

Newsletter
Zapisz się do newslettera i odbierz 10% rabatu na pierwsze zakupy! Bądź na bieżąco, otrzymuj najlepsze oferty
Newsletter
Jak zarezerwować produkt w Salonie?
1. Dodaj produkt do koszyka.
2. Wybierz w opcjach dostawy Salon Eurofiran, w którym chcesz zarezerwować produkt.
Klikniej i zobacz salony, w których możesz odebrać przesyłkę >> SALONY
3. W ciągu 3 dni roboczych otrzymasz informację, że zarezerwowane przez Ciebie produkty są gotowe do odbioru w wybranym salonie.
Opcja rezerwacji obejmuje tylko wybrane, oznaczone produkty. Jeżeli w Twoim koszyku znajduje się produkt nie objęty taką możliwością, usuń go przed kontynuacją rezerwacji. Możesz go zamówić online.
Zamów do 12:00 - wysyłka tego samego dnia.
| SKU | 431087 |
|---|---|
| Rozmiar | 50 x 90 cm |
| Szerokość towaru | 50 cm |
| Długość towaru | 90 cm |
| Gramatura materiału | 450 g/m² |
| Pętelka do zawieszenia | Tak |
| Jednostka miary | szt. |
| Rodzaj tkaniny | bawełniane |
| Wzór | z aplikacją, haftowane, świąteczne |
| Standard Oeko-Tex | Tak |
| Skład materiałowy | 100% BAWEŁNA; CZĘŚĆ OZDOBNA: 90% POLIESTER, 10% BAWEŁNA |
| Tolerancja rozmiaru | 3% |
W tym roku świąteczny nastrój nie ominie również Twojej łazienki! Święta to czas szczególny, dlatego warto zadbać o niezwykłą atmosferę w całym domu. Ręcznik SANTA 21 z naturalnej bawełny frotte podkreślony haftem z choinkami i drobnymi kryształkami, sprawi, że magia świąt zagości w Twojej łazience. Bawełna frotte jest miękka i niezwykle przyjemna w dotyku, a wysoka gramatura aż 450 g/m2 sprawia, że ręcznik jest niezwykle chłonny, dlatego osusza ciało przyjemnie i szybko. Wybierając go, masz pewność, że ręcznik jest przyjemny i bezpieczny w kontakcie ze skórą, posiada certyfikat Oeko-Tex Standard 100. A może podarujesz ręcznik komuś, kto tak jak Ty kocha święta?
Dane techniczne:
szerokość: 50 cm
długość: 90 cm
skład: 100% bawełna
cześć ozdobna: 10% bawełna, 90% poliester
gramatura: 450 g/m2
Metka z instrukcją prania jest wszyta w górnym rogu każdego ręcznika. Ręczniki kolorowe przed użytkowaniem należy wyprać trzykrotnie bez użycia środków zmiękczających. Podobne kolory powinny być prane razem. Ręczniki wykonane metodą pętelkową. Ten typ produkcji wymaga parafinowania włókien w celu ich ochrony podczas procesu tkania produktu. We wstępnej fazie użytkowania ręczników pojawia się pylenie, które jest wynikiem wykruszania się parafiny z włókien. Nie jest ono wadą produktu. Podczas kolejnych procesów prania i w trakcie użytkowania ręczników pylenie całkowicie ustępuje, jednocześnie zwiększa się ich puszystość i chłonność.

