

Newsletter
Zapisz się do newslettera i odbierz 10% rabatu na pierwsze zakupy! Bądź na bieżąco, otrzymuj najlepsze oferty
Newsletter
Jak zarezerwować produkt w Salonie?
1. Dodaj produkt do koszyka.
2. Wybierz w opcjach dostawy Salon Eurofiran, w którym chcesz zarezerwować produkt.
Klikniej i zobacz salony, w których możesz odebrać przesyłkę >> SALONY
3. W ciągu 3 dni roboczych otrzymasz informację, że zarezerwowane przez Ciebie produkty są gotowe do odbioru w wybranym salonie.
Opcja rezerwacji obejmuje tylko wybrane, oznaczone produkty. Jeżeli w Twoim koszyku znajduje się produkt nie objęty taką możliwością, usuń go przed kontynuacją rezerwacji. Możesz go zamówić online.
Wysyłka 1-2 dni robocze.
| SKU | 486091 |
|---|---|
| Rozmiar | 90 x 170 cm |
| Szerokość towaru | 90 cm |
| Długość towaru | 170 cm |
| Gramatura materiału | 380 g/m² |
| Pętelka do zawieszenia | Nie |
| Jednostka miary | szt. |
| Rodzaj tkaniny | bawełniane |
| Wzór | w pasy |
| Standard Oeko-Tex | Tak |
| Skład materiałowy | 100% BAWEŁNA |
| Tolerancja rozmiaru | 3% |
Odkryj wyjątkowy ręcznik plażowy, który łączy w sobie luksusowy wygląd i praktyczne rozwiązania. Miękki, welurowy materiał gwarantuje najwyższy komfort podczas odpoczynku na plaży, a subtelne pastelowe pasy dodają mu stylowego charakteru.
Praktyczna kieszonka zapinana na zamek umożliwia bezpieczne przechowywanie drobnych przedmiotów — takich jak okulary, klucze czy zegarek — nawet podczas aktywności nad wodą.
To idealny wybór dla osób ceniących wygodę, jakość i estetykę.
Cechy produktu:
Dane techniczne:
długość: 90 cm
szerokość: 170 cm
skład: 100% bawełna
gramatura: 380 g/m2
| Suszyć w niskiej temperaturze | |
| Prasować w temperaturze do 110 stopni Celsjusza | |
| Pranie w temperaturze do 40 stopni Celsjusza | |
| Nie czyścić chemicznie | |
| Nie można wybielać i chlorować |

