Dziadki do orzechów figurki – dekoracja świąteczna z klasą

Wybierz widok
Sortowanie:
Strona 1 z 1

Dziadki do orzechów figurki – dekoracja świąteczna z klasą 

 

Motyw Dziadków do orzechów od wielu lat kojarzy się ze świętami Bożego Narodzenia. Na pewno pamiętasz tę postać ze Świąt w czasach swojego dzieciństwa. A w tym roku elementy z tą postacią są niezwykle modne. Ozdobienie wnętrza figurkami Dziadków do orzechów pomoże Ci wyczarować w Twoim domu prawdziwie świąteczny klimat i poczuć się jak za dawnych lat. 

Jeżeli szukasz stylowych i eleganckich dekoracji, figurki przedstawiające Dziadki do orzechów będą świetnym wyborem. Powinny Ci się spodobać zwłaszcza na figurki z błyszczącymi – srebrnymi i złotymi elementami, które dodadzą wnętrzu blasku i wyjątkowości.  

Postaw na klasyczną ozdobę i zaskocz gości akcentem, który wprowadzi ich w nostalgiczny nastrój. Przypomnijcie sobie razem Święta sprzed lat.  

 

Dziadki do orzechów figurki – do czego pasują? 

 

Figurki Dziadki do orzechów będą w szczególności świetnie pasowały do wnętrz w stylu klasycznym, rustykalnym oraz vintage. Świąteczne Dziadki do orzechów to elementy, które sprawią, że w domu zapanuje prawdziwie świąteczna atmosfera, a wnętrze zyska nietuzinkowy charakter. 

W naszym sklepie masz do wyboru figurki świąteczne Dziadków do orzechów różnej wielkości i w kilku wersjach kolorystycznych. Dobierz kolor, który będzie najlepiej pasował do Twojego wnętrza: biały, złoty, srebrny lub czerwony. Możesz zestawić ze sobą kilka figurek różnych wielkości tworząc w ten sposób ciekawą i efektowną kompozycję idealną do postawienia na stole, półce, regale czy komodzie. 

Do figurek przedstawiających Dziadka do orzechów możesz dobrać inne elementy wystroju tak, by świąteczny wystrój Twojego domu miał spójny charakter. Możesz postawić na ozdoby choinkowe z tym samym wzorem - będzie się ona prezentować pięknie i elegancko. Taka dekoracja powinna spodobać się także młodszym członkom rodziny. Wspólne ubieranie świątecznego drzewka to świetna okazja do zapoznania ich z opowiadaniem, w którym pojawia się ta postać. 

 

Tekstylia z Dziadkami do orzechów 

 

Tekstylia świąteczne z motywem Dziadków do orzechów będą idealnym dopełnieniem Bożonarodzeniowych dekoracji w Twoim domu. Możesz dokupić na przykład poszewki świąteczne w przepięknych, intensywnych kolorach z haftem przedstawiającym Dziadka do orzechów. Tak jak widzisz, motyw tej postaci możesz przemycić w wielu elementach wystroju, które sprawią, że wnętrze będzie spójne i wszystko będzie idealnie do siebie pasowało tworząc piękną i wyjątkową całość. Zarówno figurki jak i tekstylia możesz kupić w naszym sklepie. Nie musisz szukać w wielu miejscach pasujących do siebie elementów. Dzięki temu z łatwością modnie i stylowo udekorujesz swój dom na święta. 

 

Prezent z Dziadkami do orzechów 

 

Figurki Dziadki do orzechów są również świetnym i niebanalnym pomysłem na prezent – przeniosą obdarowanego wspomnieniami do lat młodości. Możesz stworzyć świetny zestaw na przykład z figurki i tekstyliów z tym samym motywem.