tkaniny 20 proc
zoom img
Sort icon
Sortowanie: Kolor:

Filiżanki i kubki


Filiżanki i kubki do kawy – niezastąpiony zestaw w każdym domu


Ludzie dzielą się na tych, którzy kochają kawę, i na tych, którzy nie mogą żyć bez herbaty. Istnieje też trzecia kategoria – ludzi zakochanych w obu napojach naraz. Co ich wszystkich łączy? Każdy z nich potrzebuje odpowiedniego naczynia do celebracji ulubionego napoju. Do kawy dobrze sprawdzi się kubek, natomiast herbatę można pić z powodzeniem również w filiżance. Gdzie zatem najłatwiej i najskuteczniej zaopatrzyć się w wystarczająco godne naczynie?


W naszym sklepie internetowym znajdziesz największy wybór kubków i filiżanek


Odpowiedzią na Twoje potrzeby jest oferta sklepu internetowego Eurofirany. Proponujemy szeroki wachlarz kubków do herbaty i filiżanek do kawy z myślą o najbardziej wymagających klientach. Dostępne są ciekawe wzory i kształty, dobrze komponujące się zarówno solo, jak i z innymi elementami zastawy stołowej. Bez naszych kubków w chłodne wieczory nie można się obejść – herbata i kawa smakują w nich wyśmienicie!


Wysoka jakość wykonania gwarancją wyjątkowych doznań


Nasze kubki do herbaty i kawy są wykonane z wysokiej jakości porcelany i w związku z tym są odporne na wysokie temperatury oraz umożliwiają podgrzewanie napoju w kuchence mikrofalowej. Kubki porcelanowe, w odróżnieniu od innych rodzajów ceramiki, są również odporniejsze na obtłuczenia oraz inne mechaniczne defekty. Wysoka jakość wykonania naszych kubków do kawy i herbaty gwarantuje możliwość długoletniego użytkowania oraz przyjemne doznania podczas picia z ulubionego naczynia.


Filiżanki porcelanowe – elegancja i satysfakcja


O porcelanie można powiedzieć wiele – a na pewno to, że jest elegancka. Filiżanki porcelanowe do kawy i herbaty to niebanalny i wyjątkowy nabytek, którego piękno przerośnie Twoje najśmielsze oczekiwania. Pijąc herbatę z tego małego dziełka sztuki, jakim są nasze filiżanki do herbaty, będziesz estetycznie spełniony i kulturowo usatysfakcjonowany. Tylko nie zapomnij wyprostować małego palca!


Bez naszych filiżanek do herbaty nie zrobisz dobrego przyjęcia


Aby urządzić herbatkowe przyjęcie lepsze niż to u Kapelusznika z Alicji w Krainie Czarów, niezbędne jest posiadanie kompletu filiżanek do herbaty. Jeżeli nie zaserwujesz gościom herbaty w naszych eleganckich filiżankach porcelanowych, możesz narazić się przynajmniej na serię niewygodnych pytań. Nasze cudowne filiżanki nadają się oczywiście także do celebrowania poranków: kawa smakowana w naszych filiżankach do kawy każdego postawi na nogi. Bez filiżanki do kawy poranek nie będzie kompletny!


Kubek do kawy lub komplet filiżanek to sprawdzony pomysł na prezent


Jeżeli poszukujesz prezentu dla bliskiej osoby, kup jej kubek z wyjątkowym napisem albo zestaw eleganckich filiżanek. Prezent taki sprawdzi się również jako podarunek dla nieznajomego – kubki do kawy oraz filiżanki porcelanowe to upominki bezpieczne, a jednocześnie eleganckie, co uchroni Cię przed popełnieniem towarzyskiego faux pas.

close icon

„Choinka za 1zł” Wybierz jeden z gotowych zestawów choinkowych, wskaż nam wysokość zielonego drzewka a otrzymasz je za symboliczną złotówkę!

Możesz skorzystać z tej promocji w sklepie online, salonach Eurofirany oraz w wyznaczonych punktach sprzedaży na terenie całej Polski.

Szczegóły oraz Regulamin
„Rabat procentowy” Możesz skorzystać z tej promocji w dwóch przypadkach:
- jeżeli zamiast zielonego drzewka za 1zł wolisz otrzymać od Nas rabat na gotowy zestaw choinkowy
- jeżeli dokonasz zakupu ozdób w pojedynczych opakowaniach za kwotę minimalną

Dla obu przypadków istnieją dwa progi kwotowe:
- za zakupy powyżej 800zł otrzymasz rabat procentowy w wysokości -5%
- za zakupy powyżej 1200zł otrzymasz rabat procentowy w wysokości -10%

Możesz skorzystać z tej promocji w sklepie online.

Szczegóły oraz Regulamin
„Drzewko w Supercenie” Jeżeli dokonasz zakupu dowolnego towaru w naszym sklepie online na kwotę powyżej 200,00zł, możesz skorzystać z tej promocji i dokonać zakupu drzewka w promocyjnej cenie:

- 145,00zł za zielone drzewko o wysokości 180cm (standardowa cena to 178,00zł)
- 160,00zł za zielone drzewko o wysokości 220cm (standardowa cena to 199,00zł)

Możesz skorzystać z tej promocji w sklepie online.

Szczegóły oraz Regulamin
Możliwość łączenia promocji! W przypadku kiedy dokonasz zakupu ozdób w pojedynczych opakowaniach i wartość przekroczy 800,00zł lub 1200,00zł możesz połączyć promocję „Rabat procentowy” z promocją „Drzewko w Supercenie”.

Regulamin Akcji Promocyjnej „Świąteczne Dekoracje” jest dostępny pod tym adresem.
close icon
Zaloguj się MAM JUŻ KONTO W SKLEPIE EUROFIRANY.COM.PL

adres e-mail

hasło
Nie pamiętasz hasła?

Zarejestruj się CHCĘ ZOSTAĆ UŻYTKOWNIKIEM SKLEPU EUROFIRANY.COM.PL
Aby zarejestrować się na eurofirany.com.pl wypełnij następujący formularz. Zapamiętamy wprowadzone dane, aby ułatwić Ci zakupy przez stronę internetową.
Imię *

Nazwisko *

Adres e-mail *

Hasło *

Powtórz hasło *

Nr telefonu *

Ulica i nr domu / lokalu *

Kod pocztowy

Miejscowość

* Oświadczam, że zapoznałem się regulaminem i akceptuję jego warunki

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych oraz komunikację za pośrednictwem poczty elektronicznej w celach związanych z realizacją zamówień, zgodnie z "Ustawą o Ochronie danych Osobowych" z dnia 29.08.1997r (Dz. Ust. Nr 133 poz. 883)
Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych drogą elektroniczną na podany powyżej adres poczty elektronicznej wysłanych przez EUROFIRANY B.B. Choczyńscy sp. j. w Żywcu, ul. Sienkiewicza 81 wpisana do Rejestru Przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy w Bielsku-Białej VIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000246287, NIP 553-233-66-25, REGON 240238276.
DZIĘKUJEMY ZA WSPÓLNE 27 LAT

zapisz się do NEWSLETTERA i daj się porwać do świata designu
Masz pytania? Chętnie na nie odpowiemy tel. +48 33 865 23 66 lub eurofirany@eurofirany.com.pl
Jesteśmy do Twojej dyspozycji od poniedziałku do piątku od 8:00 do 18:00

ZAKUPY NA RATY DEKORACJE PREZENTY OUTLET ONLINE

Mapa serwisu Home O firmie Nagrody Wydarzenia Referencje Kontakt Media o nas Oferty pracy Regulamin Polityka prywatności Zwrot towaru Reklamacje Warunki dostawy Dane firmy Nota prawna Regulaminy promocji Regulamin kart podarunkowych Informacje dla subskrybentów usługi Newsletter Dla dziennikarzy