close icon

„Choinka za 1zł” Wybierz jeden z gotowych zestawów choinkowych, wskaż nam wysokość zielonego drzewka a otrzymasz je za symboliczną złotówkę!

Możesz skorzystać z tej promocji w sklepie online, salonach Eurofirany oraz w wyznaczonych punktach sprzedaży na terenie całej Polski.

Szczegóły oraz Regulamin
„Rabat procentowy” Możesz skorzystać z tej promocji w dwóch przypadkach:
- jeżeli zamiast zielonego drzewka za 1zł wolisz otrzymać od Nas rabat na gotowy zestaw choinkowy
- jeżeli dokonasz zakupu ozdób w pojedynczych opakowaniach za kwotę minimalną

Dla obu przypadków istnieją dwa progi kwotowe:
- za zakupy powyżej 800zł otrzymasz rabat procentowy w wysokości -5%
- za zakupy powyżej 1200zł otrzymasz rabat procentowy w wysokości -10%

Możesz skorzystać z tej promocji w sklepie online.

Szczegóły oraz Regulamin
„Drzewko w Supercenie” Jeżeli dokonasz zakupu dowolnego towaru w naszym sklepie online na kwotę powyżej 200,00zł, możesz skorzystać z tej promocji i dokonać zakupu drzewka w promocyjnej cenie:

- 145,00zł za zielone drzewko o wysokości 180cm (standardowa cena to 178,00zł)
- 160,00zł za zielone drzewko o wysokości 220cm (standardowa cena to 199,00zł)

Możesz skorzystać z tej promocji w sklepie online.

Szczegóły oraz Regulamin
Możliwość łączenia promocji! W przypadku kiedy dokonasz zakupu ozdób w pojedynczych opakowaniach i wartość przekroczy 800,00zł lub 1200,00zł możesz połączyć promocję „Rabat procentowy” z promocją „Drzewko w Supercenie”.

Regulamin Akcji Promocyjnej „Świąteczne Dekoracje” jest dostępny pod tym adresem.
close icon
Zaloguj się MAM JUŻ KONTO W SKLEPIE EUROFIRANY.COM.PL

adres e-mail

hasło
Nie pamiętasz hasła?

Zarejestruj się CHCĘ ZOSTAĆ UŻYTKOWNIKIEM SKLEPU EUROFIRANY.COM.PL
Aby zarejestrować się na eurofirany.com.pl wypełnij następujący formularz. Zapamiętamy wprowadzone dane, aby ułatwić Ci zakupy przez stronę internetową.
Imię *

Nazwisko *

Adres e-mail *

Hasło *

Powtórz hasło *

Nr telefonu *

Ulica i nr domu / lokalu *

Kod pocztowy

Miejscowość

* Oświadczam, że zapoznałem się regulaminem i akceptuję jego warunki

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych oraz komunikację za pośrednictwem poczty elektronicznej w celach związanych z realizacją zamówień, zgodnie z "Ustawą o Ochronie danych Osobowych" z dnia 29.08.1997r (Dz. Ust. Nr 133 poz. 883)
Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych drogą elektroniczną na podany powyżej adres poczty elektronicznej wysłanych przez EUROFIRANY B.B. Choczyńscy sp. j. w Żywcu, ul. Sienkiewicza 81 wpisana do Rejestru Przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy w Bielsku-Białej VIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000246287, NIP 553-233-66-25, REGON 240238276.Sort icon
Sortowanie: Kolor:

Koce z metalicznym połyskiem


Oryginalne koce z metalicznym połyskiem


Jeśli marzysz o kocu, który będzie nie tylko miły w dotyku, ale również będzie ładnie wyglądał, zwróć uwagę na nasze koce z metalicznym połyskiem. Oryginalne, błyszczące nadruki wyróżniają je wśród innych i wyjątkowo dobrze wyglądają w sąsiedztwie poduszek w podobnym stylu. Inwestując w ich wygląd nie zrezygnowaliśmy jednak z jakości i staranności wykonania. Koce zrobione są z przyjemnego w dotyku mikrowłókna i w ciągu dnia mogą z powodzeniem zastępować narzutę na łóżko.


Koc – okrycie i ozdoba


Koce z metalicznym połyskiem, oprócz podstawowej dla tego typu tekstyliów funkcjonalności, stają się niebanalną ozdobą sypialni. Metaliczny połysk dodaje szyku i elegancji, zapewniając również intymny nastrój. Koc z metalicznym połyskiem to wybór odpowiedni dla ludzi wyjątkowych i odważnie podchodzących do aranżacji przestrzeni. Jeśli lubisz nietuzinkowe, nowoczesne rozwiązania, przyjrzyj się metalicznym dodatkom. Wyboru właściwego koca można swobodnie dokonać w naszym sklepie internetowym, gdzie istnieje możliwość dokładnego obejrzenia produktu.


Do wyboru, do koloru


Oferowane przez nas koce z metalicznym połyskiem dostępne są w różnych kolorach i wzorach, co sprawia, że z pewnością dobierzesz egzemplarz odpowiedni do swoich potrzeb. Dostępne są desenie zarówno klasyczne (koła, kwadraty, pasy i kraty), jak i nieco bardziej oryginalne. Łagodne kolory, w jakich są wykonane koce, ukoją nerwy i dodadzą harmonii pomieszczeniom. Otul się milutkim kocem i zapomnij na chwilę o reszcie świata!


DZIĘKUJEMY ZA WSPÓLNE 26 LAT