Narzuty na kanapę

Wybierz widok
Rozwiń opcje filtrowania
wyczyść wszystkie
0 produktów
Cena
Kolor
Rozmiar
Wzór
Sortowanie:
Komplet narzut SOFIA 3 szt. - 170 x 210 cm
PROMOCJA -5%
Komplet narzut SOFIA 3 szt. - 170 x 210 cm

Komplet narzut SOFIA 3 szt.

225,19 zł / kpl.
Najniższa cena z 30 dni: 237,04 zł / kpl.
Cena regularna: 321,70 zł / kpl.
Strona 1 z 1

Dla osób, którym lekko spowszedniał już wygląd salonu, prezentujemy szybki i przyjemny sposób na odświeżenie wnętrza, mianowicie narzuty na kanapę i fotel. To właśnie takie dodatki sprawiają, że nasze mieszkanie wygląda przytulnie i interesująco zarówno dla nas, jak i dla odwiedzających nas gości. Zamiast więc wymieniać meble, które nam się znudziły lub malować ściany, co jest i pracochłonne i kosztowne, warto zainwestować niewielką sumę w detale.
 

Funkcje narzut na kanapę i fotele

 

Wszystkie prezentowane przez nas narzuty zostały wykonane ze starannością i dokładnością. Tak, by cieszyły nasze oczy nie tylko przez moment, ale przez długie lata. Nasi projektanci zadbali, by kolory okryć pasowały zarówno do nowoczesnych wnętrz jak i tych bardziej tradycyjnych. Znajdziemy narzuty w kolorach pastelowych oraz bardziej mocnych, żywych, dzięki czemu mogą się spodobać osobom o różnych wymaganiach i gustach.

Dlaczego warto wybrać któreś z prezentowanych egzemplarzy? Pierwszym argumentem przemawiającym za takim zakupem, jest jego praktyczność. Kanapy i fotele z upływem lat przecierają się, niszczą, a niektóre plamy wsiąkły już tak głęboko, że nie sposób je wywabić. Częstym problemem w utrzymaniu dobrego stanu mebli są także zostawiające sierść domowe zwierzęta i niefrasobliwe zabawy dzieci. Każdy rodzic lub właściciel zwierzaka przyzna, że łatwiej zapobiegać różnym incydentom niż później martwić się o świeżo kupiony komplet wypoczynkowy. Dlatego, aby uniknąć takich sytuacji lub zakryć już istniejące zniszczenia, warto nabyć narzutę na kanapę i fotel.

Kolejną praktyczną funkcją naszych materiałów jest ich wszechstronne wykorzystanie. Mogą oczywiście być używane wyłącznie do przykrywania mebli, ale wielu klientów wykorzystuje je również jako miłe dla ciała okrycie na popołudniową drzemkę, albo wieczór filmowy. Właściwie zastosowań jest tak wiele, że nie sposób je tutaj wymienić. Jedno jest pewne: jeśli zdecydujemy się na którąś narzutę, nadamy naszemu wnętrzu więcej przytulności i sami poczujemy się w nim lepiej.
 

Właściwości materiału

 

Większość prezentowanych przez nas narzut na kanapę i fotel jest tak skonstruowana, żeby maksymalnie uprzyjemnić jej użytkowanie. Co to dokładnie oznacza? Wierzch najczęściej wykonany jest z miękkiej, np. welurowej tkaniny, spód natomiast z tkaniny matowej, co zapobiega ześlizgiwanie się z mebli. W naszej ofercie można znaleźć bardzo przyjemne egzemplarze ze sztucznego futerka, które sprawdzą się szczególnie w sezonie grzewczym oraz bardziej wysublimowane z miękkiego weluru zdobionego geometrycznym wzorem. Te ostatnie wytłoczone zostały za pomocą prasy na gorąco. W efekcie materiał jest jeszcze bardziej wytrzymały na różnego rodzaju uszkodzenia i zaciągnięcia. Wypełnienie narzuty stanowi miękkie i elastyczne włókno, które dobrze się układa na każdym kształcie mebli.

Wymienione wyżej cechu narzut przyczyniają się nie tylko do komfortu ich używania, ale też do poprawy estetyki wnętrza, w którym zostaną położone. Mogą je zupełnie odmienić lub tylko delikatnie podkreślić styl właścicieli. Posiadane przez nas komplety wypoczynkowe będą nam służyć dłużej i prezentować się lepiej.


„EUROFIRANY” B.B. Choczyńscy Spółka Jawna Opinie z ekomi-pl.com