zoom img
Sort icon
Sortowanie: Kolor:

Nowości ceramika


Ceramika dekoracyjna - nowości do każdego wnętrza

 

Wejdź do sklepu internetowego i koniecznie wybierz dla siebie jakiś drobiazg z kategorii "ceramika dekoracyjna". Nowości, które znajdziesz w naszym asortymencie to na przykład dekoracyjne patery, figurki, lampiony, misy, świeczniki, a także wazony. Ceniącym sobie ciepło domowego ogniska oraz spotkania przy stole proponujemy skierować wzrok na wyszukane zestawy ceramiki dekoracyjnej. Nowości, które Ci proponujemy z pewnością będą przykuwały zazdrosne spojrzenia gości, a Tobie ułatwią przeniesienie potraw i upiększą Twój stół.

 

Minimalistom polecamy niepowtarzalne patery, które dzięki unikatowej stylistyce będą się pięknie prezentowały na gładkich obrusach. Dzięki nim Twój stół będzie wyglądał oryginalnie i zarazem odświętnie. Dla osób z duszami romantyków mamy przepiękne świeczniki. Dzięki nim w Twoim salonie czy sypialni zapanuje intymny nastój.

 

W uzyskaniu pełnej harmonii we wnętrzu pomoże ręcznie namalowany na płótnie obraz i szykowne, idealnie układające się firany. Wśród naszych najnowszych propozycji mamy również wspaniale prezentujące się wazony. W naszym asortymencie mamy również dekoracyjne figurki, które będą fantastycznym dodatkiem do sypialni lub salonu. Pięknie wykonane i udekorowane przyciągają wzrok i sprawiają, że każdy chciałby ją mieć.

 

Jeśli jesteś prawdziwym domatorem, nie odmawiaj sobie przyjemności spędzania czasu w przepięknie urządzonym wnętrzu. Dzięki dodatkom możesz sprawić, że Twoje mieszkanie będzie idealnie pasowało do Twojego stylu życia i gustu, a Ty zawsze z wielką radością będziesz do niego wracać. 

close icon

„Choinka za 1zł” Wybierz jeden z gotowych zestawów choinkowych, wskaż nam wysokość zielonego drzewka a otrzymasz je za symboliczną złotówkę!

Możesz skorzystać z tej promocji w sklepie online, salonach Eurofirany oraz w wyznaczonych punktach sprzedaży na terenie całej Polski.

Szczegóły oraz Regulamin
„Rabat procentowy” Możesz skorzystać z tej promocji w dwóch przypadkach:
- jeżeli zamiast zielonego drzewka za 1zł wolisz otrzymać od Nas rabat na gotowy zestaw choinkowy
- jeżeli dokonasz zakupu ozdób w pojedynczych opakowaniach za kwotę minimalną

Dla obu przypadków istnieją dwa progi kwotowe:
- za zakupy powyżej 800zł otrzymasz rabat procentowy w wysokości -5%
- za zakupy powyżej 1200zł otrzymasz rabat procentowy w wysokości -10%

Możesz skorzystać z tej promocji w sklepie online.

Szczegóły oraz Regulamin
„Drzewko w Supercenie” Jeżeli dokonasz zakupu dowolnego towaru w naszym sklepie online na kwotę powyżej 200,00zł, możesz skorzystać z tej promocji i dokonać zakupu drzewka w promocyjnej cenie:

- 145,00zł za zielone drzewko o wysokości 180cm (standardowa cena to 178,00zł)
- 160,00zł za zielone drzewko o wysokości 220cm (standardowa cena to 199,00zł)

Możesz skorzystać z tej promocji w sklepie online.

Szczegóły oraz Regulamin
Możliwość łączenia promocji! W przypadku kiedy dokonasz zakupu ozdób w pojedynczych opakowaniach i wartość przekroczy 800,00zł lub 1200,00zł możesz połączyć promocję „Rabat procentowy” z promocją „Drzewko w Supercenie”.

Regulamin Akcji Promocyjnej „Świąteczne Dekoracje” jest dostępny pod tym adresem.
close icon
Zaloguj się MAM JUŻ KONTO W SKLEPIE EUROFIRANY.COM.PL

adres e-mail

hasło
Nie pamiętasz hasła?

Zarejestruj się CHCĘ ZOSTAĆ UŻYTKOWNIKIEM SKLEPU EUROFIRANY.COM.PL
Aby zarejestrować się na eurofirany.com.pl wypełnij następujący formularz. Zapamiętamy wprowadzone dane, aby ułatwić Ci zakupy przez stronę internetową.
Imię *

Nazwisko *

Adres e-mail *

Hasło *

Powtórz hasło *

Nr telefonu *

Ulica i nr domu / lokalu *

Kod pocztowy

Miejscowość

* Oświadczam, że zapoznałem się regulaminem i akceptuję jego warunki

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych oraz komunikację za pośrednictwem poczty elektronicznej w celach związanych z realizacją zamówień, zgodnie z "Ustawą o Ochronie danych Osobowych" z dnia 29.08.1997r (Dz. Ust. Nr 133 poz. 883)
Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych drogą elektroniczną na podany powyżej adres poczty elektronicznej wysłanych przez EUROFIRANY B.B. Choczyńscy sp. j. w Żywcu, ul. Sienkiewicza 81 wpisana do Rejestru Przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy w Bielsku-Białej VIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000246287, NIP 553-233-66-25, REGON 240238276.
DZIĘKUJEMY ZA WSPÓLNE 27 LAT

zapisz się do NEWSLETTERA i daj się porwać do świata designu
Masz pytania? Chętnie na nie odpowiemy tel. +48 33 865 23 66 lub eurofirany@eurofirany.com.pl
Jesteśmy do Twojej dyspozycji od poniedziałku do piątku od 8:00 do 18:00

ZAKUPY NA RATY DEKORACJE PREZENTY OUTLET ONLINE

Mapa serwisu Home O firmie Nagrody Wydarzenia Referencje Kontakt Media o nas Oferty pracy Regulamin Polityka prywatności Zwrot towaru Reklamacje Warunki dostawy Dane firmy Nota prawna Regulaminy promocji Regulamin kart podarunkowych Informacje dla subskrybentów usługi Newsletter Dla dziennikarzy