tkaniny 20 proc
zoom img
Sort icon
Sortowanie: Kolor:

Nowości zasłony


Nowe zasłony dopasowane do Twoich potrzeb

 

Zasłony stanowią ważny element wystroju wnętrz, zajmujący sporą część pomieszczenia. W dużej mierze zależy od nich styl i wygląd danego pokoju, ale przede wszystkim to, jak bardzo pomieszczenie będzie oświetlone w ciągu dnia. Dlatego też w naszym sklepie internetowym znajdziesz najnowsze zasłony, dostosowane do Twoich potrzeb, a przy tym wykonane z myślą o designerskich trendach. Dobrze dobrane zasłony mogą zupełnie odmienić wygląd wnętrza, warto więc poświęcić ich doborowi więcej czasu. Nasz sklep internetowy posiada wciąż zwiększającą się ofertę nowych zasłon wykonanych w różnych stylach i wykończeniach, byś mógł cieszyć się idealnie urządzonym mieszkaniem.

 

Najnowsze zasłony w naszej ofercie

 

Zasłony w sklepie internetowym Eurofirany dostępne są w wielu różnych wersjach kolorystycznych, by każdy nasz klient miał możliwość znalezienia czegoś dla siebie. Niezależnie od tego, czy chcesz, by pomieszczenie wyróżniało się dzięki oryginalnym zasłonom, czy też wolisz, by pozostały one tłem dla wnętrza, będziesz mógł odnaleźć odpowiedni model. Dzięki naszym najnowszym zasłonom wybór ten stanie się jeszcze prostszy, a Twoje mieszkanie będzie mogło zyskać nowy, odmieniony na lepsze wygląd.

 

Szeroki wybór nowych zasłon w naszym sklepie internetowym

 

Fanom klasyki prezentujemy szeroki wybór zasłon gładkich, które dopełnią wyglądu wnętrza, jednocześnie nie zwracając na siebie całej uwagi. Tym z kolei, którzy chcieliby, by zasłony w pomieszczeniu nieco bardziej się wyróżniały, przypadną do gustu zasłony zdobione, które nadadzą wnętrzu wyjątkowego charakteru. W trosce o zmieniające się upodobania klientów, nasz sklep internetowy jest wciąż uzupełniany o nowe zasłony wykonane z najwyższej jakości materiałów. Dbamy o to, by nasze produkty nie tylko dobrze prezentowały się w Twoim mieszkaniu, ale też służyły Ci przez długi czas.

close icon

„Choinka za 1zł” Wybierz jeden z gotowych zestawów choinkowych, wskaż nam wysokość zielonego drzewka a otrzymasz je za symboliczną złotówkę!

Możesz skorzystać z tej promocji w sklepie online, salonach Eurofirany oraz w wyznaczonych punktach sprzedaży na terenie całej Polski.

Szczegóły oraz Regulamin
„Rabat procentowy” Możesz skorzystać z tej promocji w dwóch przypadkach:
- jeżeli zamiast zielonego drzewka za 1zł wolisz otrzymać od Nas rabat na gotowy zestaw choinkowy
- jeżeli dokonasz zakupu ozdób w pojedynczych opakowaniach za kwotę minimalną

Dla obu przypadków istnieją dwa progi kwotowe:
- za zakupy powyżej 800zł otrzymasz rabat procentowy w wysokości -5%
- za zakupy powyżej 1200zł otrzymasz rabat procentowy w wysokości -10%

Możesz skorzystać z tej promocji w sklepie online.

Szczegóły oraz Regulamin
„Drzewko w Supercenie” Jeżeli dokonasz zakupu dowolnego towaru w naszym sklepie online na kwotę powyżej 200,00zł, możesz skorzystać z tej promocji i dokonać zakupu drzewka w promocyjnej cenie:

- 145,00zł za zielone drzewko o wysokości 180cm (standardowa cena to 178,00zł)
- 160,00zł za zielone drzewko o wysokości 220cm (standardowa cena to 199,00zł)

Możesz skorzystać z tej promocji w sklepie online.

Szczegóły oraz Regulamin
Możliwość łączenia promocji! W przypadku kiedy dokonasz zakupu ozdób w pojedynczych opakowaniach i wartość przekroczy 800,00zł lub 1200,00zł możesz połączyć promocję „Rabat procentowy” z promocją „Drzewko w Supercenie”.

Regulamin Akcji Promocyjnej „Świąteczne Dekoracje” jest dostępny pod tym adresem.
close icon
Zaloguj się MAM JUŻ KONTO W SKLEPIE EUROFIRANY.COM.PL

adres e-mail

hasło
Nie pamiętasz hasła?

Zarejestruj się CHCĘ ZOSTAĆ UŻYTKOWNIKIEM SKLEPU EUROFIRANY.COM.PL
Aby zarejestrować się na eurofirany.com.pl wypełnij następujący formularz. Zapamiętamy wprowadzone dane, aby ułatwić Ci zakupy przez stronę internetową.
Imię *

Nazwisko *

Adres e-mail *

Hasło *

Powtórz hasło *

Nr telefonu *

Ulica i nr domu / lokalu *

Kod pocztowy

Miejscowość

* Oświadczam, że zapoznałem się regulaminem i akceptuję jego warunki

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych oraz komunikację za pośrednictwem poczty elektronicznej w celach związanych z realizacją zamówień, zgodnie z "Ustawą o Ochronie danych Osobowych" z dnia 29.08.1997r (Dz. Ust. Nr 133 poz. 883)
Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych drogą elektroniczną na podany powyżej adres poczty elektronicznej wysłanych przez EUROFIRANY B.B. Choczyńscy sp. j. w Żywcu, ul. Sienkiewicza 81 wpisana do Rejestru Przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy w Bielsku-Białej VIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000246287, NIP 553-233-66-25, REGON 240238276.
DZIĘKUJEMY ZA WSPÓLNE 27 LAT

zapisz się do NEWSLETTERA i daj się porwać do świata designu
Masz pytania? Chętnie na nie odpowiemy tel. +48 33 865 23 66 lub eurofirany@eurofirany.com.pl
Jesteśmy do Twojej dyspozycji od poniedziałku do piątku od 8:00 do 18:00

ZAKUPY NA RATY DEKORACJE PREZENTY OUTLET ONLINE

Mapa serwisu Home O firmie Nagrody Wydarzenia Referencje Kontakt Media o nas Oferty pracy Regulamin Polityka prywatności Zwrot towaru Reklamacje Warunki dostawy Dane firmy Nota prawna Regulaminy promocji Regulamin kart podarunkowych Informacje dla subskrybentów usługi Newsletter Dla dziennikarzy