close icon

„Choinka za 1zł” Wybierz jeden z gotowych zestawów choinkowych, wskaż nam wysokość zielonego drzewka a otrzymasz je za symboliczną złotówkę!

Możesz skorzystać z tej promocji w sklepie online, salonach Eurofirany oraz w wyznaczonych punktach sprzedaży na terenie całej Polski.

Szczegóły oraz Regulamin
„Rabat procentowy” Możesz skorzystać z tej promocji w dwóch przypadkach:
- jeżeli zamiast zielonego drzewka za 1zł wolisz otrzymać od Nas rabat na gotowy zestaw choinkowy
- jeżeli dokonasz zakupu ozdób w pojedynczych opakowaniach za kwotę minimalną

Dla obu przypadków istnieją dwa progi kwotowe:
- za zakupy powyżej 800zł otrzymasz rabat procentowy w wysokości -5%
- za zakupy powyżej 1200zł otrzymasz rabat procentowy w wysokości -10%

Możesz skorzystać z tej promocji w sklepie online.

Szczegóły oraz Regulamin
„Drzewko w Supercenie” Jeżeli dokonasz zakupu dowolnego towaru w naszym sklepie online na kwotę powyżej 200,00zł, możesz skorzystać z tej promocji i dokonać zakupu drzewka w promocyjnej cenie:

- 145,00zł za zielone drzewko o wysokości 180cm (standardowa cena to 178,00zł)
- 160,00zł za zielone drzewko o wysokości 220cm (standardowa cena to 199,00zł)

Możesz skorzystać z tej promocji w sklepie online.

Szczegóły oraz Regulamin
Możliwość łączenia promocji! W przypadku kiedy dokonasz zakupu ozdób w pojedynczych opakowaniach i wartość przekroczy 800,00zł lub 1200,00zł możesz połączyć promocję „Rabat procentowy” z promocją „Drzewko w Supercenie”.

Regulamin Akcji Promocyjnej „Świąteczne Dekoracje” jest dostępny pod tym adresem.
close icon
Zaloguj się MAM JUŻ KONTO W SKLEPIE EUROFIRANY.COM.PL

adres e-mail

hasło
Nie pamiętasz hasła?

Zarejestruj się CHCĘ ZOSTAĆ UŻYTKOWNIKIEM SKLEPU EUROFIRANY.COM.PL
Aby zarejestrować się na eurofirany.com.pl wypełnij następujący formularz. Zapamiętamy wprowadzone dane, aby ułatwić Ci zakupy przez stronę internetową.
Imię *

Nazwisko *

Adres e-mail *

Hasło *

Powtórz hasło *

Nr telefonu *

Ulica i nr domu / lokalu *

Kod pocztowy

Miejscowość

* Oświadczam, że zapoznałem się regulaminem i akceptuję jego warunki

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych oraz komunikację za pośrednictwem poczty elektronicznej w celach związanych z realizacją zamówień, zgodnie z "Ustawą o Ochronie danych Osobowych" z dnia 29.08.1997r (Dz. Ust. Nr 133 poz. 883)
Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych drogą elektroniczną na podany powyżej adres poczty elektronicznej wysłanych przez EUROFIRANY B.B. Choczyńscy sp. j. w Żywcu, ul. Sienkiewicza 81 wpisana do Rejestru Przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy w Bielsku-Białej VIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000246287, NIP 553-233-66-25, REGON 240238276.Sort icon
Sortowanie: Kolor:

Nutka Romantyzmu


Pościel romantyczna jako subtelna dekoracja


Inspirowane nostalgicznymi klimatami dekoracje wnętrz to jeden z najlepszych wyborów, zarówno do salonu, jak i do sypialni. Ciekawą propozycją jest obecna w naszej ofercie pościel - romantyczna, klasyczna, czy też nowoczesna. Dekoracyjne poduszki oraz poszewki świetnie sprawdzą się jako uzupełnienie posiadanej już pościeli – w naszej ofercie mamy propozycje dla każdego. Dla spójnego efektu wystarczy tylko dopasować filiżankę bądź kubek oraz dodającą klimatu lampkę. Czyż nie tak wygląda wnętrze, w którym spędzisz wieczór idealny?


Wzory, kolory, aplikacje...


W naszej ofercie znajdziesz wiele wzorów, wśród których na pewno są te wymarzone. Oferujemy zarówno pościel, którą zdobią barwne nadruki, jak i gładkie egzemplarze w stonowanych kolorach – wybór jest na tyle szeroki, że na pewno trafimy w Twój gust, a nasze poduszki i poszewki wpasują się w urządzane przez Ciebie wnętrze. Niezależnie od tego, na jaki styl się zdecydowałaś, nasz bogaty katalog produktów będzie dla Ciebie kopalnią inspiracji do wykończenia aranżacji. Kolory stonowane i intensywne, nadruki, napisy i aplikacje – warto przyjrzeć się naszej romantycznej pościeli. Gwarantujemy, że nasze poszewki znajdą dla siebie miejsce w Twoich czterech kątach, świetnie komponując się z narzutą. Romantyczne nadruki sprawdzą się idealnie w wielu wnętrzach – z pewnością dodadzą przytulności i tym klasycznym, i tym nieco bardziej nowoczesnym. Gwarantujemy najwyższą jakość i zadowolenie z naszej pościeli romantycznej. Serdecznie zapraszamy!


DZIĘKUJEMY ZA WSPÓLNE 26 LAT