Pościel Nova Colour

Wybierz widok
Strona 1 z 1

Nova Colour  - kolekcja kolorowych możliwości

 

Wysoka jakość snu to bardzo ważna kwestia, która znacząco wpływa na samopoczucie każdej osoby w ciągu dnia. W pięknie zaścielonym łóżku, aż chce się spędzić więcej czasu i znaleźć się w objęciach Morfeusza jak najszybciej. Aby zapewnić sobie regenerujący i spokojny sen, warto zainwestować w dobrą pościel. Powinna być ona przewiewna, przyjemna w dotyku, solidna i najlepiej również miła dla oka. Właśnie takie oczekiwania spełniają wszystkie składniki pościeli Nova Colour dostępne w 13 kolorach i wielu rozmiarach.
 

Stwórz własny komplet pościeli Nova Colour

 
Pod nazwą NOVA COLOUR w naszym sklepie kryje się wiele możliwości stworzenia idealnego kompletu pościeli. W sklepie Eurofirany istnieje możliwość kupienia każdego elementu zestawu osobno: oferujemy zarówno poszewki na kołdry, jak i na poduszki. W ten sposób każdy klient ma szansę na spersonalizowanie swojej pościeli. Dzięki temu każdy znajdzie tu coś dla siebie, a łączenie kolorów może okazać się świetną zabawą. Składniki pościeli Nova Colour dają możliwość personalizacji pościeli, gwarantują wysoką jakość oraz szeroki wybór pastelowych kolorów. Wszelkie dostępne w sklepie Eurofirany poszewki posiadają odpowiednie certyfikaty, które gwarantują ich bezpieczeństwo i wyjątkową trwałość.
 

Baw się kolorami i rozmiarami!


W sklepie Eurofirany to klient jest najważniejszy, dlatego to on decyduje o tym, jaką pościel chciałby zobaczyć w swoim domu. Sklep umożliwia stworzenie własnego kompletu pościeli Nova Colour dzięki szerokiemu asortymentowi poszew na kołdry i poszewek na poduszki.  Kolory są bardzo trwałe i pozostają żywe na długie lata. Składniki są dostępne w różnych rozmiarach i kolorach, co pozwala na dopasowanie  rozmiaru do posiadanej kołdry i poduszki. Poszewki kolekcji Nova Colour są starannie uszyte i zapinane na wygodny zamek, który umożliwia szybką zmianę pościeli. Kolekcja Nova Colour posiada wszelkie niezbędne certyfikaty gwarantujące jej wysoką jakość.
 

Do wyboru, do koloru...

 
W kwestii doboru kolorów klienci sklepu Eurofirany mają pełną dowolność. Każdy może wybrać, jaki  komplet pościeli Nova Colour będzie idealny dla niego. Sklep internetowy Eurofirany serdecznie zachęca do myślenia nieszablonowego, łączenia różnych rozmiarów i kolorów, by uzyskać oryginalny efekt dopasowany do pory roku czy nastroju. Możliwości są ogromne, ponieważ poszewki Nova Colour są dostępne w aż 13 różnych kolorach. Każdy z nich jest wyjątkowy i przywodzi na myśl wiele pozytywnych skojarzeń.


Wiosną szczególnie poleca się połączenie poszewek zielonych i żółtych, które razem czynią z łóżka piękny azyl, idealny do odpoczynku po ciężkim dniu pracy. Z kolei osobom potrzebującym uspokojenia sugeruje się kojące odcienie niebieskiego i delikatne szarości. W klasycznych wnętrzach idealnie sprawdzi się proste połączenie bieli i czerni, które można nieco ożywić kontrastową różową lub turkusową poduszką. W kompletach pościeli Nova Colour występują zarówno barwy żywe i radosne, jak i te spokojne i nieco przytłumione. Sklep Eurofirany serdecznie zachęca do zabawy kolorami i skompletowania idealnego zestawu do własnej sypialni!