close icon

„Choinka za 1zł” Wybierz jeden z gotowych zestawów choinkowych, wskaż nam wysokość zielonego drzewka a otrzymasz je za symboliczną złotówkę!

Możesz skorzystać z tej promocji w sklepie online, salonach Eurofirany oraz w wyznaczonych punktach sprzedaży na terenie całej Polski.

Szczegóły oraz Regulamin
„Rabat procentowy” Możesz skorzystać z tej promocji w dwóch przypadkach:
- jeżeli zamiast zielonego drzewka za 1zł wolisz otrzymać od Nas rabat na gotowy zestaw choinkowy
- jeżeli dokonasz zakupu ozdób w pojedynczych opakowaniach za kwotę minimalną

Dla obu przypadków istnieją dwa progi kwotowe:
- za zakupy powyżej 800zł otrzymasz rabat procentowy w wysokości -5%
- za zakupy powyżej 1200zł otrzymasz rabat procentowy w wysokości -10%

Możesz skorzystać z tej promocji w sklepie online.

Szczegóły oraz Regulamin
„Drzewko w Supercenie” Jeżeli dokonasz zakupu dowolnego towaru w naszym sklepie online na kwotę powyżej 200,00zł, możesz skorzystać z tej promocji i dokonać zakupu drzewka w promocyjnej cenie:

- 145,00zł za zielone drzewko o wysokości 180cm (standardowa cena to 178,00zł)
- 160,00zł za zielone drzewko o wysokości 220cm (standardowa cena to 199,00zł)

Możesz skorzystać z tej promocji w sklepie online.

Szczegóły oraz Regulamin
Możliwość łączenia promocji! W przypadku kiedy dokonasz zakupu ozdób w pojedynczych opakowaniach i wartość przekroczy 800,00zł lub 1200,00zł możesz połączyć promocję „Rabat procentowy” z promocją „Drzewko w Supercenie”.

Regulamin Akcji Promocyjnej „Świąteczne Dekoracje” jest dostępny pod tym adresem.
close icon
Zaloguj się MAM JUŻ KONTO W SKLEPIE EUROFIRANY.COM.PL

adres e-mail

hasło
Nie pamiętasz hasła?

Zarejestruj się CHCĘ ZOSTAĆ UŻYTKOWNIKIEM SKLEPU EUROFIRANY.COM.PL
Aby zarejestrować się na eurofirany.com.pl wypełnij następujący formularz. Zapamiętamy wprowadzone dane, aby ułatwić Ci zakupy przez stronę internetową.
Imię *

Nazwisko *

Adres e-mail *

Hasło *

Powtórz hasło *

Nr telefonu *

Ulica i nr domu / lokalu *

Kod pocztowy

Miejscowość

* Oświadczam, że zapoznałem się regulaminem i akceptuję jego warunki

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych oraz komunikację za pośrednictwem poczty elektronicznej w celach związanych z realizacją zamówień, zgodnie z "Ustawą o Ochronie danych Osobowych" z dnia 29.08.1997r (Dz. Ust. Nr 133 poz. 883)
Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych drogą elektroniczną na podany powyżej adres poczty elektronicznej wysłanych przez EUROFIRANY B.B. Choczyńscy sp. j. w Żywcu, ul. Sienkiewicza 81 wpisana do Rejestru Przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy w Bielsku-Białej VIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000246287, NIP 553-233-66-25, REGON 240238276.Sort icon
Sortowanie: Kolor:

Pościel pozostała


Sypialnia w wyjątkowym stylu


Szukasz unikatowych tekstyliów do swojej sypialni? Skorzystaj z naszej oferty pościeli - pozostaje ona bowiem jedną z najważniejszych ozdób w sypialni. Dzięki niej czas relaksu w Twoim pokoju zyska nową jakość. Niezależnie od tego, czy wolisz elegancką pościel zdobioną, czy też klasyczną pościel gładką, będziesz mógł znaleźć coś dla Ciebie. Dzięki wyjątkowej pościeli Twoja sypialnia zyska na dobrym stylu, a Ty będziesz mógł cieszyć się komfortowym snem.


Wygodna i stylowa pościel


Dobry wygląd pościeli jest niezwykle ważny dla wystroju Twojej sypialni, dlatego powinnaś poświęcić kwestii jej doboru nieco więcej czasu. Równie istotnym jest jednak to, czy pościel będzie zapewniać nam komfort i ciepło w nocy. W końcu jest to rzecz, która towarzyszy nam podczas relaksu i regeneracji sił. Warto wiec odpowiednio przemyśleć wybór idealnej pościeli.


Ważne, by pościel kolorystyką, a także wykończeniem pasowała do całości pomieszczenia i dobrze komplementowała jego wystrój. W naszym sklepie internetowym znajdziesz pościele w różnych odcieniach, a także stylach, by pokoje w Twoim domu były urządzone ze smakiem. Dbamy o to, abyś mógł odnaleźć pościel dopasowaną perfekcyjnie do łóżka, dlatego znajdziesz u nas również wiele rozmaitych rozmiarów. Wszystko po to, byś w swoim domu czuł komfort i mógł cieszyć się świetnie urządzonym wnętrzem.


Postaw na pościel w naszym sklepie internetowym!


Jakie dodatki dobrać do sypialni, aby pościel pozostała głównym elementem wystroju? Przede wszystkim zdecyduj się na stonowane kolory poduszek. Dobierz do nich gładki koc o podobnej barwie. Wybierz unikatową pościel w naszym sklepie, a zarówno wygląd Twojej sypialni, jak i komfort snu zmienią się na lepsze.


DZIĘKUJEMY ZA WSPÓLNE 26 LAT