Świeczki zapachowe, ozdobne

Wybierz widok
Rozwiń opcje filtrowania
wyczyść wszystkie
0 produktów
Cena
Kolor
Sortowanie:

Świeczki ozdobne i zapachowe to jedne z najpopularniejszych elementów dekoracyjnych, wykorzystywanych w każdym stylu aranżacyjnym. Produkty tego typu nie tylko pięknie wyglądają, ale pełnią również funkcje praktyczne. Dzięki nim możliwe jest łatwe wprowadzenie do pomieszczenia nowego, ożywiającego wystrój koloru lub podkreślenie i zespolenie kolorystyki, która już dominuje we wnętrzu. Świece prezentują się doskonale niezależnie od tego, czy są wykorzystywane w praktyce. Jeśli natomiast właściciel postanowi cieszyć się ich ciepłym i nastrojowym światłem, dodatkowo uatrakcyjni swoje wnętrza i nada im charakter.
 

Świeczki ozdobne w wielu kolorach do wyboru

 

Świeczki zapachowe różnią się nie tylko swoją wonią, ale również wyglądem. Jeśli przedmiot ten ma pełnić we wnętrzu przede wszystkim rolę dekoracyjną, to właśnie wygląd może okazać się najważniejszy. W ofercie sklepu dostępne są zatem świeczki ozdobne o klasycznym walcowatym kształcie, lecz o różnych kolorach i rozmiarach. Pozwala to na stworzenie niezwykle atrakcyjnych kompozycji, które pięknie udekorują blaty komód i stołów, powierzchnie półek czy też ranty kominka. Barwy świec ozdobnych mogą być zarówno neutralne i delikatne, jak i wyraziste, całkowicie nietuzinkowe. Ich dobór zależy od efektu, jaki mają wprowadzać do wnętrza. Jeśli pożądane jest odświeżenie przestrzeni, świetnie sprawdzą się świeczki niebieskie czy zielone. Jeżeli natomiast priorytetem jest ponadczasowa elegancja, najlepiej zaprezentuje się świeca w odcieniach brązu i złota.
 

Estetyczna świeczka ozdobna - czym się charakteryzuje?

 

Świece ozdobne powinny prezentować się estetycznie niezależnie od tego, czy są wykorzystywane w praktyce, czy nie. Przy ich doborze należy zwracać zatem uwagę na jakość produktu, bowiem definiuje ona jego funkcjonalność. Świeczki ozdobne i zapachowe powinny być wykonane z bezpiecznych surowców, które podczas spalanie nie kopcą i nie wydzielają szkodliwych dla zdrowia substancji toksycznych. Poza tym, produkty muszą zachowywać swój oryginalny kształt oraz wygląd. Nie mogą cieknąć, gdyż wyglądałyby przez to nieestetycznie, a ich spalanie groziłoby uszkodzeniem powierzchni mebli. Nie powinny też pocić się podczas palenia, gdyż to również stanowi bardzo niekorzystne zjawisko. Dobrej jakości świeczki ozdobne będą wypalały się do końca, a świece zapachowe zachowają swój aromat niezależnie od czasu ich przechowywania.

Świeczki ozdobne i zapachowe dostępne w naszym sklepie to produkty tradycyjne, produkowane ręcznie. Stanowi to gwarancję ich unikatowości, staranności wykonania oraz wysokiej jakości komponentów. Świece składają się wyłącznie z parafiny, barwnika i ewentualnych substancji zapachowych. Mają klasyczny, ponadczasowy kształt i eleganckie, lśniące wykończenie. Mogą zostać ustawione bezpośrednio na meblach czy armaturze - zarówno wewnątrz, jak i na świeżym powietrzu. W praktyce doskonale sprawdzą się na balkonie czy tarasie, umilając swoim ciepłym blaskiem letnie wieczory. Niezastąpione będą także podczas spędzania chwil tylko we dwoje.