Zasłony 140 X 300

Wybierz widok
Rozwiń opcje filtrowania
wyczyść wszystkie
0 produktów
Cena
Sposób zawieszenia
Kolor
Rozmiar
Szerokość
Wysokość
Wzór
Zaciemnienie
Rodzaj
Sortowanie:
Zasłona MADLEN z gładkiego i miękkiego welwetu - 140 x 300 cm
PROMOCJA -20%
Zasłona MADLEN z gładkiego i miękkiego welwetu - 140 x 300 cm

Zasłona MADLEN z gładkiego i miękkiego welwetu, kolor szary

140 x 300 cm taśma flex
95,12 zł
Najniższa cena z 30 dni: 118,90 zł
Cena regularna: 118,90 zł
Zasłona MADLEN z gładkiego i miękkiego welwetu - 140 x 300 cm
PROMOCJA -20%
Zasłona MADLEN z gładkiego i miękkiego welwetu - 140 x 300 cm

Zasłona MADLEN z gładkiego i miękkiego welwetu, kolor różowy

140 x 300 cm taśma flex
95,12 zł
Najniższa cena z 30 dni: 118,90 zł
Cena regularna: 118,90 zł

Zasłony 140x300 są niezbędnymi, klasycznymi artykułami dekoracyjnymi, które dodatkowo pełnią szereg funkcji praktycznych. Wysokojakościowe zasłony 140x300 sprawdzą się w pomieszczeniach, posiadających co najmniej 3,5 metra wysokości, wyróżniających się przestronnością oraz posiadających duże otwory okienne. Wyjątkowo stylowe, eleganckie zasłony, dobrane pod kątem wysokości pomieszczenia znakomicie wpływają na jego efekt wizualny. Wysokiej jakości zasłony 140x300 są ponadczasowo modne. Dostosowane do stylu aranżacji wnętrza znakomicie wpływają na jego elegancki efekt. 

Eleganckie zasłony do modnego wnętrza

Nowoczesne pomieszczenie, wyróżniające się dużą wysokością, doskonale będzie prezentowało się, jeżeli zostanie wyposażone w wysokiej klasy ozdobę okienną, jaką są zasłony dekoracyjne. Zasłony 140x300 o funkcji zaciemniającej pełnią funkcję użytkową. Gruba, odporna na uszkodzenie tkanina, zapewnia ochronę przed promieniowaniem słonecznym w dzień oraz przed wścipskim wzrokiem sąsiadów po zmroku. Tkanina, wykonana z miękkiego welwetu znakomicie układa się oraz prezentuje zarówno przesłaniając całe okno, jak i zdobiąc jego boki, gdy jest niezasłonięta. Zasłony 140x300 są produktami, odpowiednimi do montażu na karnisz, zawieszony 300 cm nad podłogą lub 285 cm nad nią, jeżeli uzyskany efekt ma odpowiadać gustownemu opadaniu tkaniny, układającej się na podłodze. Dzięki tkaninie welwetowej, zasłony zaciemniające 140x300 doskonale wyglądają, jako dopełnienie stylu glamour, wiodącego w aranżacji pomieszczenia. Znakomita jakość zasłon wiąże się ponadto z zapewnieniem ochrony przed przenikaniem chłodnego powietrza przez szybę i ramę okienną. Zasłony zaciemniające doskonale radzą sobie z zatrzymaniem chłodnego powietrza. 

Efekt, dzięki stylowym zasłonom

Nowoczesne, zasłony 140x300, wykonane z tkaniny półprzezroczystej, zdobionej w nowoczesny wzór, doskonale sprawdzą się w pomieszczeniach, w których zasłona będzie pełniła funkcję dekoracyjną. W wysokich, odpowiednio doświetlonych pomieszczeniach może ona znakomicie zastąpić firanę, tworząc nowoczesną ozdobę okna bez dodatkowych osłon. Świetnie komponuje się również z drewnianymi żaluzjami, podkreślającymi kolor ramy okiennej. Zasłony 140x300 na przelotkach są niezwykle wygodne w użytkowaniu. Znakomicie sprawdzają się na metalowym lub drewnianym karniszu, gwarantując szybką ich pielęgnację. Wysoka jakość tkanin, z których wykonane są zasłony wiąże się z zapewnieniem długotrwałego użytkowania bez efektu zniszczenia. Trwałe kolory oraz struktura tkaniny są gwarancją znakomitego efektu, utrzymującego się nawet po wielu praniach. Tkaniny, z których powstają zasłony 140x300 odporne są na działanie promieni UV, dzięki czemu nie blakną pod wpływem kontaktu ze słońcem. Stylowe zasłony dodają pomieszczeniu wyjątkowego efektu, który podkreśla styl urządzenia wnętrza. Wysokiej jakości zasłony, wybrane do swoich wnętrz spośród szeroko dostępnych wzorów i kolorystyki zapewnią zachwycający efekt, który utrzyma się przez wiele lat.