Miętowe zasłony

Wybierz widok
Rozwiń opcje filtrowania
wyczyść wszystkie
0 produktów
Cena
Sposób zawieszenia
Kolor
Rozmiar
Szerokość
Wysokość
Wzór
Zaciemnienie
Rodzaj
Sortowanie:
Strona 1 z 1

Zasłony miętowe

Sklep internetowy Eurofirany prezentuje ofertę zasłon w kolorze miętowym – pomysł na oryginalną dekoracje okienną dla każdego wnętrza. Przedstawiamy Państwu szeroki wachlarz fasonów i estetycznych wzorów, wśród których każdy bez trudu znajdzie coś dla siebie.

Zasłony miętowe

Zasłony miętowe, które znajdują się w naszej ofercie występują w różnych wariantach i fasonach. Przygotowaliśmy dla Państwa produkty standardowe oraz te, które wyróżniają się wyjątkowym designem. W asortymencie znalazły się więc produkty jednolite, z falbanami, a także te wykorzystujące tzw. taśmę marszczącą, która umożliwia uzyskanie pięknego efektu naturalnych fałd. Zasłony te wniosą powiew świeżości do każdego wnętrza, czyniąc z niego radosną przestrzeń idealną do wypoczynku.

Zasłony do salonu miętowe

Zasłony do salonu miętowe mają przede wszystkim za zadanie chronić prywatność mieszkańców i regulować ilość wpadającego do pomieszczenia światła. Zasłony, jakie oferuje nasz sklep internetowy idealnie nadają się także do ochrony swojej prywatności. Zasłony miętowe stanowią idealną formę estetycznej dekoracji wnętrza. Kolor miętowy optycznie powiększy pomieszczenie, dodatkowo wprowadzając do niego powiew świeżości. Miętowa barwa ma charakter relaksujący i odprężający. Zasłony do salonu miętowe idealnie odnajdą się w dynamicznych wnętrzach nowoczesnych. Miętowe zasłony wprowadzą jeszcze więcej życia do salonu, dzięki czemu stanie się on miejscem, w którym z chęcią będziemy podejmować gości lub odpoczywać po ciężkim dniu pracy. Zasłony takie będą stanowiły optymalną dekorację w pomieszczeniach urządzonych w stylu skandynawskim lub industrialnym. Kolor miętowy idealnie łączy się z bielą oraz pastelowymi odcieniami.