

Newsletter
Zapisz się do newslettera i odbierz 10% rabatu na pierwsze zakupy! Bądź na bieżąco, otrzymuj najlepsze oferty
Newsletter
Uwaga na fałszywe strony podszywające się pod naszą firmę.
Oficjalna strona sklepu Eurofirany działa wyłącznie pod adresem: https://www.eurofirany.com.pl
Uwaga na fałszywe strony podszywające się pod naszą firmę.
Oficjalna strona sklepu Eurofirany działa wyłącznie pod adresem: https://www.eurofirany.com.pl
Wysyłka 1-2 dni robocze.
| SKU | 431874 |
|---|---|
| Rozmiar | 16 x 11 x 40 cm |
| Szerokość towaru | 16 cm |
| Długość towaru | 11 cm |
| Wysokość towaru | 40 cm |
| Jednostka miary | szt. |
| Skład materiałowy | GLINKA CERAMICZNA |
| Waga netto | 2200 g |
Jasne dodatki we wnętrzu sprawiają, że staje się ono optycznie większe i przytulne. Wazon ceramiczny z kolekcji RISO z drobnym wzorem na powierzchni, będzie ciekawym dodatkiem dekoracyjnym zarówno w klasycznym jak i stylizowanym wnętrzu.
Fantazyjny, a zarazem harmonijny kształt wazonu, nawiązuje do stylu klasycznego, który charakteryzuje oszczędnością i prostotą formy. W kolekcji RISO oferujemy wazony o różnych kształtach; dlatego każdy może wybrać najlepiej pasujący do stylu wnętrza.
Kolekcja RISO cieszy się od lat niesłabnącą popularnością i obejmuje wiele elementów, spośród których możesz wybrać zgodny z upodobaniami i stylem wnętrza zestaw. Wazon dekoracyjny wraz z innymi elementami tej oryginalnej kolekcji tworzy we wnętrzu niepowtarzalną aranżację, wprowadzając do niego przytulny i ciepły klimat.
Napełnianie wazonu wodą może spowodować wchłanianie wilgoci przez glinkę, co z czasem może prowadzić do jej uszkodzenia lub niepożądanych zmian w wyglądzie i strukturze. Dlatego zaleca się korzystanie z tego wazonu wyłącznie jako elementu dekoracyjnego, bez napełniania go wodą.
Zaleca się czyszczenie tylko wilgotną, delikatną ściereczką
Dane techniczne:
długość: 16 cm
szerokość: 11 cm
wysokość: 40 cm
skład: glinka ceramiczna


Zapisz się do newslettera i odbierz 10% rabatu na pierwsze zakupy! Bądź na bieżąco, otrzymuj najlepsze oferty