

Newsletter
Zapisz się do newslettera i odbierz 10% rabatu na pierwsze zakupy! Bądź na bieżąco, otrzymuj najlepsze oferty
Newsletter
Wysyłka 1-2 dni robocze.
| SKU | 431931 |
|---|---|
| Rozmiar | 16 x 11 x 40 cm |
| Szerokość towaru | 16 cm |
| Długość towaru | 11 cm |
| Wysokość towaru | 40 cm |
| Jednostka miary | szt. |
| Skład materiałowy | GLINKA CERAMICZNA |
| Waga netto | 2200 g |
Poszukujesz nowoczesnych dodatków do wnętrza w stylu glamour? Wazon ceramiczny z kolekcji RISO drobnym błyszczącym wzorem, będzie ciekawym dodatkiem dekoracyjnym zarówno w klasycznym jak i stylizowanym wnętrzu. Kolekcja RISO w kolorze srebrnym obejmuje wiele elementów, spośród których możesz wybrać zgodny z upodobaniami i stylem wnętrza zestaw. Wazon dekoracyjny wraz z innymi elementami tej oryginalnej kolekcji tworzy we wnętrzu niepowtarzalną aranżację, wprowadzając do niego przytulny i ciepły klimat. To idealny wybór, jeśli szukasz gustownego dodatku, który doda charakteru twojemu wnętrzu.
Dane techniczne:
długość: 16 cm
szerokość: 11 cm
wysokość: 40 cm
skład: glinka ceramiczna

