

Newsletter
Zapisz się do newslettera i odbierz 10% rabatu na pierwsze zakupy! Bądź na bieżąco, otrzymuj najlepsze oferty
Newsletter
Uwaga na fałszywe strony podszywające się pod naszą firmę.
Oficjalna strona sklepu Eurofirany działa wyłącznie pod adresem: https://www.eurofirany.com.pl
Uwaga na fałszywe strony podszywające się pod naszą firmę.
Oficjalna strona sklepu Eurofirany działa wyłącznie pod adresem: https://www.eurofirany.com.pl
Wysyłka 1-2 dni robocze.
| SKU | 433255 |
|---|---|
| Rozmiar | 17 x 6 x 27 cm |
| Szerokość towaru | 17 cm |
| Długość towaru | 6 cm |
| Wysokość towaru | 27 cm |
| Jednostka miary | szt. |
| Skład materiałowy | 100% ŻYWICA POLIESTROWA |
| Waga netto | 650 g |
Jeśli lubisz dekorować przestrzeń lśniącymi dodatkami, poznaj figurkę ceramiczną ELDO, która przyciąga uwagę botanicznym kształtem oraz złotą barwą. Złota figurka - egzotyczny liść monstery znakomicie sprawdzi się w modnych wnętrzach urządzonych z przepychem, także w modnym stylu botanic oraz glamour.
Figurka ma kształt liścia monstery, co nadaje jej naturalny i oryginalny wygląd. Liście monstery są znane ze swojego charakterystycznego ażurowego kształtu i wzoru na powierzchni.
Drobny strukturalny wzór na jej powierzchni, dodaje figurce trójwymiarowości i głębi. Tekstura wzmacnia jej efektowny wygląd.
Spód figurki zaopatrzono w specjalne miękkie zabezpieczenia, chroniące meble przed zarysowaniami. Polecamy pozostałe elementy tej fascynującej kolekcji, inspirowanej modnym stylem botanicznym. Gwarantujemy, że obok takich dodatków do wnętrza nikt nie przejdzie obojętnie.
Dane techniczne:
długość: 17 cm
szerokość: 6 cm
wysokość: 27 cm
skład: 100% żywica poliestrowa


Zapisz się do newslettera i odbierz 10% rabatu na pierwsze zakupy! Bądź na bieżąco, otrzymuj najlepsze oferty