

Newsletter
Zapisz się do newslettera i odbierz 10% rabatu na pierwsze zakupy! Bądź na bieżąco, otrzymuj najlepsze oferty
Newsletter
Uwaga na fałszywe strony podszywające się pod naszą firmę.
Oficjalna strona sklepu Eurofirany działa wyłącznie pod adresem: https://www.eurofirany.com.pl
Uwaga na fałszywe strony podszywające się pod naszą firmę.
Oficjalna strona sklepu Eurofirany działa wyłącznie pod adresem: https://www.eurofirany.com.pl
Wysyłka 1-2 dni robocze.
| SKU | 433162 |
|---|---|
| Rozmiar | 12 x 8 x 55 cm |
| Szerokość towaru | 12 cm |
| Długość towaru | 8 cm |
| Wysokość towaru | 55 cm |
| Jednostka miary | szt. |
| Skład materiałowy | 100% ŻYWICA POLIESTROWA |
| Waga netto | 1100 g |
Jeśli lubisz dekorować przestrzeń lśniącymi dodatkami, poznaj figurkę ceramiczną ELDO, która przyciąga uwagę botanicznym kształtem liścia oraz srebrną barwą. Srebrna figurka - liść znakomicie sprawdzi się w modnych wnętrzach urządzonych z przepychem, także w modnym stylu botanic oraz glamour.
Figurka ma kształt liścia, co nadaje jej naturalnego i oryginalnego wyglądu. Drobny strukturalny wzór na jej powierzchni, dodaje figurce trójwymiarowości i głębi. Tekstura wzmacnia jej efektowny wygląd.
Spód figurki zaopatrzono w specjalne miękkie zabezpieczenia, chroniące meble przed zarysowaniami. Polecamy pozostałe elementy tej fascynującej kolekcji, inspirowanej modnym stylem botanicznym. Gwarantujemy, że obok takich dodatków do wnętrza nikt nie przejdzie obojętnie.
Zaleca sie czyszczenie tylko wilgotną, delikatną ściereczką
Dane techniczne:
długość: 12 cm
szerokość: 8 cm
wysokość: 55 cm
skład: 100% żywica poliestrowa


Zapisz się do newslettera i odbierz 10% rabatu na pierwsze zakupy! Bądź na bieżąco, otrzymuj najlepsze oferty