

Newsletter
Zapisz się do newslettera i odbierz 10% rabatu na pierwsze zakupy! Bądź na bieżąco, otrzymuj najlepsze oferty
Newsletter
Uwaga na fałszywe strony podszywające się pod naszą firmę.
Oficjalna strona sklepu Eurofirany działa wyłącznie pod adresem: https://www.eurofirany.com.pl
Uwaga na fałszywe strony podszywające się pod naszą firmę.
Oficjalna strona sklepu Eurofirany działa wyłącznie pod adresem: https://www.eurofirany.com.pl
Wysyłka 1-2 dni robocze.
| SKU | 434164 |
|---|---|
| Rozmiar | 14 x 8 x 22 cm |
| Szerokość towaru | 14 cm |
| Długość towaru | 8 cm |
| Wysokość towaru | 22 cm |
| Jednostka miary | szt. |
| Skład materiałowy | 100% ŻYWICA POLIESTROWA |
| Waga netto | 500 g |
Szukasz efektownych drobiazgów, które efektownie podkreślą aranżację wnętrza? Dobierając ceramiczne dekoracje możemy z łatwością odmienić aranżację wnętrza. Ostatnio wśród figurek prym wiodą roślinne i zwierzęce motywy.
Figurka kota sprawdzi się w modnych wnętrzach urządzonych z przepychem, a także w modnym stylu glamour. Srebrna figurka ELDO pokryta jest drobnym wytłaczanym wzorem, dodaje jej wyjątkowego charakteru.
Spód figurki zaopatrzono w specjalne miękkie zabezpieczenia, chroniące meble przed zarysowaniami. Polecamy pozostałe elementy tej fascynującej kolekcji, inspirowanej modnym stylem botanicznym. Kolekcja ELDO przyciąga uwagę i dodaje stylu każdemu wnętrzu. Jest to doskonały wybór dla osób, które cenią sobie elegancję i blask w dekoracji swojego domu.
Zaleca sie czyszczenie tylko wilgotną, delikatną ściereczką
Dane techniczne:
długość: 14 cm
szerokość: 8 cm
wysokość: 22 cm
skład: 100% żywica poliestrowa


Zapisz się do newslettera i odbierz 10% rabatu na pierwsze zakupy! Bądź na bieżąco, otrzymuj najlepsze oferty