

Newsletter
Zapisz się do newslettera i odbierz 10% rabatu na pierwsze zakupy! Bądź na bieżąco, otrzymuj najlepsze oferty
Newsletter
Uwaga na fałszywe strony podszywające się pod naszą firmę.
Oficjalna strona sklepu Eurofirany działa wyłącznie pod adresem: https://www.eurofirany.com.pl
Uwaga na fałszywe strony podszywające się pod naszą firmę.
Oficjalna strona sklepu Eurofirany działa wyłącznie pod adresem: https://www.eurofirany.com.pl
Wysyłka 1-2 dni robocze.
| SKU | 459849 |
|---|---|
| Rozmiar | 31 x 15 x 12 cm |
| Szerokość towaru | 31 cm |
| Długość towaru | 15 cm |
| Wysokość towaru | 12 cm |
| Jednostka miary | szt. |
| Skład materiałowy | 100% ŻYWICA POLIESTROWA |
| Waga netto | 550 g |
Szukasz efektownych drobiazgów, które efektownie podkreślą aranżację wnętrza? Dobierając ceramiczne dekoracje możemy z łatwością odmienić aranżację wnętrza. Ostatnio wśród figurek prym wiodą roślinne i zwierzęce motywy.
Srebrna figurka sprawdzi się w modnych wnętrzach urządzonych z przepychem, a także w modnym stylu glamour. Figurka ELDO pokryta jest drobnym wytłaczanym wzorem, który dodaje jej wyjątkowego charakteru. Ceramiczna figurka iguany, to urocze i sentymentalne dzieło sztuki, które może być używane jako ozdoba na półkach, komodach, czy na parapetach okiennych. Może też być prezentem dla miłośników egzotycznych zwierząt.
Spód figurki zaopatrzono w specjalne miękkie zabezpieczenia, chroniące meble przed zarysowaniami. Polecamy pozostałe elementy tej fascynującej kolekcji, inspirowanej modnym stylem botanicznym. Kolekcja ELDO przyciąga uwagę i dodaje stylu każdemu wnętrzu. Jest to doskonały wybór dla osób, które cenią sobie elegancję i blask w dekoracji swojego domu.
Zaleca się czyszczenie tylko wilgotną, delikatną ściereczką
Dane techniczne:
długość: 31 cm
szerokość: 15 cm
wysokość: 12 cm
skład: 100% żywica poliestrowa


Zapisz się do newslettera i odbierz 10% rabatu na pierwsze zakupy! Bądź na bieżąco, otrzymuj najlepsze oferty