

Newsletter
Zapisz się do newslettera i odbierz 10% rabatu na pierwsze zakupy! Bądź na bieżąco, otrzymuj najlepsze oferty
Newsletter
Uwaga na fałszywe strony podszywające się pod naszą firmę.
Oficjalna strona sklepu Eurofirany działa wyłącznie pod adresem: https://www.eurofirany.com.pl
Uwaga na fałszywe strony podszywające się pod naszą firmę.
Oficjalna strona sklepu Eurofirany działa wyłącznie pod adresem: https://www.eurofirany.com.pl
Wysyłka 1-2 dni robocze.
| SKU | 433245 |
|---|---|
| Rozmiar | 14 x 12 x 5 cm |
| Szerokość towaru | 14 cm |
| Długość towaru | 12 cm |
| Wysokość towaru | 5 cm |
| Jednostka miary | szt. |
| Skład materiałowy | 100% ŻYWICA POLIESTROWA |
| Waga netto | 200 g |
Szukasz efektownych drobiazgów, które efektownie podkreślą aranżację wnętrza? Dobierając ceramiczne dekoracje możemy z łatwością odmienić aranżację wnętrza. Ostatnio wśród figurek prym wiodą roślinne i zwierzęce motywy.
Srebrna figurka żółwia sprawdzi się w modnych wnętrzach urządzonych z przepychem, a także w modnym stylu glamour. Figurka ELDO pokryta jest drobnym wytłaczanym wzorem, w formie maleńkich koralików, który dodaje jej wyjątkowego charakteru. Ceramiczna figurka żółwia, który jest symbolem długowieczności, mądrości i siły w wielu kulturach, to wyjątkowy i pozytywny motyw dekoracyjny.
Spód figurki zaopatrzono w specjalne miękkie zabezpieczenia, chroniące meble przed zarysowaniami. Polecamy pozostałe elementy tej fascynującej kolekcji, inspirowanej modnym stylem botanicznym. Kolekcja ELDO przyciąga uwagę i dodaje stylu każdemu wnętrzu. Jest to doskonały wybór dla osób, które cenią sobie elegancję i blask w dekoracji swojego domu.
Zaleca sie czyszczenie tylko wilgotną, delikatną ściereczką
Dane techniczne:
długość: 14 cm
szerokość: 12 cm
wysokość: 5 cm
skład: 100% żywica poliestrowa


Zapisz się do newslettera i odbierz 10% rabatu na pierwsze zakupy! Bądź na bieżąco, otrzymuj najlepsze oferty