

Newsletter
Zapisz się do newslettera i odbierz 10% rabatu na pierwsze zakupy! Bądź na bieżąco, otrzymuj najlepsze oferty
Newsletter
Uwaga na fałszywe strony podszywające się pod naszą firmę.
Oficjalna strona sklepu Eurofirany działa wyłącznie pod adresem: https://www.eurofirany.com.pl
Uwaga na fałszywe strony podszywające się pod naszą firmę.
Oficjalna strona sklepu Eurofirany działa wyłącznie pod adresem: https://www.eurofirany.com.pl
Wysyłka 1-2 dni robocze.
| SKU | 433247 |
|---|---|
| Rozmiar | 27 x 22 x 2 cm |
| Szerokość towaru | 27 cm |
| Długość towaru | 22 cm |
| Wysokość towaru | 2 cm |
| Jednostka miary | szt. |
| Skład materiałowy | 100% ŻYWICA POLIESTROWA |
| Waga netto | 520 g |
Patera dekoracyjna ELDO w kształcie liścia monstery to unikalna i stylowa ozdoba, która przyciąga uwagę i dodaje uroku każdemu pomieszczeniu. Srebrna patera znakomicie sprawdzi się w modnych wnętrzach urządzonych z przepychem, także w modnym stylu botanic oraz glamour. Patera ELDO posiada drobny strukturalny wzór, dzięki teksturze nabiera ona trójwymiarowego charakteru.
Patera ma kształt liścia monstery, co nadaje jej naturalny i oryginalny wygląd. Egzotyczne liście monstery są znane ze swojego charakterystycznego ażurowego kształtu.
Taka dekoracyjna patera może być używana jako ozdoba na stole, półce, komodzie lub innej powierzchni w różnych pomieszczeniach, od salonu po sypialnię. Może pełnić funkcję dekoracyjną lub być wykorzystywana jako naczynie do prezentacji drobnych dekoracji.
Spód patery zaopatrzono w specjalne miękkie zabezpieczenia, chroniące meble przed zarysowaniami. Polecamy pozostałe elementy tej fascynującej kolekcji, inspirowanej modnym stylem botanicznym. Gwarantujemy, że obok takich dodatków do wnętrza nikt nie przejdzie obojętnie.
Zaleca sie czyszczenie tylko wilgotną, delikatną ściereczką
Ten produkt został zaprojektowany jako element dekoracyjny. Nie posiada atestu do kontaktu z żywnością.
Dane techniczne:
długość: 27 cm
szerokość: 22 cm
wysokość: 2 cm
skład: 100% żywica poliestrowa


Zapisz się do newslettera i odbierz 10% rabatu na pierwsze zakupy! Bądź na bieżąco, otrzymuj najlepsze oferty