

Newsletter
Zapisz się do newslettera i odbierz 10% rabatu na pierwsze zakupy! Bądź na bieżąco, otrzymuj najlepsze oferty
Newsletter
Jak zarezerwować produkt w Salonie?
1. Dodaj produkt do koszyka.
2. Wybierz w opcjach dostawy Salon Eurofiran, w którym chcesz zarezerwować produkt.
Klikniej i zobacz salony, w których możesz odebrać przesyłkę >> SALONY
3. W ciągu 3 dni roboczych otrzymasz informację, że zarezerwowane przez Ciebie produkty są gotowe do odbioru w wybranym salonie.
Opcja rezerwacji obejmuje tylko wybrane, oznaczone produkty. Jeżeli w Twoim koszyku znajduje się produkt nie objęty taką możliwością, usuń go przed kontynuacją rezerwacji. Możesz go zamówić online.
Wysyłka 1-2 dni robocze.
| SKU | 486605 |
|---|---|
| Rozmiar | 140 x 270 cm |
| Szerokość towaru | 140 cm |
| Wysokość towaru | 270 cm |
| Sposób zawieszenia | taśma |
| Zawiera obciążnik | Nie |
| Rodzaj tkaniny | etaminowe, gładkie, półprzezroczyste |
| Wzór | jednokolorowe |
| Jednostka miary | szt. |
| Skład materiałowy | 100% POLIESTER |
| Tolerancja rozmiaru | 5% |
| Waga netto | 400 g |
Delikatna firana REBECCA z tkaniny o strukturze drobnego deszczyku (wzór biegnący pionowo) lekko i naturalnie prezentuje się we wnętrzu optycznie je rozjaśniając i dodając mu świeżości. Firana posiada praktyczną taśmę marszczącą z funkcją tunelu, dzięki czemu możesz ją zawiesić za pomocą żabek lub haczyków, jak i naciągając ją na karnisz drążkowy. Lekka i zwiewna firana zjawiskowo się prezentuje po zawieszeniu na karniszu. Spokojna i naturalna w wyrazie firana gotowa o strukturze drobnego deszczyku doskonale współgra zarówno z nowoczesnym, jak i z klasycznym wystrojem wnętrza.
Firany na taśmie: mierzymy od dołu żabki, haczyka do momentu, w którym chcemy aby firana się kończyła.
Dane techniczne:
szerokość: 140 cm
wysokość: 270 cm
szerokość taśmy marszczącej: 8 cm
wysokość wypustki nad taśmą: 3 cm
skład: 100% poliester
gramatura: 50 g/m2
tolerancja rozmiaru: +/- 5%
| Pranie delikatnie w temperaturze do 30 stopni Celsjusza | |
| Prasować w temperaturze do 110 stopni Celsjusza | |
| Dopuszcza się użycie nadchlorku etylenu oraz wodnego roztworu węglanu fluoru | |
| Nie można wybielać i chlorować | |
| Nie suszyć w suszarce bębnowej |

