

Newsletter
Zapisz się do newslettera i odbierz 10% rabatu na pierwsze zakupy! Bądź na bieżąco, otrzymuj najlepsze oferty
Newsletter
Jak zarezerwować produkt w Salonie?
1. Dodaj produkt do koszyka.
2. Wybierz w opcjach dostawy Salon Eurofiran, w którym chcesz zarezerwować produkt.
Klikniej i zobacz salony, w których możesz odebrać przesyłkę >> SALONY
3. W ciągu 3 dni roboczych otrzymasz informację, że zarezerwowane przez Ciebie produkty są gotowe do odbioru w wybranym salonie.
Opcja rezerwacji obejmuje tylko wybrane, oznaczone produkty. Jeżeli w Twoim koszyku znajduje się produkt nie objęty taką możliwością, usuń go przed kontynuacją rezerwacji. Możesz go zamówić online.
Zamów do 12:00 - wysyłka tego samego dnia.
| SKU | 427738 |
|---|---|
| Rozmiar | 30 x 50 cm |
| Szerokość towaru | 30 cm |
| Długość towaru | 50 cm |
| Gramatura materiału | 500 g/m² |
| Pętelka do zawieszenia | Tak |
| Jednostka miary | szt. |
| Rodzaj tkaniny | bawełniane, gładkie |
| Wzór | jednokolorowe |
| Standard Oeko-Tex | Tak |
| Skład materiałowy | 100% BAWEŁNA; CZĘŚĆ OZDOBNA: 95% BAWEŁNA, 5% POLIESTER |
| Tolerancja rozmiaru | 3% |
| Waga netto | 45 g |
Ręcznik z kolekcji DALI zapewni komfort Twojej skórze! Wykonany z naturalnej bawełny ręcznik, jest miękki i puszysty, dzięki czemu zapewnia przyjemne doznania w kontakcie ze skórą. Bordiurę ręcznika podkreślają delikatne paseczki przetykane srebrną nicią, co podkreśla jego nowoczesny charakter. Dzięki wysokiej gramaturze aż 500 g/m2, ręcznik jest wyjątkowo chłonny, dlatego szybko i bardzo przyjemnie osusza ciało. Bordiura dyskretnie podkreślona srebrną nicią, sprawia, że ręcznik z kolekcji DALI, prezentuje się bardzo elegancko. Kolekcja ręczników NIKA składa się z gamy kolorów dostępnych w trzech rozmiarach, dzięki czemu z przyjemnością dobierzesz cały zestaw odpowiedni dla potrzeb całej rodziny. Szczerze polecamy.
Dane techniczne:
długość: 30 cm
szerokość: 50 cm
skład: 100% bawełna, część ozdobna: 97% bawełna 3% nić metaliczna
gramatura: 500 g/m2
Metka z instrukcją prania jest wszyta w górnym rogu każdego ręcznika. Ręczniki kolorowe przed użytkowaniem należy wyprać trzykrotnie bez użycia środków zmiękczających. Podobne kolory powinny być prane razem. Ręczniki wykonane metodą pętelkową. Ten typ produkcji wymaga parafinowania włókien w celu ich ochrony podczas procesu tkania produktu. We wstępnej fazie użytkowania ręczników pojawia się pylenie, które jest wynikiem wykruszania się parafiny z włókien. Nie jest ono wadą produktu. Podczas kolejnych procesów prania i w trakcie użytkowania ręczników pylenie całkowicie ustępuje, jednocześnie zwiększa się ich puszystość i chłonność.
| Suszyć w niskiej temperaturze | |
| Prasować w temperaturze do 150 stopni Celsjusza | |
| Pranie w temperaturze do 40 stopni Celsjusza | |
| Nie czyścić chemicznie | |
| Nie można wybielać i chlorować |

