50x100 cm

Wybierz widok
Rozwiń opcje filtrowania
wyczyść wszystkie
0 produktów
Cena
Kolor
Rozmiar
Sortowanie:

Ręczniki 50x100 cm


Sklep oferuje także komplety i pojedyncze ręczniki w rozmiarze 50 x 100, wykonane z wyśmienitej bawełny. Niezwykle miłej w dotyku, idealnie wchłaniającej wodę.

Ilość produktów w zestawie można wybierać według własnych preferencji. Ręczniki zachwycają swym nadzwyczajnym wyglądem i niebywałą praktycznością, oraz niesłychaną wygodą użytkowania. Są uszyte z bardzo miękkiej i nieprawdopodobnie chłonnej bawełny.

W ofercie sklepu można znaleźć również ręczniki wykonane z modalu, które spełniają wszystkie wymagania dotyczące chłonności, miękkości i łatwości utrzymania w czystości. Wszyscy zainteresowani zakupem najwyższej jakości ręczników, powinni zapoznać się z nowościami na tej stronie. Ręczniki wykonane z bawełny i modalu, są stworzone z najlepszej jakości włókna celulozowego. Modal absorbuje znacznie więcej wilgoci niż bawełna, dzięki czemu ręczniki pozostają na długo miękkie i nie tracą żywych kolorów i jedwabistego połysku przez wiele lat. Zaś długie bawełniane włókna zapewniają najwyższą możliwą jakość materiału. Ręczniki wykonane są z materiału o wysokiej gramaturze, co oznacza, że są w stanie wchłonąć do 5 razy więcej wody, niż ważą same na sucho.

Miękkie puszyste, a przy tym zadziwiająco praktyczne ręczniki frote, wykończone zjawiskowymi wzorami wyróżniają się wysoką chłonnością oraz ekspresowym schnięciem, w celu zapewnienia najwyższego komfortu użytkownikom łazienki. Są doskonałe w pochłanianiu wilgoci, a także wyróżniają się bardzo wysoką gramaturą, co sprawia, że komfortowo używa się ich w codziennej pielęgnacji. Dotyk miłej bawełny staje się pieszczotą dla skóry. Zaś delikatne długie włókna czesanej bawełny sprawiają, że ręcznik jest wytrzymały na uszkodzenia, a zarazem miły w dotyku.

Gramy na metr kwadratowy (gr/m²) wyznaczają gęstość materiału. Wyższa gramatura ręcznika, oznacza wyższą jego chłonność. Za to niższa gramatura wpływa korzystnie na szybkość schnięcia materiału. Warto pamiętać, że stosowanie płynów zmiękczających w praniu, może skutkować obniżeniem wchłanialności ręcznika.