tkaniny 20 proc
zoom img
Sort icon
Sortowanie: Kolor:

Dodatki świąteczne


Wybierz dodatki świąteczne na Boże Narodzenie


Choinka już kupiona, dom wysprzątany, farsz na pierogi gotowy, większość zaplanowanych obowiązków wykonana… Zatem to idealny moment na poszukiwania odpowiednich, uroczych i wyjątkowych dodatków świątecznych!


Dodatki świąteczne do domu


Jeśli przejrzałaś już większość produktów oferowanych przez nas w dziale Święta oraz dodatkowych zakładkach, takich jak obrusy świąteczne, ceramika świąteczna, czy też lampki choinkowe, ale nadal nie odnalazłaś idealnych dla siebie dodatków do wystroju wnętrza, mamy doskonałe rozwiązanie. Dodatki świąteczne, które oferujemy są perfekcyjnym uzupełnieniem dla potrzebnych gadżetów. Podczas wigilijnego wieczoru każdy chce zmienić swój dom w oazę pozytywnego poruszenia, ciepłych rozmów, szczerych życzeń, czułości, kolędowania, prezentów i odpoczynku. By chwile spędzone z bliskimi jeszcze bardziej zapisały się w pamięci oraz na fotografiach, powinnaś wcześniej specjalnie przygotować na tę okazję jadalnię oraz kuchnię. Pokój musi przede wszystkim sprawiać wrażenie przestronnego. Na pierwszym planie powinien znajdować się bogato zastawiony stół. Obowiązkowo z tradycyjnymi dwunastoma potrawami, które możesz uzupełnić pomysłowymi i wyszukanymi dodatkami świątecznymi. Podczas uroczystej wieczerzy tuż obok stołu powinna znajdować się choinka. Tutaj bożonarodzeniowe gadżety także sprawdzą się znakomicie. Nie tylko urozmaicą monotonne bombki, ale będą ciekawym uzupełnieniem dekoracji całego pomieszczenia i przyciągną wzrok każdego zachwyconego gościa.


Jak dobrać odpowiednie dodatki świąteczne?


Wbrew pozorom stworzenie odpowiedniego wystroju domu przed świętami Bożego Narodzenia nie jest łatwe. Nie wystarczy znajomość tegorocznych trendów. Dobrze ustalić jaka będzie dominująca grupa wiekowa podczas rodzinnego spotkania, co jest cechą charakterystyczną domu oraz czy chcesz tworzyć dekoracje związane z jakimś motywem przewodnim. Niewątpliwym plusem wszystkich kolekcji sklepu Eurofirany jest ich powiązanie ze sobą oraz kompleksowość. Od dziś nie trzeba już wyszukiwać wielu stron z dodatkami świątecznymi, wystarczy tylko przejrzeć intuicyjne skatalogowane działy stworzone przez naszych specjalistów. Znajdziesz tu prawdziwy zbiór różnorodności, od figurek ceramicznych, przez lalki, poszewki i lampki choinkowe po stroiki oraz wianki świąteczne.


Dodatki świąteczne do domu - jaki materiał będzie najlepszy?


Wiele osób zastanawia się, jak dobrać dodatki świąteczne tak, by były one bezpieczne dla dzieci oraz domowe zwierzaki nie mogły ich popsuć. Prym wiodą w tym przypadku dodatki plastikowe, których nie można stłuc. W naszym szerokim asortymencie prezentujemy produkty, które są wykonane z najwyższej jakości tkanin. Nawet przy wielokrotnym użytku posłużą one na lata i co najważniejsze są bezpieczne dla najmłodszych.

close icon

„Choinka za 1zł” Wybierz jeden z gotowych zestawów choinkowych, wskaż nam wysokość zielonego drzewka a otrzymasz je za symboliczną złotówkę!

Możesz skorzystać z tej promocji w sklepie online, salonach Eurofirany oraz w wyznaczonych punktach sprzedaży na terenie całej Polski.

Szczegóły oraz Regulamin
„Rabat procentowy” Możesz skorzystać z tej promocji w dwóch przypadkach:
- jeżeli zamiast zielonego drzewka za 1zł wolisz otrzymać od Nas rabat na gotowy zestaw choinkowy
- jeżeli dokonasz zakupu ozdób w pojedynczych opakowaniach za kwotę minimalną

Dla obu przypadków istnieją dwa progi kwotowe:
- za zakupy powyżej 800zł otrzymasz rabat procentowy w wysokości -5%
- za zakupy powyżej 1200zł otrzymasz rabat procentowy w wysokości -10%

Możesz skorzystać z tej promocji w sklepie online.

Szczegóły oraz Regulamin
„Drzewko w Supercenie” Jeżeli dokonasz zakupu dowolnego towaru w naszym sklepie online na kwotę powyżej 200,00zł, możesz skorzystać z tej promocji i dokonać zakupu drzewka w promocyjnej cenie:

- 145,00zł za zielone drzewko o wysokości 180cm (standardowa cena to 178,00zł)
- 160,00zł za zielone drzewko o wysokości 220cm (standardowa cena to 199,00zł)

Możesz skorzystać z tej promocji w sklepie online.

Szczegóły oraz Regulamin
Możliwość łączenia promocji! W przypadku kiedy dokonasz zakupu ozdób w pojedynczych opakowaniach i wartość przekroczy 800,00zł lub 1200,00zł możesz połączyć promocję „Rabat procentowy” z promocją „Drzewko w Supercenie”.

Regulamin Akcji Promocyjnej „Świąteczne Dekoracje” jest dostępny pod tym adresem.
close icon
Zaloguj się MAM JUŻ KONTO W SKLEPIE EUROFIRANY.COM.PL

adres e-mail

hasło
Nie pamiętasz hasła?

Zarejestruj się CHCĘ ZOSTAĆ UŻYTKOWNIKIEM SKLEPU EUROFIRANY.COM.PL
Aby zarejestrować się na eurofirany.com.pl wypełnij następujący formularz. Zapamiętamy wprowadzone dane, aby ułatwić Ci zakupy przez stronę internetową.
Imię *

Nazwisko *

Adres e-mail *

Hasło *

Powtórz hasło *

Nr telefonu *

Ulica i nr domu / lokalu *

Kod pocztowy

Miejscowość

* Oświadczam, że zapoznałem się regulaminem i akceptuję jego warunki

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych oraz komunikację za pośrednictwem poczty elektronicznej w celach związanych z realizacją zamówień, zgodnie z "Ustawą o Ochronie danych Osobowych" z dnia 29.08.1997r (Dz. Ust. Nr 133 poz. 883)
Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych drogą elektroniczną na podany powyżej adres poczty elektronicznej wysłanych przez EUROFIRANY B.B. Choczyńscy sp. j. w Żywcu, ul. Sienkiewicza 81 wpisana do Rejestru Przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy w Bielsku-Białej VIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000246287, NIP 553-233-66-25, REGON 240238276.
DZIĘKUJEMY ZA WSPÓLNE 27 LAT

zapisz się do NEWSLETTERA i daj się porwać do świata designu
Masz pytania? Chętnie na nie odpowiemy tel. +48 33 865 23 66 lub eurofirany@eurofirany.com.pl
Jesteśmy do Twojej dyspozycji od poniedziałku do piątku od 8:00 do 18:00

ZAKUPY NA RATY DEKORACJE PREZENTY OUTLET ONLINE

Mapa serwisu Home O firmie Nagrody Wydarzenia Referencje Kontakt Media o nas Oferty pracy Regulamin Polityka prywatności Zwrot towaru Reklamacje Warunki dostawy Dane firmy Nota prawna Regulaminy promocji Regulamin kart podarunkowych Informacje dla subskrybentów usługi Newsletter Dla dziennikarzy