Figurki świąteczne

Wybierz widok
Strona 1 z 1

Unikatowe figurki świąteczne tylko w sklepie Eurofirany

 

Szukasz ciekawego i nieszablonowego dodatku na Boże Narodzenie? Możemy Ci zdradzić, że trafiłaś idealnie! Internetowy sklep Eurofirany stworzył limitowaną kolekcję figurek świątecznych, które idealnie nadadzą się jako dekoracja na kominku, komodzie czy półce z książkami. Będzie to idealny kontrast z finezyjnie ubranym drzewkiem choinkowym. Urok i magia Świąt gwarantowana. Zachęcamy do zapoznania się z bogatą ofertą naszych świątecznych figurek i nie tylko…

 

Jaka figurka na święta?

 

Ustaliliśmy już sobie, że świąteczne figurki to dodatki ciekawe, modne, ale jeszcze nie do końca popularne we wszystkich domach. Prym i rekordy sprzedaży wiodą drzewka choinkowe oraz stroiki i wianki świąteczne, które znajdują się w specjalnie przeznaczonych kategoriach w naszym sklepie. Wbrew pozorom figurki świąteczne to połączenie dwóch, przez niektórych uznawanych za skrajne, cech - nowoczesności i tradycji. Przy ich zakupie możesz wykazać się tak dużą dozą kreatywności, że dopasujesz je do każdego gustu i stylu wystroju mieszkania. Nasza kolekcja figurek na święta jest inspirowana podróżami w najdalsze zakątki świata, między innymi do Stanów Zjednoczonych, Włoch, Japonii, Indii, Turcji, Niemiec oraz Chin.  Osobom, które decydują się na zakup świątecznej figurki z naszej kolekcji po raz pierwszy, polecamy postawienie na znane, klasyczne wzory takie jak elfy, lalki, czy Mikołaje. Małe dzieła sztuki oferowane w sklepie Eurofirany doskonale nadadzą się także jako prezent.

 

Mikołaje i świąteczne elfy ucieszą nie tylko dla dzieci...

 
Dobór świątecznej kolekcji figurek sprawia nam co roku ogromną frajdę. Wybieramy je z ogromną satysfakcją i z ogromną dbałością o szczegóły.   Możemy tu eksperymentować z różnymi połączeniami kolorów, stylów oraz z wykorzystaniem dużej ilości różnorodnych materiałów i zdecydowanie nie popadamy w monotonię. Efektem tej pracy jest unikatowa kolekcja  świątecznych lalek, ubranych w miękkie zimowe stroje, którą masz okazję teraz przeglądać. Świąteczna kolekcja Mikołajów zaskakuje mnogością wzorów i miękkimi tkaninami w różnych wzorach, w które są ubrane figurki. Podstawą naszych produktów są wysokiej jakości tworzywa, które poddawane są procesowi obróbki cieplnej w temperaturze sięgającej powyżej kilkuset stopni Celsjusza. Ubranka są wykonane z wytrzymałych i miękkich materiałów wysokiej jakości. Końcowy efekt zachwyca nawet najbardziej wybrednych koneserów sztuki.
 

Figurki świąteczne przygotowane z pasją i ogromną dbałością o detale

 

Każda świąteczna figurka stworzona w naszym sklepie niesie ze sobą pewną historię oraz jest dopasowana do reszty asortymentu. Jej stworzenie wymaga od naszych pracowników wyjątkowo dużo cierpliwości, precyzji i czasu. Jednak przyznajemy, że jest to dla nas sama przyjemność. W projektowaniu każdej figurki świątecznej szczególną uwagę zwracamy na proporcje. Jej wielkość musi być dopasowana do standardowych rozmiarów kominka, stołu, czy półki, tak aby idealnie mieściła się w każdym miejscu. Zamiast dużej choinki w pokoju dziecka, która niepotrzebnie zajmuje miejsce, a maluch może przypadkiem ją przewrócić, świąteczne figurki będą idealnym rozwiązaniem. Zaciekawią najmłodszego członka rodziny dużą ilością detali oraz uwydatnieniem nawet najdrobniejszych szczegółów. Dekoracja będzie służyć jako zabawka podczas gdy dzieci znudzą rozmowy dorosłych przy wigilijnym stole. Większość projektantów przy tworzeniu figurek na święta stawia na ogólny wygląd wizualny. W naszym przypadku jest zupełnie inaczej. Duże znaczenie ma dla nas odmienny kolor oczu, wyraz twarzyczki, czy marszczenie na sukience. Liczą się wszystkie, nawet najdrobniejsze elementy! Zapomniałaś o ważnym świątecznym dodatku? Nic straconego! Cały bożonarodzeniowy asortyment znajduje się w specjalnie na tę okazję przygotowanym dziale Święta. Oprócz unikatowych świątecznych figurek znajdziesz ciekawe i oryginalne kwiaty choinkowe, a ponadto poszewki idealnie na Gwiazdkę i skarpetki Mikołaja, które można wypełnić łakociami dla najmłodszych.