close icon

„Choinka za 1zł” Wybierz jeden z gotowych zestawów choinkowych, wskaż nam wysokość zielonego drzewka a otrzymasz je za symboliczną złotówkę!

Możesz skorzystać z tej promocji w sklepie online, salonach Eurofirany oraz w wyznaczonych punktach sprzedaży na terenie całej Polski.

Szczegóły oraz Regulamin
„Rabat procentowy” Możesz skorzystać z tej promocji w dwóch przypadkach:
- jeżeli zamiast zielonego drzewka za 1zł wolisz otrzymać od Nas rabat na gotowy zestaw choinkowy
- jeżeli dokonasz zakupu ozdób w pojedynczych opakowaniach za kwotę minimalną

Dla obu przypadków istnieją dwa progi kwotowe:
- za zakupy powyżej 800zł otrzymasz rabat procentowy w wysokości -5%
- za zakupy powyżej 1200zł otrzymasz rabat procentowy w wysokości -10%

Możesz skorzystać z tej promocji w sklepie online.

Szczegóły oraz Regulamin
„Drzewko w Supercenie” Jeżeli dokonasz zakupu dowolnego towaru w naszym sklepie online na kwotę powyżej 200,00zł, możesz skorzystać z tej promocji i dokonać zakupu drzewka w promocyjnej cenie:

- 145,00zł za zielone drzewko o wysokości 180cm (standardowa cena to 178,00zł)
- 160,00zł za zielone drzewko o wysokości 220cm (standardowa cena to 199,00zł)

Możesz skorzystać z tej promocji w sklepie online.

Szczegóły oraz Regulamin
Możliwość łączenia promocji! W przypadku kiedy dokonasz zakupu ozdób w pojedynczych opakowaniach i wartość przekroczy 800,00zł lub 1200,00zł możesz połączyć promocję „Rabat procentowy” z promocją „Drzewko w Supercenie”.

Regulamin Akcji Promocyjnej „Świąteczne Dekoracje” jest dostępny pod tym adresem.
close icon
Zaloguj się MAM JUŻ KONTO W SKLEPIE EUROFIRANY.COM.PL

adres e-mail

hasło
Nie pamiętasz hasła?

Zarejestruj się CHCĘ ZOSTAĆ UŻYTKOWNIKIEM SKLEPU EUROFIRANY.COM.PL
Aby zarejestrować się na eurofirany.com.pl wypełnij następujący formularz. Zapamiętamy wprowadzone dane, aby ułatwić Ci zakupy przez stronę internetową.
Imię *

Nazwisko *

Adres e-mail *

Hasło *

Powtórz hasło *

Nr telefonu *

Ulica i nr domu / lokalu *

Kod pocztowy

Miejscowość

* Oświadczam, że zapoznałem się regulaminem i akceptuję jego warunki

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych oraz komunikację za pośrednictwem poczty elektronicznej w celach związanych z realizacją zamówień, zgodnie z "Ustawą o Ochronie danych Osobowych" z dnia 29.08.1997r (Dz. Ust. Nr 133 poz. 883)
Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych drogą elektroniczną na podany powyżej adres poczty elektronicznej wysłanych przez EUROFIRANY B.B. Choczyńscy sp. j. w Żywcu, ul. Sienkiewicza 81 wpisana do Rejestru Przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy w Bielsku-Białej VIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000246287, NIP 553-233-66-25, REGON 240238276.Sort icon
Sortowanie: Kolor:

Miłe w dotyku


Łóżko, kołdra, poduszki miękkie – wszystko, co potrzebne do zdrowego snu


Sen odgrywa w Twoim życiu bardzo ważną rolę. Pozwala na regenerację mięśni, odpoczynek od codziennych obowiązków i nabranie sił na kolejny dzień pełen wyzwań. Dlatego warto zadbać o jak najbardziej komfortowe warunki do relaksu. Wygodne łóżko, odpowiednio dobrana kołdra, ulubione prześcieradło, poduszki miękkie jak najprzyjemniejszy aksamit. Taki komplet to doskonały sposób na wytchnienie i na zdrowy sen, który pozwoli Ci nabrać motywacji do podejmowania się nowych wyzwań każdego dnia.


Jak wybrać właściwą poduszkę?


Nie jest tajemnicą, że poduszka w znaczny sposób wpływa na jakość snu. Źle dobrana może skutkować poważnymi dolegliwościami – bólami głowy, karku, ramion i kręgosłupa oraz ciągle utrzymującym się uczuciem zmęczenia. Co więcej, może także powodować chrapanie! To nie wszystko. Poduszki to nierzadko także siedlisko bakterii i roztoczy. Warto więc dodatkowo zadbać o porządną, wykonaną z wysokiej jakości materiału poszewkę, która zapewni Ci komfort snu i wysoką higienę pościeli. Świetnie sprawdzą się poszewki puchate, które są nie tylko miękkie i komfortowe, ale także pięknie się prezentują. Dobór stosownej poduszki tylko na pozór jest prosty. Jeśli zależy Ci na najlepszym wyborze, dopasuj tekstylia do stylu spania. Jeżeli sypiasz na plecach, w Twojej sypialni powinna znaleźć się dosyć płaska poduszka, jeśli na boku – nieco grubsza, a gdy na brzuchu – bardzo cienka. Najważniejszą zasadą jest jednak to, aby poduszka po prostu dobrze leżała pod Twoją głową. Jeśli położysz ją na niej i poczujesz się komfortowo – to jest właśnie to!


Poduszka a reszta wystroju pomieszczenia


Poduszki to niewielki, ale istotny, element wyposażenia mieszkania. Właśnie takimi detalami buduje się niepowtarzalny charakter pomieszczeń. Możesz udekorować nimi nie tylko sypialnię, ale także chociażby salon lub ławeczkę na werandzie czy w ogrodzie. Wielką zaletą poduszek jest to, że możesz tak naprawdę dowolnie zmieniać ich styl, w zależności od potrzeb i gustu. Wystarczy kupić jedną lub kilka poszewek puchatych, w geometryczne wzory, z metalicznym połyskiem lub klasycznych i całkiem gładkich, nałożyć je na poduszki i gotowe! Będzie to nie tylko ciekawie się prezentować, ale też zapewni Ci wygodę podczas odpoczynku. Miło jest przecież zrelaksować się na kanapie z poduszkami miękkimi pod głową, z książką w ręku lub ulubionym serialem na ekranie.


DZIĘKUJEMY ZA WSPÓLNE 26 LAT