Obrusy świąteczne

Wybierz widok
Rozwiń opcje filtrowania
wyczyść wszystkie
0 produktów
Cena
Kolor
Sortowanie:

Obrusy świąteczne w ofercie sklepu Eurofirany

 

Święta zbliżają się wielkimi krokami. Oficjalnie czas ogłosić rozpoczęcie wielkich bożonarodzeniowych przygotowań. Specjalnie z tej okazji przygotowaliśmy dla Ciebie bogatą ofertę zwiewnych i niezwykle wytrzymałych obrusów świątecznych. W naszej ofercie znajdują się różnorodne wersje nakryć stołu inspirowane tradycjami bożonarodzeniowymi w państwach takich jak Stany Zjednoczone, Włochy, Japonia, Indie, a nawet Turcja i Chiny. Zachęcamy do skorzystania z naszej oferty i zakupu świątecznych obrusów.

 

Bogate wzory świątecznych obrusów

 

Barwę obrusu na stół wigilijny powinnaś dobrać do reszty dekoracji, które w tym czasie będą znajdowały się w domu. Kiedy kolor świątecznego obrusu masz już ustalony, możesz przejść do wybierania wzoru. Wbrew pozorom dla niektórych osób to właśnie detale stanowią o oficjalności obrusów świątecznych. Dla tradycjonalistów oferujemy proste, śnieżnobiałe, wytrzymałe na zabrudzenia nakrycia. Osoby lubiące modowe nowinki zachęcamy do rozejrzenia się po naszym dziale świątecznych obrusów. Dużą popularnością cieszą się nakrycia z kolorowymi obwódkami, wzorkami małych gwiazdek lub kwiatów.

 

Gdzie ustawić świąteczny stół?

 

Podczas ustawienia stołu wigilijnego weź pod uwagę swoje osobiste upodobania. Wysoce prawdopodobne, że liczba gości podczas Bożego Narodzenia będzie nieco większa niż stale przebywających w mieszkaniu domowników. Postaraj się nie przysuwać stołu do ściany, aby zyskać dodatkowe miejsce. Najlepiej zlokalizować go w samym centrum salonu bądź jadalni. Dzięki temu każdy będzie miał do stołu wygodny i bezproblemowy dostęp, a przy tym wyeksponujesz obrus świąteczny oraz potrawy, które będą się na nim znajdowały. Jak sprawdzić rozmiar świątecznego obrusu? Sklep Eurofirany oferuje różne obrusów świątecznych oraz świątecznych obrusów haftowanych. Wybierając, krój odpowiedni dla siebie warto pamiętać o dokładnym zmierzeniu blatu stołu. Do każdej wartości dodaj 10 centymetrów i już wiesz, jaki rozmiar obrusu powinnaś kupić.

 

Co postawić na świątecznym stole?

 

Zastanów się, co jest najważniejsze podczas wieczerzy wigilijnej albo świątecznego obiadu? Do suto zastawionego stołu za chwilę przejdziemy, ale najpierw omówmy kwestię duchowości. Pamiętaj, że Boże Narodzenie to przede wszystkim rodzinne święto, dlatego zadbaj o odpowiedni klimat tej uroczystości. Z pomocą przyjdą tu świeczki, które możesz rozstawić w specjalnym wzorze. Warto umieścić je na specjalnych podstawkach, aby obrus nie ucierpiał od nadmiaru wosku. Elementem, który należy umieścić pod świątecznymi obrusami jest sianko. Teraz możesz puścić wodze fantazji i zająć się przygotowywaniem smakowitych dwunastu potraw. Absolutnymi pewniakami na stołach przykrytych obrusami świątecznymi powinny być bezmięsne pierogi, susz owocowy oraz ryba. Tego dnia nawet perfekcjoniści mogą podczas rodzinnej kolacji na chwilę zapomnieć o plamach, które pojawią się na świątecznych obrusach haftowanych. Zapewniamy, że nikt z gości nie będzie zwracał na to uwagi.

 

Dodatki na świąteczny stół

 

Chcesz, żeby Twój wigilijny stół wyróżniał się nie tylko śnieżnobiałym, zwiewnym obrusem? Specjalnie z myślą o klientach wymagających stworzyliśmy kolekcję unikatowych dodatków i tekstyliów bożonarodzeniowych. W dziale Święta oferujemy szereg produktów, który na pewno przyda się podczas dekoracji domu na Gwiazdkę. Jeśli chcesz olśnić gości także piękną zastawą stołową, zerknij do zakładki serwisy obiadowe, gdzie znajdziesz nie tylko produkty najwyższej jakości, ale także inspiracje, które wprowadzą powiew świeżości w Twoim mieszkaniu. Podczas leniwego świątecznego popołudnia zaskocz gości kawą bądź herbatą podaną w nowym ekskluzywnym serwisie kawowym.