tkaniny 20 proc
zoom img
Sort icon
Sortowanie: Kolor:

Obrusy świąteczne


Obrusy świąteczne w ofercie sklepu Eurofirany

 

Święta zbliżają się wielkimi krokami. Oficjalnie czas ogłosić rozpoczęcie wielkich bożonarodzeniowych przygotowań. Specjalnie z tej okazji przygotowaliśmy dla Ciebie bogatą ofertę zwiewnych i niezwykle wytrzymałych obrusów świątecznych. W naszej ofercie znajdują się różnorodne wersje nakryć stołu inspirowane tradycjami bożonarodzeniowymi w państwach takich jak Stany Zjednoczone, Włochy, Japonia, Indie, a nawet Turcja i Chiny. Zachęcamy do skorzystania z naszej oferty i zakupu świątecznych obrusów.

 

Bogate wzory świątecznych obrusów

 

Barwę obrusu na stół wigilijny powinnaś dobrać do reszty dekoracji, które w tym czasie będą znajdowały się w domu. Kiedy kolor świątecznego obrusu masz już ustalony, możesz przejść do wybierania wzoru. Wbrew pozorom dla niektórych osób to właśnie detale stanowią o oficjalności obrusów świątecznych. Dla tradycjonalistów oferujemy proste, śnieżnobiałe, wytrzymałe na zabrudzenia nakrycia. Osoby lubiące modowe nowinki zachęcamy do rozejrzenia się po naszym dziale świątecznych obrusów. Dużą popularnością cieszą się nakrycia z kolorowymi obwódkami, wzorkami małych gwiazdek lub kwiatów.

 

Gdzie ustawić świąteczny stół?

 

Podczas ustawienia stołu wigilijnego weź pod uwagę swoje osobiste upodobania. Wysoce prawdopodobne, że liczba gości podczas Bożego Narodzenia będzie nieco większa niż stale przebywających w mieszkaniu domowników. Postaraj się nie przysuwać stołu do ściany, aby zyskać dodatkowe miejsce. Najlepiej zlokalizować go w samym centrum salonu bądź jadalni. Dzięki temu każdy będzie miał do stołu wygodny i bezproblemowy dostęp, a przy tym wyeksponujesz obrus świąteczny oraz potrawy, które będą się na nim znajdowały. Jak sprawdzić rozmiar świątecznego obrusu? Sklep Eurofirany oferuje różne obrusów świątecznych oraz świątecznych obrusów haftowanych. Wybierając, krój odpowiedni dla siebie warto pamiętać o dokładnym zmierzeniu blatu stołu. Do każdej wartości dodaj 10 centymetrów i już wiesz, jaki rozmiar obrusu powinnaś kupić.

 

Co postawić na świątecznym stole?

 

Zastanów się, co jest najważniejsze podczas wieczerzy wigilijnej albo świątecznego obiadu? Do suto zastawionego stołu za chwilę przejdziemy, ale najpierw omówmy kwestię duchowości. Pamiętaj, że Boże Narodzenie to przede wszystkim rodzinne święto, dlatego zadbaj o odpowiedni klimat tej uroczystości. Z pomocą przyjdą tu świeczki, które możesz rozstawić w specjalnym wzorze. Warto umieścić je na specjalnych podstawkach, aby obrus nie ucierpiał od nadmiaru wosku. Elementem, który należy umieścić pod świątecznymi obrusami jest sianko. Teraz możesz puścić wodze fantazji i zająć się przygotowywaniem smakowitych dwunastu potraw. Absolutnymi pewniakami na stołach przykrytych obrusami świątecznymi powinny być bezmięsne pierogi, susz owocowy oraz ryba. Tego dnia nawet perfekcjoniści mogą podczas rodzinnej kolacji na chwilę zapomnieć o plamach, które pojawią się na świątecznych obrusach haftowanych. Zapewniamy, że nikt z gości nie będzie zwracał na to uwagi.

 

Dodatki na świąteczny stół

 

Chcesz, żeby Twój wigilijny stół wyróżniał się nie tylko śnieżnobiałym, zwiewnym obrusem? Specjalnie z myślą o klientach wymagających stworzyliśmy kolekcję unikatowych dodatków i tekstyliów bożonarodzeniowych. W dziale Święta oferujemy szereg produktów, który na pewno przyda się podczas dekoracji domu na Gwiazdkę. Jeśli chcesz olśnić gości także piękną zastawą stołową, zerknij do zakładki serwisy obiadowe, gdzie znajdziesz nie tylko produkty najwyższej jakości, ale także inspiracje, które wprowadzą powiew świeżości w Twoim mieszkaniu. Podczas leniwego świątecznego popołudnia zaskocz gości kawą bądź herbatą podaną w nowym ekskluzywnym serwisie kawowym.

close icon

„Choinka za 1zł” Wybierz jeden z gotowych zestawów choinkowych, wskaż nam wysokość zielonego drzewka a otrzymasz je za symboliczną złotówkę!

Możesz skorzystać z tej promocji w sklepie online, salonach Eurofirany oraz w wyznaczonych punktach sprzedaży na terenie całej Polski.

Szczegóły oraz Regulamin
„Rabat procentowy” Możesz skorzystać z tej promocji w dwóch przypadkach:
- jeżeli zamiast zielonego drzewka za 1zł wolisz otrzymać od Nas rabat na gotowy zestaw choinkowy
- jeżeli dokonasz zakupu ozdób w pojedynczych opakowaniach za kwotę minimalną

Dla obu przypadków istnieją dwa progi kwotowe:
- za zakupy powyżej 800zł otrzymasz rabat procentowy w wysokości -5%
- za zakupy powyżej 1200zł otrzymasz rabat procentowy w wysokości -10%

Możesz skorzystać z tej promocji w sklepie online.

Szczegóły oraz Regulamin
„Drzewko w Supercenie” Jeżeli dokonasz zakupu dowolnego towaru w naszym sklepie online na kwotę powyżej 200,00zł, możesz skorzystać z tej promocji i dokonać zakupu drzewka w promocyjnej cenie:

- 145,00zł za zielone drzewko o wysokości 180cm (standardowa cena to 178,00zł)
- 160,00zł za zielone drzewko o wysokości 220cm (standardowa cena to 199,00zł)

Możesz skorzystać z tej promocji w sklepie online.

Szczegóły oraz Regulamin
Możliwość łączenia promocji! W przypadku kiedy dokonasz zakupu ozdób w pojedynczych opakowaniach i wartość przekroczy 800,00zł lub 1200,00zł możesz połączyć promocję „Rabat procentowy” z promocją „Drzewko w Supercenie”.

Regulamin Akcji Promocyjnej „Świąteczne Dekoracje” jest dostępny pod tym adresem.
close icon
Zaloguj się MAM JUŻ KONTO W SKLEPIE EUROFIRANY.COM.PL

adres e-mail

hasło
Nie pamiętasz hasła?

Zarejestruj się CHCĘ ZOSTAĆ UŻYTKOWNIKIEM SKLEPU EUROFIRANY.COM.PL
Aby zarejestrować się na eurofirany.com.pl wypełnij następujący formularz. Zapamiętamy wprowadzone dane, aby ułatwić Ci zakupy przez stronę internetową.
Imię *

Nazwisko *

Adres e-mail *

Hasło *

Powtórz hasło *

Nr telefonu *

Ulica i nr domu / lokalu *

Kod pocztowy

Miejscowość

* Oświadczam, że zapoznałem się regulaminem i akceptuję jego warunki

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych oraz komunikację za pośrednictwem poczty elektronicznej w celach związanych z realizacją zamówień, zgodnie z "Ustawą o Ochronie danych Osobowych" z dnia 29.08.1997r (Dz. Ust. Nr 133 poz. 883)
Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych drogą elektroniczną na podany powyżej adres poczty elektronicznej wysłanych przez EUROFIRANY B.B. Choczyńscy sp. j. w Żywcu, ul. Sienkiewicza 81 wpisana do Rejestru Przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy w Bielsku-Białej VIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000246287, NIP 553-233-66-25, REGON 240238276.
DZIĘKUJEMY ZA WSPÓLNE 27 LAT

zapisz się do NEWSLETTERA i daj się porwać do świata designu
Masz pytania? Chętnie na nie odpowiemy tel. +48 33 865 23 66 lub eurofirany@eurofirany.com.pl
Jesteśmy do Twojej dyspozycji od poniedziałku do piątku od 8:00 do 18:00

ZAKUPY NA RATY DEKORACJE PREZENTY OUTLET ONLINE

Mapa serwisu Home O firmie Nagrody Wydarzenia Referencje Kontakt Media o nas Oferty pracy Regulamin Polityka prywatności Zwrot towaru Reklamacje Warunki dostawy Dane firmy Nota prawna Regulaminy promocji Regulamin kart podarunkowych Informacje dla subskrybentów usługi Newsletter Dla dziennikarzy