tkaniny 20 proc
zoom img
Sort icon
Sortowanie: Kolor:

Pozostałe figurki świąteczne


Najlepsze dodatki i figurki na święta

 

Przygotowania do Bożego Narodzenia sprawiają szczególnie dużą frajdę osobom, które lubią dekorować wnętrza. Zwykle dobierają one odpowiednie dodatki i tekstylia świąteczne już na długo przed grudniem. Kolekcja, którą stworzyliśmy specjalnie na tę wyjątkową okazję, jaką są Święta, znajdzie swoich fanów zarówno wśród profesjonalistów, jak i amatorów w aranżacji pomieszczeń. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Wyjątkowe święta

Tradycyjnie lub nowocześnie. W duchu inspiracji regionalnymi zwyczajami lub międzynarodowymi trendami. Każdy ma swój własny pomysł na spędzenie Bożego Narodzenia. Podróżując po świecie i Polsce sprawdzaliśmy, w jaki sposób Wigilię spędzają inni. Odzwierciedlenie tych przeżyć i doświadczeń można dostrzec w ekskluzywnych dodatkach i figurkach na święta dostępnych w naszym sklepie internetowym. Staraliśmy się aby każda dekoracja była wyjątkowa i pasowała do różnorodnych gustów naszych klientów.

Jak ubrać dom na święta?

Wbrew pozorom wcale nie potrzeba zbyt wielu gadżetów, aby Twój dom podczas świąt wyglądał nadzwyczajnie. Wystarczy dorodne żywe lub sztuczne drzewko choinkowe, bombki szklane lub plastikowe w nietypowej palecie kolorów, lampki, a na stole stroik lub figurka na święta. Może przypominać tradycyjną postać Mikołaja, elfa lub aniołka. Przed zakupem warto przejrzeć inne zakładki w naszym dziale Święta i sprawdzić, czy nie zapomniałaś o żadnym ważnym świątecznym gadżecie.

Pomysł na prezent

Nie trzeba już zastanawiać się nad wymyśleniem oryginalnego świątecznego prezentu. Figurka na święta doskonale sprawdzi się jako podarunek dla członka rodziny, bądź bliskiego znajomego. Dekorację wystarczy zapakować w eleganckie pudełko lub obwiązać wstążką, a obdarowany będzie zachwycony!

close icon

„Choinka za 1zł” Wybierz jeden z gotowych zestawów choinkowych, wskaż nam wysokość zielonego drzewka a otrzymasz je za symboliczną złotówkę!

Możesz skorzystać z tej promocji w sklepie online, salonach Eurofirany oraz w wyznaczonych punktach sprzedaży na terenie całej Polski.

Szczegóły oraz Regulamin
„Rabat procentowy” Możesz skorzystać z tej promocji w dwóch przypadkach:
- jeżeli zamiast zielonego drzewka za 1zł wolisz otrzymać od Nas rabat na gotowy zestaw choinkowy
- jeżeli dokonasz zakupu ozdób w pojedynczych opakowaniach za kwotę minimalną

Dla obu przypadków istnieją dwa progi kwotowe:
- za zakupy powyżej 800zł otrzymasz rabat procentowy w wysokości -5%
- za zakupy powyżej 1200zł otrzymasz rabat procentowy w wysokości -10%

Możesz skorzystać z tej promocji w sklepie online.

Szczegóły oraz Regulamin
„Drzewko w Supercenie” Jeżeli dokonasz zakupu dowolnego towaru w naszym sklepie online na kwotę powyżej 200,00zł, możesz skorzystać z tej promocji i dokonać zakupu drzewka w promocyjnej cenie:

- 145,00zł za zielone drzewko o wysokości 180cm (standardowa cena to 178,00zł)
- 160,00zł za zielone drzewko o wysokości 220cm (standardowa cena to 199,00zł)

Możesz skorzystać z tej promocji w sklepie online.

Szczegóły oraz Regulamin
Możliwość łączenia promocji! W przypadku kiedy dokonasz zakupu ozdób w pojedynczych opakowaniach i wartość przekroczy 800,00zł lub 1200,00zł możesz połączyć promocję „Rabat procentowy” z promocją „Drzewko w Supercenie”.

Regulamin Akcji Promocyjnej „Świąteczne Dekoracje” jest dostępny pod tym adresem.
close icon
Zaloguj się MAM JUŻ KONTO W SKLEPIE EUROFIRANY.COM.PL

adres e-mail

hasło
Nie pamiętasz hasła?

Zarejestruj się CHCĘ ZOSTAĆ UŻYTKOWNIKIEM SKLEPU EUROFIRANY.COM.PL
Aby zarejestrować się na eurofirany.com.pl wypełnij następujący formularz. Zapamiętamy wprowadzone dane, aby ułatwić Ci zakupy przez stronę internetową.
Imię *

Nazwisko *

Adres e-mail *

Hasło *

Powtórz hasło *

Nr telefonu *

Ulica i nr domu / lokalu *

Kod pocztowy

Miejscowość

* Oświadczam, że zapoznałem się regulaminem i akceptuję jego warunki

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych oraz komunikację za pośrednictwem poczty elektronicznej w celach związanych z realizacją zamówień, zgodnie z "Ustawą o Ochronie danych Osobowych" z dnia 29.08.1997r (Dz. Ust. Nr 133 poz. 883)
Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych drogą elektroniczną na podany powyżej adres poczty elektronicznej wysłanych przez EUROFIRANY B.B. Choczyńscy sp. j. w Żywcu, ul. Sienkiewicza 81 wpisana do Rejestru Przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy w Bielsku-Białej VIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000246287, NIP 553-233-66-25, REGON 240238276.
DZIĘKUJEMY ZA WSPÓLNE 27 LAT

zapisz się do NEWSLETTERA i daj się porwać do świata designu
Masz pytania? Chętnie na nie odpowiemy tel. +48 33 865 23 66 lub eurofirany@eurofirany.com.pl
Jesteśmy do Twojej dyspozycji od poniedziałku do piątku od 8:00 do 18:00

ZAKUPY NA RATY DEKORACJE PREZENTY OUTLET ONLINE

Mapa serwisu Home O firmie Nagrody Wydarzenia Referencje Kontakt Media o nas Oferty pracy Regulamin Polityka prywatności Zwrot towaru Reklamacje Warunki dostawy Dane firmy Nota prawna Regulaminy promocji Regulamin kart podarunkowych Informacje dla subskrybentów usługi Newsletter Dla dziennikarzy