Zasłony grafitowe

Wybierz widok
Rozwiń opcje filtrowania
wyczyść wszystkie
0 produktów
Cena
Sposób zawieszenia
Kolor
Rozmiar
Szerokość
Wysokość
Wzór
Zaciemnienie
Rodzaj
Sortowanie:

Zasłony grafitowe

Grafit to kolor niezwykle uniwersalny. Jako jeden z odcieni szarego, należy do barw powszechnie wykorzystywanych w aranżacjach wnętrz. Grafitowe zasłony sprawiają wrażanie surowych i naturalnych, będąc przy tym niezwykle eleganckie oraz szlachetne. Bogaty asortyment oferowany przez nasz sklep internetowy Eurofirany pozwala na znalezienie osłony idealnie spełniającej wszystkie oczekiwania.

Zasłony grafitowe

Grafitowy kolor zasłon doskonale prezentuje się w zestawieniu z nieco większymi oknami. Rozległa przestrzeń kontrastuje wówczas z lekkością ciemnoszarej tkaniny, co pozwala na uzyskanie wyjątkowo estetycznego oraz szykownego połączenia. Zasłony grafitowe wyglądają bardzo elegancko w towarzystwie drewnianych mebli wypoczynkowych, obitych miękkimi, naturalnymi tkaninami. Fantastycznie prezentują się we wnętrzach z jasnoszarymi ścianami, wprowadzając do nich nieco ciemniejsze tony oraz efektownie zdobiąc całe pomieszczenie. Grafitowy kolor zasłon ma również wiele praktycznych zalet, zwłaszcza w przypadku modeli z nieco grubszej tkaniny. Doskonale chronią one bowiem przed słońcem, dzięki czemu w razie potrzeby są w stanie skutecznie zaciemnić wnętrze.

Zasłony do salonu grafitowe

Grafitowe zasłony mogą być idealnym uzupełnieniem salonu urządzonego w stylu glamour. Kontrastują z blaskiem i charakterystycznym dla stylu przepychem dodatków, a jednocześnie wprowadzają do wnętrza nastrojową atmosferę. Zasłony do salonu grafitowe nieprzypadkowo często obecne są w pomieszczeniach zainspirowanych epoką baroku. Mogą być wykonane z połyskliwej satyny lub atlasu, a także upięte w nietypowy, asymetryczny sposób. Aby wprowadzić do salonu nieco więcej prywatności, warto wybrać grafitowe zasłony z nieprześwitującej, cięższej tkaniny. Modele oferowane przez nasz sklep internetowy z powodzeniem dopasować można także do wielu innych stylów aranżacyjnych, w których piękne odcienie grafitu zyskają zupełnie nową jakość.