Zasłony do salonu

Wybierz widok
Rozwiń opcje filtrowania
wyczyść wszystkie
0 produktów
Cena
Sposób zawieszenia
Kolor
Rozmiar
Szerokość
Wysokość
Wzór
Zaciemnienie
Rodzaj
Sortowanie:
Zasłona LIDIA o lekkim splocie w stylu eko - 140 x 250 cm
PROMOCJA -20%
Zasłona LIDIA o lekkim splocie w stylu eko - 140 x 250 cm

Zasłona LIDIA o lekkim splocie w stylu eko, kolor naturalny

140 x 250 cm przelotki
131,92 zł
Najniższa cena z 30 dni: 164,90 zł
Cena regularna: 164,90 zł
Strona 1 z 1

Zasłony naturalne

Produkty naturalne od lat cieszą się ogromną popularnością. Zwolenników zjednują sobie prostotą i czystym pięknem. Mają one ekologiczny charakter i są wolne od niekorzystnych dla zdrowia składników. Nasz sklep internetowy Eurofirany posiada bogatą ofertę zasłon naturalnych, które idealnie wpasują się do każdego wnętrza.

Zasłony naturalne

Zasłony naturalne zachwycają przede wszystkim specyficzną strukturą materiału, z którego są wykonane. Zasłony naturalne produkowane są najczęściej z tkanin lnianych, które należą do jednych z najbardziej szlachetnych materiałów. Ekologiczny charakter zasłon dodaje wnętrzu prestiżu, a przebywanie w naturalnie wystrojonym pomieszczeniu budzi poczucie obcowania z przyrodą. Zasłony naturalne wolne są od jakichkolwiek alergenów, zatem są idealnym rozwiązaniem dla osób cierpiących na różnego rodzaju alergie. Prezentowane zasłony zachwycają naturalnym i prostym pięknem.

Zasłony do salonu naturalne

Zasłony do salonu naturalne to wspaniały pomysł na wprowadzenie do najważniejszego pomieszczenia w mieszkaniu powiewu świeżości. Naturalny materiał, z którego wykonane są zasłony do salonu idealnie pasuje przede wszystkim do wnętrz wykończonych w stylu rustykalnym, nawiązującym do klimatu wiejskiego. Będą one także udanym uzupełnieniem pomieszczeń zaaranżowanych według prawideł stylu skandynawskiego i industrialnego. Naturalne elementy idealnie wpasowują się w wymienione wyżej stylistyki, jednak stosunkowo uniwersalny charakter zasłon naturalnych sprawia, że odpowiedni dobór koloru spowoduje, że odnajdą się one w każdym rodzaju wnętrza. Zasłony do salonu naturalne są eleganckie i oryginalne. Pasują do osób, które cenią sobie ekologiczne i nietuzinkowe rozwiązania. Stają się one coraz bardziej popularnym sposobem wykończenia wnętrza.