Zasłony szare

Wybierz widok
Rozwiń opcje filtrowania
wyczyść wszystkie
0 produktów
Cena
Sposób zawieszenia
Kolor
Rozmiar
Szerokość
Wysokość
Wzór
Zaciemnienie
Rodzaj
Sortowanie:
Zasłona NEL o strukturze siatki w stylu eko - 140 x 250 cm
PROMOCJA -20%
Zasłona NEL o strukturze siatki w stylu eko - 140 x 250 cm

Zasłona NEL o strukturze siatki w stylu eko, kolor szary

140 x 250 cm przelotki
111,92 zł
Najniższa cena z 30 dni: 139,90 zł
Cena regularna: 139,90 zł
Zasłona LIDIA  w stylu eko z widocznym splotem - 140 x 250 cm
PROMOCJA -20%
Zasłona LIDIA  w stylu eko z widocznym splotem - 140 x 250 cm

Zasłona LIDIA w stylu eko z widocznym splotem, kolor szary

140 x 250 cm przelotki
131,92 zł
Najniższa cena z 30 dni: 164,90 zł
Cena regularna: 164,90 zł
Zasłona LIREN w stylu eko o ozdobnym splocie - 140 x 250 cm
PROMOCJA -20%
Zasłona LIREN w stylu eko o ozdobnym splocie - 140 x 250 cm

Zasłona LIREN w stylu eko o ozdobnym splocie, kolor szary

140 x 250 cm przelotki
85,60 zł
Najniższa cena z 30 dni: 107,00 zł
Cena regularna: 107,00 zł

Zasłony szare

Sklep internetowy Eurofirany przedstawia ofertę zasłon w kolorze szarym, które znajdą zastosowanie w każdym pomieszczeniu. Produkty występują w różnorodnych fasonach oraz rozmiarach. Każdy z powodzeniem znajdzie odpowiednie zasłony do swojego domu lub mieszkania. Wszystkie produkty cechują się wysoką wytrzymałością, jakością i bardzo dobrymi parametrami izolującymi przenikanie promieni słonecznych. Dzięki mocnej gramaturze materiału, zasłony nie prześwitują i zapewniają komfort prywatności.

Zasłony szare

Wszystkie przygotowane przez nas zasłony szare cechuje wysoka jakość, trwałość i wytrzymałość. Produkty zróżnicowane są pod względem stylistyki, dzięki czemu bez trudu można dobrać odpowiednie zasłony do swojego charakteru, upodobań, a także stylu urządzanych wnętrz. Zasłony szare bazują swoją estetyką na sprawdzonych skojarzeniach. Barwa ta od lat wykorzystywana jest w aranżacji wnętrz i znajduje coraz szersze grono sympatyków. Zasłony szare to dość uniwersalny dodatek do pomieszczenia, który sprawdzi się idealnie w wielu stylistykach. Kolor szary to przede wszystkim stonowana równowaga, która idealnie pasuje do nastroju wyciszenia i braku chęci wyraźnego manifestowania swoich uczuć. Specjaliści zajmujący się aranżacjami wnętrz zgodnie podkreślają, że barwa ta pomaga także w komunikacji, wprowadzając nastrój sprzyjający merytorycznym rozmowom. Zasłony szare są neutralne psychologicznie i pozwalają zachować spokój. W delikatny i subtelny sposób poskromią zbyt agresywne i dynamiczne wnętrze. Idealnie sprawdzą się w pomieszczeniach, w których będą przebywały osoby nieśmiałe, ciche i spokojne, ceniące sobie prywatność i powściągliwość w wyrażaniu emocji. Zasłony szare są eleganckie i nadają wnętrzu szyku i naturalnego, stonowanego piękna. To idealna propozycja dla tych, których zachwyca estetyczny umiar.

Zasłony do salonu szare

Zasłony do salonu szare sprawdzą się przede wszystkim w tych salonach, gdzie często podejmuje się gości, gdyż zasłony szare sprzyjają tworzeniu nastroju do rozmów i spokojnej wymiany zdań. Idealnie będą wpisywać się w otoczenie, sprzyjając swoim naturalnym klimatem spotkaniom z przyjaciółmi. Zasłony do salonu szare wprowadzą do wnętrza poczucie spokoju i opanowania. Bardzo dobrze nadają się one jako estetyczny dodatek do pomieszczeń urządzonych w stylu nowoczesnym oraz skandynawskim. We wnętrzach zaaranżowanych w tym pierwszym, przede wszystkim wprowadzą nutkę spokoju i przełamią nieco dynamikę, w tym drugim z kolei idealnie złączą się z minimalizmem i nieco surowym wystrojem. Szare zasłony bowiem udanie współpracują z bielą i beżem, kolorami, które tak często bywają wykorzystywane w obu tych stylistykach aranżacyjnych. Szare zasłony dobrze zaprezentują się także w towarzystwie barwy czerwonej, niebieskiej lub żółtej. W powszechnej opinii funkcjonują one jako wyznacznik elegancji i szyku.