tkaniny 20 proc
zoom img
Sort icon
Sortowanie: Kolor:

Zasłony welwet


Zasłony welwet


Jedną z najbardziej stylowych dekoracji okiennych, które pełnią nie tylko funkcję estetyczną, ale też praktyczną, są zasłony. Podczas upalnych dni chronią one przed wysokimi temperaturami i nadmiernym promieniowaniem słonecznym, a podczas chłodniejszych przed ucieczką ciepła na zewnątrz. Za pomocą zasłon można także uchronić się przed niechcianymi spojrzeniami obcych osób i nadmiernym hałasem z zewnątrz oraz stworzyć intymną atmosferę w salonie czy romantyczny klimat w sypialni. Za dnia zasłonę można bez trudu rozsunąć, by wpuścić do pomieszczenia światło, a wieczorem zasłonić w celu zachowania prywatności.


Podczas aranżowania wnętrza z całą pewnością nie można zapomnieć o wystroju okna. Oprócz powieszenia firany warto także pomyśleć nad zasłonami, którymi możesz dowolnie operować w zależności od swoich aktualnych preferencji i potrzeb. Zasłona stanowi ozdobę niezależnie od tego, czy jest zasunięta czy też rozsunięta. Dzięki niej można cieszyć się prywatnością nawet wieczorem przy włączonym świetle. Zdarza się tak, że trudno jest zasnąć ze względu na denerwujące źródło światła za oknem, które wręcz razi w oczy. Dzięki zasłonom można uchronić się przed tym problemem, podobnie zresztą jak przed intensywnymi promieniami słońca o świcie. Zaciemniające właściwości zasłon pozwolą Ci także na komfortową drzemkę w ciągu dnia. Warto także zaznaczyć, że zasłony posiadają właściwości termoizolacyjne. Można zatem nie tylko uchronić się przed niechcianym światłem w swojej sypialni, ale także przed nadmiernym nagrzewaniem się pomieszczenia w ciągu dnia. Dzięki zasłonom można zatem cieszyć się przyjemnym chłodem również podczas upalnych dni. Aktualna różnorodność dostępnych zasłon, pełna gama kolorystyczna i duży wybór faktur pozwala dopasować je do każdego wnętrza. Eleganckie zasłony będą się pięknie prezentowały zarówno w tradycyjnych wnętrzach, jak również w przypadku nowoczesnych aranżacji. Należy pamiętać o tym, że podczas wybierania odpowiednich zasłon do wnętrza znaczenie ma nie tylko ich kolor, ale także rodzaj materiału, z którego zostały wykonane. Poszczególne tkaniny różnią się od siebie grubością, poziomem przepuszczalności światła, formą splotu i odpornością na zgniecenia. W różnych stylizacjach wnętrz pięknie prezentują się zasłony welwetowe, wykonane z miękkiego, przypominającego aksamit materiału o delikatnym półpołysku. Zasłony welwet są grube, mięsiste i ładnie się układają. Sprawdzą się wszędzie tam, gdzie liczy się szyk i elegancja w prostej formie. Tkanina ta idealnie kryje okno, chroniąc przed intensywnymi promieniami słonecznymi. Wybierając zasłonę na taśmie z tunelem, można zamocować ją zarówno na karniszu z drążkiem, jak również za pomocą tradycyjnych żabek. Tkanina ta bardzo ładnie się układa, tworząc efektowne, regularne fale.

close icon

„Choinka za 1zł” Wybierz jeden z gotowych zestawów choinkowych, wskaż nam wysokość zielonego drzewka a otrzymasz je za symboliczną złotówkę!

Możesz skorzystać z tej promocji w sklepie online, salonach Eurofirany oraz w wyznaczonych punktach sprzedaży na terenie całej Polski.

Szczegóły oraz Regulamin
„Rabat procentowy” Możesz skorzystać z tej promocji w dwóch przypadkach:
- jeżeli zamiast zielonego drzewka za 1zł wolisz otrzymać od Nas rabat na gotowy zestaw choinkowy
- jeżeli dokonasz zakupu ozdób w pojedynczych opakowaniach za kwotę minimalną

Dla obu przypadków istnieją dwa progi kwotowe:
- za zakupy powyżej 800zł otrzymasz rabat procentowy w wysokości -5%
- za zakupy powyżej 1200zł otrzymasz rabat procentowy w wysokości -10%

Możesz skorzystać z tej promocji w sklepie online.

Szczegóły oraz Regulamin
„Drzewko w Supercenie” Jeżeli dokonasz zakupu dowolnego towaru w naszym sklepie online na kwotę powyżej 200,00zł, możesz skorzystać z tej promocji i dokonać zakupu drzewka w promocyjnej cenie:

- 145,00zł za zielone drzewko o wysokości 180cm (standardowa cena to 178,00zł)
- 160,00zł za zielone drzewko o wysokości 220cm (standardowa cena to 199,00zł)

Możesz skorzystać z tej promocji w sklepie online.

Szczegóły oraz Regulamin
Możliwość łączenia promocji! W przypadku kiedy dokonasz zakupu ozdób w pojedynczych opakowaniach i wartość przekroczy 800,00zł lub 1200,00zł możesz połączyć promocję „Rabat procentowy” z promocją „Drzewko w Supercenie”.

Regulamin Akcji Promocyjnej „Świąteczne Dekoracje” jest dostępny pod tym adresem.
close icon
Zaloguj się MAM JUŻ KONTO W SKLEPIE EUROFIRANY.COM.PL

adres e-mail

hasło
Nie pamiętasz hasła?

Zarejestruj się CHCĘ ZOSTAĆ UŻYTKOWNIKIEM SKLEPU EUROFIRANY.COM.PL
Aby zarejestrować się na eurofirany.com.pl wypełnij następujący formularz. Zapamiętamy wprowadzone dane, aby ułatwić Ci zakupy przez stronę internetową.
Imię *

Nazwisko *

Adres e-mail *

Hasło *

Powtórz hasło *

Nr telefonu *

Ulica i nr domu / lokalu *

Kod pocztowy

Miejscowość

* Oświadczam, że zapoznałem się regulaminem i akceptuję jego warunki

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych oraz komunikację za pośrednictwem poczty elektronicznej w celach związanych z realizacją zamówień, zgodnie z "Ustawą o Ochronie danych Osobowych" z dnia 29.08.1997r (Dz. Ust. Nr 133 poz. 883)
Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych drogą elektroniczną na podany powyżej adres poczty elektronicznej wysłanych przez EUROFIRANY B.B. Choczyńscy sp. j. w Żywcu, ul. Sienkiewicza 81 wpisana do Rejestru Przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy w Bielsku-Białej VIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000246287, NIP 553-233-66-25, REGON 240238276.
DZIĘKUJEMY ZA WSPÓLNE 27 LAT

zapisz się do NEWSLETTERA i daj się porwać do świata designu
Masz pytania? Chętnie na nie odpowiemy tel. +48 33 865 23 66 lub eurofirany@eurofirany.com.pl
Jesteśmy do Twojej dyspozycji od poniedziałku do piątku od 8:00 do 18:00

ZAKUPY NA RATY DEKORACJE PREZENTY OUTLET ONLINE

Mapa serwisu Home O firmie Nagrody Wydarzenia Referencje Kontakt Media o nas Oferty pracy Regulamin Polityka prywatności Zwrot towaru Reklamacje Warunki dostawy Dane firmy Nota prawna Regulaminy promocji Regulamin kart podarunkowych Informacje dla subskrybentów usługi Newsletter Dla dziennikarzy