Zasłony welwetowe błyszczące

Wybierz widok
Rozwiń opcje filtrowania
wyczyść wszystkie
0 produktów
Cena
Sposób zawieszenia
Kolor
Rozmiar
Szerokość
Wysokość
Wzór
Zaciemnienie
Rodzaj
Sortowanie:

  Odpowiednio dobrane zasłony, bez względu na charakter pomieszczenia mogą dodać mu uroku i smaku. Od zawsze panuje jeden i niezmienny podział: to co jest obecnie na topie oraz modna od zawsze klasyka. Dziś podkreślenia uroku danego miejsca można dokonać za pomocą jednego detalu. 

   Zasłony welwetowe - nienachalna elegancja  

  Wystój wnętrza w sposób subtelny i zmysłowy może podkreślić zasłona welwetowa. W ofercie znajdują się zasłony różniące się pod względem kolorów, faktur, ozdób oraz dodatków. Podstawowe wymiary zasłon to 140x240, 140x250 i 140x270 cm przelotki. Oczywiście, jest możliwość skrócenia według indywidualnych potrzeb klienta. Zasłony wykonane są ze 100% poliestru oraz welwetu o gramaturze  200 g m/2. Materiał charakteryzuje się stonowanym, uniwersalnym stylem, który będzie idealnie komponował się w każdej konfiguracji w klasycznym i tradycyjnym pomieszczeniu, jak również tym nowoczesnym i designerskim. Błyszczące zasłony charakteryzują się dość dużą sztywnością, dlatego łatwo jest utrzymać odpowiedni kształt. Połyskująca tkania we wnętrzu może je ożywić i rozświetlić. Przeszywanie błyszczącymi nićmi sprawia, że efekt odbijania światła nie jest nachalny, lecz lekko i subtelnie dający o sobie znać. Zalecany w szczególności do salonów i sypialni, ale również sprawdzi się w nowoczesnym biurze.  

Kolorystyka na każdy gust

  Obecnie coraz bardziej popularne stają się zasłony i firany o prostej strukturze, jednolite stylistyczne. Jeżeli pojawiają się wzory to są one proste i symetryczne. Wtedy ma się pewność, że dobrze wkomponują się one do każdego rodzaju domu. Lśniący materiał z kolekcji Elleni może dodać elegancji,a praktyczne srebrne kółka to założenia na karnisz dodają klasy oraz upraszczają montaż. Można również wybrać wersję z brokatem, które optycznie rozjaśni i ożywi całe pomieszczenie. Są również materiały, które posiadają wytłaczane pasy, geometryczne hafty i listwy z zmarszczeniami lub cekinami. Materiał, z którego wykonane są wszystkie zasłony jest gruby, dlatego skutecznie ogranicza przedostawanie się promieni słonecznych do wnętrza pomieszczenia, dodatkowo ułatwia odpowiednie ułożenie fal. Kolorystyka jest indywidualnym wyborem i opiera się na intensywnych barwach natury. Sypialnia czy salon to miejsca relaksu, odpoczynku, skupienia, dlatego styl w nich panujący powinien być miły w odbiorze, nie rażący oczu, odprężający. Zasłony błyszczące oferowane są w odcieniach niebieskości, zieleni, żółci, szarości a nawet czerni. Każdy model zasłony ma przynajmniej 3 dostępne do wyboru wersje kolorystyczne. Podkreślenie uniwersalnego, stonowanego stylu z elementami błyszczącymi, haftami lub brokatem daje efekt estetycznej, nowoczesnej elegancji. Błyszczący materiał dodatkowo podkreśla ułożenie i kształt zasłon, pogłębia barwy, cienie i refleksy, co przy zastosowanej kolorystyce jeszcze bardziej ją nasyca.

 Materiał można skrócić i podać odpowiednią, preferowaną przez siebie wartość, aby dostosować ją do wysokości swojego pomieszczenia oraz długości karnisza.