tkaniny 20 proc
zoom img
Sort icon
Sortowanie: Kolor:

Zasłony zaciemniające


Zasłony zaciemniające


Zasłony zaciemniające to w przypadku każdej sypialni prawdziwy strzał w dziesiątkę. Docenisz je szczególnie latem, kiedy to dzięki nim intensywne promienie słoneczne przestaną utrudniać Ci zasypianie. Możesz standardowo zdecydować się na rolety czy żaluzje, jednak coraz więcej osób wybiera bardziej stylowe zasłony zaciemniające, które stanowią świetną ochronę przed upałami i rażącym słońcem oraz gwarantują prywatność. Idealnie sprawdzają się one zarówno w nocy, jak i za dnia, tworząc w sypialni intymną atmosferę. Z zasłonami zaciemniającymi na oknach z całą pewnością nie musisz się martwić, że jakiekolwiek oświetlenie z zewnątrz zakłóci Ci spokojny sen. Dodatkowa właściwość zasłon zaciemniających – skuteczne tłumienie hałasów - pozwoli Ci się komfortowo zrelaksować i zdrowo wypocząć.


Któż z nas nie lubi lata? Jednakże ostre promienie słoneczne wpadające przez okno o poranku i świecące prosto w oczy potrafią dać się silnie we znaki. Ile to razy blask poranka obudził domowników i nie pozwolił im dalej zasnąć. Czasami lubimy przecież dłużej sobie pospać, szczególnie w weekend, który jest idealną okazją do naładowania akumulatorów na kolejny tydzień pracy. Warto więc zapewnić sobie optymalne warunki do wypoczynku, wypoczynku, który nie zostanie zbyt wcześnie przerwany „słoneczną” pobudką. Skutecznym, prostym i szybkim sposobem na rozwiązanie tego problemu jest udekorowanie swojego okna zasłonami zaciemniającymi. Są one wykonane z odpowiednio grubego materiału, który będzie najlepszym strażnikiem spokojnego snu. W ofercie dostępne są zasłony wykonane z różnych tkanin, dzięki czemu można uzyskać pożądany stopień zaciemnienia w wybranym pomieszczeniu.


Zasłony zaciemniające możesz kupić niemal w każdej formie – czy to w postaci gotowych zasłon, materiału na metry czy też tkaniny na zamówienie. Zadaniem zasłony jest nie tylko uchronienie domowników przed nadmiernym promieniowaniem słonecznym i upałem, ale również pełnienie funkcji dekoracyjnej. Stylowe zasłony zaciemniające nadadzą wnętrzu modnego, eleganckiego charakteru, pełniąc w nim funkcję pięknego i użytecznego dodatku.


W zależności od aktualnych potrzeb i preferencji możliwe jest częściowe lub całkowite zaciemnienie pomieszczeń. Koniec zatem z problemem zbyt naświetlonych i nagrzanych wnętrz, w których ciężko się zrelaksować czy pracować. Zasłony zaciemniające świetnie sprawdzają się także w przypadku ukrycia mało interesującego widoku za oknem czy okna z sąsiedniego budynku lub ruchliwej ulicy. Podobnie jak wewnątrz zasłony te prezentują się niezwykle elegancko także z zewnątrz. Dostępne jest cały wachlarz wzorów i kolorów zasłon – barw stonowanych i klasycznych, soczystych i intensywnych, delikatnych i pastelowych. Bogactwo i różnorodność asortymentu sprawia, że każdy znajdzie dla siebie coś odpowiedniego, a więc dostosowanego do swoich indywidualnych potrzeb i preferencji. Bardzo ważną kwestią, jeśli chodzi o wygląd i estetykę zasłon, jest sposób ich upięcia. Można ułożyć je na taśmie i wpiąć agrafki, postawić na zasłony na przelotkach czy też upiąć je na ozdobnej taśmie flex.

close icon

„Choinka za 1zł” Wybierz jeden z gotowych zestawów choinkowych, wskaż nam wysokość zielonego drzewka a otrzymasz je za symboliczną złotówkę!

Możesz skorzystać z tej promocji w sklepie online, salonach Eurofirany oraz w wyznaczonych punktach sprzedaży na terenie całej Polski.

Szczegóły oraz Regulamin
„Rabat procentowy” Możesz skorzystać z tej promocji w dwóch przypadkach:
- jeżeli zamiast zielonego drzewka za 1zł wolisz otrzymać od Nas rabat na gotowy zestaw choinkowy
- jeżeli dokonasz zakupu ozdób w pojedynczych opakowaniach za kwotę minimalną

Dla obu przypadków istnieją dwa progi kwotowe:
- za zakupy powyżej 800zł otrzymasz rabat procentowy w wysokości -5%
- za zakupy powyżej 1200zł otrzymasz rabat procentowy w wysokości -10%

Możesz skorzystać z tej promocji w sklepie online.

Szczegóły oraz Regulamin
„Drzewko w Supercenie” Jeżeli dokonasz zakupu dowolnego towaru w naszym sklepie online na kwotę powyżej 200,00zł, możesz skorzystać z tej promocji i dokonać zakupu drzewka w promocyjnej cenie:

- 145,00zł za zielone drzewko o wysokości 180cm (standardowa cena to 178,00zł)
- 160,00zł za zielone drzewko o wysokości 220cm (standardowa cena to 199,00zł)

Możesz skorzystać z tej promocji w sklepie online.

Szczegóły oraz Regulamin
Możliwość łączenia promocji! W przypadku kiedy dokonasz zakupu ozdób w pojedynczych opakowaniach i wartość przekroczy 800,00zł lub 1200,00zł możesz połączyć promocję „Rabat procentowy” z promocją „Drzewko w Supercenie”.

Regulamin Akcji Promocyjnej „Świąteczne Dekoracje” jest dostępny pod tym adresem.
close icon
Zaloguj się MAM JUŻ KONTO W SKLEPIE EUROFIRANY.COM.PL

adres e-mail

hasło
Nie pamiętasz hasła?

Zarejestruj się CHCĘ ZOSTAĆ UŻYTKOWNIKIEM SKLEPU EUROFIRANY.COM.PL
Aby zarejestrować się na eurofirany.com.pl wypełnij następujący formularz. Zapamiętamy wprowadzone dane, aby ułatwić Ci zakupy przez stronę internetową.
Imię *

Nazwisko *

Adres e-mail *

Hasło *

Powtórz hasło *

Nr telefonu *

Ulica i nr domu / lokalu *

Kod pocztowy

Miejscowość

* Oświadczam, że zapoznałem się regulaminem i akceptuję jego warunki

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych oraz komunikację za pośrednictwem poczty elektronicznej w celach związanych z realizacją zamówień, zgodnie z "Ustawą o Ochronie danych Osobowych" z dnia 29.08.1997r (Dz. Ust. Nr 133 poz. 883)
Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych drogą elektroniczną na podany powyżej adres poczty elektronicznej wysłanych przez EUROFIRANY B.B. Choczyńscy sp. j. w Żywcu, ul. Sienkiewicza 81 wpisana do Rejestru Przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy w Bielsku-Białej VIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000246287, NIP 553-233-66-25, REGON 240238276.
DZIĘKUJEMY ZA WSPÓLNE 27 LAT

zapisz się do NEWSLETTERA i daj się porwać do świata designu
Masz pytania? Chętnie na nie odpowiemy tel. +48 33 865 23 66 lub eurofirany@eurofirany.com.pl
Jesteśmy do Twojej dyspozycji od poniedziałku do piątku od 8:00 do 18:00

ZAKUPY NA RATY DEKORACJE PREZENTY OUTLET ONLINE

Mapa serwisu Home O firmie Nagrody Wydarzenia Referencje Kontakt Media o nas Oferty pracy Regulamin Polityka prywatności Zwrot towaru Reklamacje Warunki dostawy Dane firmy Nota prawna Regulaminy promocji Regulamin kart podarunkowych Informacje dla subskrybentów usługi Newsletter Dla dziennikarzy