Zasłony ze wzorem kolorowym

Wybierz widok
Rozwiń opcje filtrowania
wyczyść wszystkie
0 produktów
Cena
Sposób zawieszenia
Kolor
Rozmiar
Szerokość
Wysokość
Wzór
Zaciemnienie
Rodzaj
Sortowanie:

Dzięki odpowiedniemu dobraniu zasłon do konkretnego wnętrza, można nadać mu niesamowitego, oryginalnego i ciekawego charakteru. Zasłony ze wzorem kolorowym w szczególności sprawdzą się w pomieszczeniach bardzo stonowanych, eleganckich, oszczędnych pod względem doboru kolorów, minimalistycznych czy skandynawskich. Będą też doskonałym uzupełnieniem każdej stylizacji pokoju dziecięcego. Dzięki wybraniu zasłon, które odznaczają się intensywnym kolorem lub gęsto tkanym wzorem, można wprowadzić do wnętrza sporą dawkę energii- można to wnętrze ożywić i sprawić, aby było jeszcze ciekawsze. W tej kategorii produktowej można znaleźć właśnie takie zasłony- w modnych wzorach z kolorowymi akcentami, które przyciągają wzrok i które po prostu są piękne. 

Niesamowite zasłony z motywem kwiatowym 

Trudno o coś delikatniejszego i lżejszego od rozmaitych kwiatów, jakie mogą takie zasłony ozdobić. Mogą to być niewielkie, niebieskie kwiaty gęsto ułożone na tkaninie lub też znacznie większe, tropikalne liście tworzące mozaikę z zielono-niebieskim motywem. Tak naprawdę, w zależności od tego, jakie akcenty kolorystyczne zostaną wybrane do wnętrza- takie zasłony można do nich dopasować, a tym samym stworzenie spójnej kompozycji będzie naprawdę łatwe. Wzory kwiatowe są szalenie modne, a wzornictwo z wykorzystaniem roślin tropikalnych wpisuje się w trend miejskiej dżungli, jaką można zaaranżować we własnym domu. Na szczególną uwagę zasługują zasłony z motywem liści monstery, która obecnie jako roślina pokojowa przeżywa prawdziwy renesans i jest niesamowicie modna- tak naprawdę w każdej postaci. Jest to więc jedna z ciekawych propozycji do sypialni czy do pokoju dziennego. 

Nowoczesne, geometryczne wzory 

To doskonała opcja do wnętrz minimalistycznych, gdzie nadal dominuje prosta forma, ale gęste, geometryczne wzory sprawiają, że wnętrze nabiera klasy i stylu. Takie propozycje często utrzymane są w stonowanej kolorystyce bieli, szarości czy czerni. Zasłony ze wzorem kolorowym mogą też posiadać kontrastujące ze sobą barwy, co czyni je jeszcze bardziej interesującymi, a nawet hipnotyzującymi. 

Propozycja do pokoju dziecięcego 

Wzory mogą być proste i minimalistyczne, mogą być kwiatowe, ale do pokoju dziecięcego idealnie sprawdzą się takie, które na przykład posiadają nadruk ze ślicznie wyglądającymi sowami czy innymi zwierzątkami. Tak naprawdę, im więcej kolorów znajdzie się na takiej zasłonie, tym większe prawdopodobieństwo, że przypadnie ona maluchowi do gustu. Dzięki takim zasłonom można zadbać o wspaniałą oprawę okienną zarówno w pokoju niemowlaka, jak i w pokoiku starszego dziecka. Warto też zauważyć, że takie zasłony pełnią także swoją funkcję praktyczną, a więc na przykład ograniczają wnikanie promieni słonecznych do wnętrza. 

Jak widać- wybór jest ogromny, a w praktyce oznacza to możliwość wykreowania wnętrza, które będzie spełniało wszelkie oczekiwania. Aspekt praktyczny wyboru zasłon to chociażby zwrócenie uwagi na ich wysoką jakość. Tymczasem kolorowe wzornictwo to możliwość dekorowania przestrzeni w oryginalny i pomysłowy sposób. Takich propozycji na pewno nie zabraknie w tej kategorii produktowej.