Zasłony we wzory

Wybierz widok
Rozwiń opcje filtrowania
wyczyść wszystkie
0 produktów
Cena
Sposób zawieszenia
Kolor
Rozmiar
Szerokość
Wysokość
Wzór
Zaciemnienie
Rodzaj
Sortowanie:

Zasłony z nadrukiem – świeży trend wnętrzarski

 

Firany i zasłony – ponadczasowy duet, który gości w naszych domach. Wspólnie tworzą gustowną konfekcję okienną, którą kochamy za uniwersalność i szyk. Eleganckie tkaniny łatwo dopasować zarówno do tradycyjnych i nowoczesnych wnętrz. Lekkie firany i wyrazisty akcent w postaci wielobarwnych kotar ożywi każde wnętrze nie uszczuplając zbytnio naszego portfela.
Jeśli jednak znudziłeś się klasycznymi, prostymi wzorami gotowych zasłon do pokoju, zawieś w sypialni lub salonie tkaninę z wyjątkowym nadrukiem.

 

Tiulowe czy perkalowe? Wybieramy najlepsze zasłony z nadrukami

 

Kolorowe grafiki prezentują się wyjątkowo dobrze na lekkich, półprzezroczystych tkaninach. Spośród zwiewnych materiałów należy jednak wybrać takie, które mają nieco grubszy splot. Perkal, tiul i woal pozwalają dokładnie przeniknąć barwnikowi do wewnątrz tkaniny. Dodatkowo, kontrastują z wielobarwną grafiką. Zasłony z nadrukami nie wymagają dodatkowych szlifów, np. marszczącej taśmy. Dobrze wyglądają jednak na szelkach, przelotkach lub zawieszone bezpośrednio na żabkach.

 

Jak powstają gotowe zasłony z nadrukiem?

 

Zasłony z nadrukiem uznaje się za mniej wytrzymałe. Nie każdy wierzy w trwałość grafiki i zauważa, że akcesorium dekoracyjne może blaknąć od słońca i niszczyć się od używania pralki automatycznej. Druk cyfrowy, przy pomocy którego umieszcza się grafikę na tkaninie, jest bezpieczny i trwały. Metoda sublimacji pozwala barwnikowi wsiąknąć głęboko do wnętrza materiału nie niszcząc go i zachowując świetność konfekcji okiennej na lata.

 

Gotowe zasłony z nadrukiem – substytut firan?

 

Realistyczne grafiki nawiązujące do świata fauny i flory, nasycone pięknem barw nadruki, geometryczne wzory i rozeta stworzona z soczystych kolorów to jedynie kilka propozycji, które znajdziesz w sklepie internetowym Eurofirany. Gotowe zasłony do pokoju opatrzone oryginalną ilustracją z powodzeniem zajmą miejsce firan. Lekkie, tiulowe lub z woalu, sączące promienie słoneczne, będą wystarczającą ozdobą okna.

 

Drukowane zasłony – dla chłopca i do kuchni

 

Printy i wyraziste patterny nie pasują do każdego pomieszczenia. Gotowe zasłony do kuchni opatrzone grafiką są jednak pomysłem trafionym w dziesiątkę! Radosne, pstrokate story rozweselą pomieszczenie, a rodzinne gotowanie stanie się jeszcze większą przyjemnością. Grafiki w formie zasłony dla chłopca lub dziewczynki są sprawdzonym sposobem na oswojenie pokoju dziecięcego. Jeśli maluch nieustannie boi się ciemności, otoczony bajkowymi przyjaciółmi lub przyjaznymi kolorami bez problemów zaśnie każdej nocy.
Gotowe zasłony do kuchni z nadrukiem, wyjątkowe story do pokoju Twojej pociechy i gustowne kotary do salonu wybierz spośród oferty sklepu internetowego Eurofirany. W naszym asortymencie znajdziesz dekoracje do domu – ceramikę, pościel oraz konfekcję okienną. U nas znajdziesz zawsze niepowtarzalne wzory, materiały o najwyższej jakości i najniższe ceny.