

Newsletter
Zapisz się do newslettera i odbierz 10% rabatu na pierwsze zakupy! Bądź na bieżąco, otrzymuj najlepsze oferty
Newsletter
Uwaga na fałszywe strony podszywające się pod naszą firmę.
Oficjalna strona sklepu Eurofirany działa wyłącznie pod adresem: https://www.eurofirany.com.pl
Uwaga na fałszywe strony podszywające się pod naszą firmę.
Oficjalna strona sklepu Eurofirany działa wyłącznie pod adresem: https://www.eurofirany.com.pl
Wysyłka 1-2 dni robocze.
| SKU | 433270 |
|---|---|
| Rozmiar | 12 x 8 x 27 cm |
| Szerokość towaru | 12 cm |
| Długość towaru | 8 cm |
| Wysokość towaru | 27 cm |
| Jednostka miary | szt. |
| Skład materiałowy | 100% ŻYWICA POLIESTROWA |
| Waga netto | 500 g |
Jeśli lubisz dekorować przestrzeń lśniącymi dodatkami, poznaj złotą figurkę ceramiczną ELDO, która przyciąga uwagę srebrną powierzchnią ze złotymi akcentami. Figurka flaminga znakomicie sprawdzi się w modnych wnętrzach urządzonych z przepychem, a także w modnym stylu botanic oraz glamour.
Flaming to egzotyczny ptak o długiej szyi i charakterystycznym wygiętym dziobie. Figurki flamingów są często wykorzystywane jako ozdoby, ponieważ symbolizują elegancję i delikatność.
Figurka ELDO posiada drobny strukturalny wzór, dzięki teksturze nabiera ona trójwymiarowego charakteru.
Spód figurki zaopatrzono w specjalne miękkie zabezpieczenia, chroniące meble przed zarysowaniami. Polecamy pozostałe elementy tej fascynującej kolekcji, inspirowanej modnym stylem botanicznym. Gwarantujemy, że obok takich dodatków do wnętrza nikt nie przejdzie obojętnie.
Dane techniczne:
długość: 12 cm
szerokość: 8 cm
wysokość: 27 cm
skład: 100% żywica poliestrowa


Zapisz się do newslettera i odbierz 10% rabatu na pierwsze zakupy! Bądź na bieżąco, otrzymuj najlepsze oferty