

Newsletter
Zapisz się do newslettera i odbierz 10% rabatu na pierwsze zakupy! Bądź na bieżąco, otrzymuj najlepsze oferty
Newsletter
Uwaga na fałszywe strony podszywające się pod naszą firmę.
Oficjalna strona sklepu Eurofirany działa wyłącznie pod adresem: https://www.eurofirany.com.pl
Uwaga na fałszywe strony podszywające się pod naszą firmę.
Oficjalna strona sklepu Eurofirany działa wyłącznie pod adresem: https://www.eurofirany.com.pl
Wysyłka 1-2 dni robocze.
| SKU | 433252 |
|---|---|
| Rozmiar | 25 x 12 x 6 cm |
| Szerokość towaru | 25 cm |
| Długość towaru | 12 cm |
| Wysokość towaru | 6 cm |
| Jednostka miary | szt. |
| Skład materiałowy | 100% ŻYWICA POLIESTROWA |
| Waga netto | 370 g |
Jeśli lubisz dekorować przestrzeń lśniącymi dodatkami, poznaj złotą figurkę ceramiczną ELDO, która przyciąga uwagę złotą powierzchnią. Figurka jaszczurki znakomicie sprawdzi się w modnych wnętrzach urządzonych z przepychem, a także w modnym stylu botanik oraz glamour.
Figurka ELDO posiada drobny strukturalny wzór, dzięki teksturze nabiera ona trójwymiarowego charakteru.
Spód figurki zaopatrzono w specjalne miękkie zabezpieczenia, chroniące meble przed zarysowaniami. Polecamy pozostałe elementy tej fascynującej kolekcji, inspirowanej modnym stylem botanicznym. Gwarantujemy, że obok takich dodatków do wnętrza nikt nie przejdzie obojętnie.
Dane techniczne:
długość: 25 cm
szerokość: 12 cm
wysokość: 6 cm
skład: 100% żywica poliestrowa


Zapisz się do newslettera i odbierz 10% rabatu na pierwsze zakupy! Bądź na bieżąco, otrzymuj najlepsze oferty