

Newsletter
Zapisz się do newslettera i odbierz 10% rabatu na pierwsze zakupy! Bądź na bieżąco, otrzymuj najlepsze oferty
Newsletter
Uwaga na fałszywe strony podszywające się pod naszą firmę.
Oficjalna strona sklepu Eurofirany działa wyłącznie pod adresem: https://www.eurofirany.com.pl
Uwaga na fałszywe strony podszywające się pod naszą firmę.
Oficjalna strona sklepu Eurofirany działa wyłącznie pod adresem: https://www.eurofirany.com.pl
Wysyłka 1-2 dni robocze.
| SKU | 433257 |
|---|---|
| Rozmiar | 14 x 8 x 34 cm |
| Szerokość towaru | 14 cm |
| Długość towaru | 8 cm |
| Wysokość towaru | 34 cm |
| Jednostka miary | szt. |
| Skład materiałowy | 100% ŻYWICA POLIESTROWA |
| Waga netto | 750 g |
Jeśli lubisz dekorować przestrzeń lśniącymi dodatkami, poznaj figurkę ceramiczną ELDO, która przyciąga uwagę botanicznym kształtem liścia oraz złotą barwą. Złota figurka - kielich skrzydłokwiatu znakomicie sprawdzi się w modnych wnętrzach urządzonych z przepychem, także w modnym stylu botanic oraz glamour.
Figurka ma kształt kwiatu skrzydłokwiatu, egzotycznej rośliny z lasów tropikalnych. Drobny strukturalny wzór na jej powierzchni, dodaje figurce trójwymiarowości i głębi. Tekstura wzmacnia jej efektowny wygląd.
Spód figurki zaopatrzono w specjalne miękkie zabezpieczenia, chroniące meble przed zarysowaniami. Polecamy pozostałe elementy tej fascynującej kolekcji, inspirowanej modnym stylem botanicznym. Gwarantujemy, że obok takich dodatków do wnętrza nikt nie przejdzie obojętnie.
Dane techniczne:
długość: 14 cm
szerokość: 8 cm
wysokość: 34 cm
skład: 100% żywica poliestrowa


Zapisz się do newslettera i odbierz 10% rabatu na pierwsze zakupy! Bądź na bieżąco, otrzymuj najlepsze oferty