50x90 cm

Wybierz widok
Rozwiń opcje filtrowania
wyczyść wszystkie
0 produktów
Cena
Kolor
Rozmiar
Sortowanie:

Wygoda i komfort

 

W tej sekcji znajdziecie państwo niepowtarzalne kolekcje ręczników. Chłonne i miłe w dotyku ręczniki frote, wykonane ze 100% bawełny, występują w różnej konfiguracji kolorystycznej, część z nich udekorowana jest przepięknymi wzorkami, które nadają im charakter. Każdy znajdzie tu coś, co będzie idealnie pasować do łazienki, ponieważ wśród produktów znajdują się ręczniki z delikatnymi, romantycznymi motywami, oraz takie z wyrazistymi i dominującymi wzorami. Stanowcza większość produktów jest tak zaprojektowana, aby móc łączyć się z innymi kolekcjami ze sklepu, dzięki czemu można zamówić ręczniki z różnych kolekcji i mieć pewność, że wszytko będzie się idealnie zgrywać.
 

Ręczniki 50x90 cm

 

Ręczniki o gramaturze od 360 do 630 gr/m², zostały starannie wykonane z najwyższej jakości materiałów, składających się ze 100% bawełny. Charakteryzują się tym, że są wykonane technologią egipskiej bawełny, co sprawia, że stają się niesamowicie miękkie i niezwykle przyjemne w dotyku. Ręczniki są grube, dzięki czemu doskonale chłoną wodę, lecz warto pamiętać, że czym grubszy materiał, tym schnie wolniej.

Poniższe produkty zostały stworzone na zlecenie firmy Eurofirany, która od zawsze wzbudza zachwyt wśród swoich klientów wyśmienitą jakością produktów. Słyną z niepowtarzalnego wzornictwa, doskonale dobranych tkanin, a także starannego wykonania.

Nazwy ręczników odzwierciedlają kolekcję z jakich pochodzą, co znacznie ułatwia stworzenie całego zestawu w różnych rozmiarach. Posiadają nadzwyczajną szydełkową i elegancką bordiurę, która dodaje im lekkości i uroku. W sekcji można znaleźć aż 17 kolorów (a każdy z nich posiada paletę odcieni), co sprawia, że każdy znajdzie tu, to czego szuka.

Ręczniki są bardzo wytrzymałe i proste w użytkowaniu. Zaleca się pranie w temperaturze ok. 40°C, bez użycia płynu zmiękczającego, oraz prasowanie w temperaturze nie przekraczające 150°C. Ręczniki nie tracą kolorów i nie mechacą się. Rekomenduje się aby przed pierwszym użyciem wyprać ręcznik zgodnie ze wskazówkami producenta.