Zasłony na szelkach

Wybierz widok
Rozwiń opcje filtrowania
wyczyść wszystkie
0 produktów
Cena
Sposób zawieszenia
Kolor
Rozmiar
Szerokość
Wysokość
Wzór
Zaciemnienie
Rodzaj
Sortowanie:
Strona 1 z 1

Nowoczesne zasłony? – designerskie, gustowne i łatwe w aplikacji

 

Jeśli cenisz sobie proste rozwiązania i nie chcesz trwonić czasu na wybór idealnej konfekcji okiennej, zaopatrz się w zasłony z szelkami. Są szykowne, proste w montażu i idealnie pasują do każdego wnętrza.

 

Najnowsze trendy wnętrzarskie, czyli wybieramy modne zasłony na szelkach

 

Kiedy chcesz zasłony z szelkami, jak i te z nadrukiem, na taśmie marszczącej i przelotkach, szukasz pomysłu na to, jak przyozdobić wnętrze. Dwa najpopularniejsze obecnie sposoby dobierania dekoracji to zgodność z konkretną stylistyką, która panuje we wnętrzu lub wyróżnienie zdecydowanym detalem. W obydwu przypadkach zasłony mogą zrewolucjonizować wygląd pokoju. Zwolennicy delikatnych odcieni powinni trzymać się maksymalnie dwóch tonów kolorystycznych. Pasjonaci intensywnych barw mogą dobrać 2 lub 3 elementy dekoracyjne w wybranym kolorze, który będzie się wyróżniał we wnętrzu i dzięki nim je ożywić. W ostatnich latach projektanci zachęcają do dbałości o domową harmonię. Zwracają uwagę na zgodność stylistyk, rolę przestrzeni i odpowiednie doświetlenie pomieszczenia. Nowoczesne zasłony powinny więc dopełniać przestrzeń, a nie dominować w niej. Komponując dekoracje, należy również zwrócić uwagę na rodzaj pomieszczenia, w którym zawisną dodatki. Dla przykładu, ciężkich, nieprzepuszczających światło kotar nie powinnaś wieszać w niedoświetlonych pokojach.

 

Zasłony na szelkach - gotowe czy szyte na miarę?

 

Dodatki tworzone własnoręcznie z pewnością sprawiają większą satysfakcję, ale ich uszycie jest okupione sporym wysiłkiem. Czasochłonną pracę, którą będziesz musiał wykonać, by cieszyć się pięknymi zasłonami na szelkach, usatysfakcjonuje spektakularny efekt. Największy problem stanowi stworzenie szelek. Wąskie pasy materiału należy dokładnie obszyć z dwóch stron, uprzednio je obmierzając. Pierwszy krok jest niezwykle istotny. Precyzyjne pomiary sprawią, że dodatek będzie się elegancko układał.

 

Wybieramy najlepsze zasłony: gotowe, na szelkach, proste i szybkie w aplikacji

 

Tak wymagające zajęcie warto jednak oddać w ręce specjalistów. Zasłony gotowe na szelkach są niedrogie i skrupulatnie uszyte. Ten piękny element konfekcji okiennej jest bardzo łatwy do zawieszenia. Wystarczy, że nasuniesz zasłony na szelkach na karnisz i w kilka minut, bez obaw o marszczenie tkaniny i niewygodne zawieszanie akcesorium, będziesz cieszyła się niezwykłą aranżacją swojego pokoju.

 

Idealny materiał na modne zasłony z szelkami

 

Zasłony gotowe na szelkach szyje się ze sztywnych, mało elastycznych tkanin. Dzieje się tak z prostej przyczyny: oczka, przez które przekłada się rurkę karnisza, muszą być solidne i trwałe. Zbyt elastyczny materiał zwijałby się podczas obróbki krawieckiej i nieelegancko marszczył. Co prawda modne zasłony na szelkach z tiulu, organzy lub woalu są dostępne w sklepach, lecz lekkie tkaniny tracą na delikatności po aplikacji szerokich oczek.

 

Kuchnia – najodpowiedniejsze miejsce dla modnych zasłon z szelkami

 

Największą zaletą tego domowego akcesorium jest jego poręczność i uniwersalność. Dla przykładu, kuchnia i pokoje przechodnie, w których łatwo gromadzi się kurz, potrzebują sprytnych rozwiązań wnętrzarskich. Zasłony na szelkach, które z łatwością zdejmiesz i zawiesisz, ułatwią porządki. To również świetny wybór dla zapracowanych. W kilka minut założysz je na karnisz i gotowe!
Uniwersalne, wyjątkowe i nowoczesne zasłony okienne i wiele innych inspiracji dla każdego wnętrza znajdziesz w sklepie internetowym Eurofirany. Znajdź unikatowe dodatki i ciesz się nowym wyglądem swojego mieszkania!