Nowości dekoracje i dodatki

Sortowanie:
Filtry:
wyszysć wszystkie
Cena

Nowe dekoracje dla Twojego domu

 

Kolorowe tekstylia, stonowane gadżety, wyjątkowe dodatki to tylko niektóre z dekoracji, jakie znaleźć można w sklepie internetowym Eurofirany. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą już teraz. Jeśli szukasz dodatkowych inspiracji wnętrzarskich, poniżej mamy kilka wskazówek dotyczących zmian w mieszkaniu, a także  kolorów oraz motywów odpowiednich na każdą porę roku. Zapraszamy!

 

Zimowa dekoracja w Twoim mieszkaniu 

 

Zimą dobrze postawić na delikatne kremowe dodatki, żeby po ciężkim dniu zrelaksować się w jasnym i ciepłym wnętrzu. Z doświadczenia wiemy, że to nowe dodatki w naszym domu poprawiają nastrój, więc mogą zrekompensować zimowy niedobór słońca i związaną z nim senność, a nawet chandrę. W kolorystyce proponowanych przez nas dekoracji dominują kolory beżowe i kremowe. Zostały dobrane tak, by były zarówno bazą do wystroju każdego wnętrza, jak i przyjemnym uniwersalnym akcentem. Kolorami szczególnie popularnymi wiosną są zielony, różowy i niebieski. Latem dominują złoty i pomarańczowy. Jesienią i zimą, obok klasycznego beżowego i kremowego, zestawić można czerwień, brąz lub intensywną żółć.

 

Szczególnym walorem oferowanych przez nas nowych dekoracji i dodatków jest ponadczasowość. Nie musimy co sezon wyrzucać firan lub innych tekstyliów do kosza na śmieci. Wszystkie rzeczy wystarczy schować w tekturowe pudło na strychu lub w piwnicy tak, aby nie dostała się do nich woda. Po kilku miesiącach, kiedy znów zapragniesz zmienić coś w swoim mieszkaniu, wystarczy wyjąć schowane dodatki i nadać pomieszczeniom nowego, świeżego wyglądu.

 

Jednak nie zawsze nowe dekoracje musisz uzależniać od pory roku, czy panujących trendów. Jeśli jesteś indywidualistką o wysublimowanym guście, sama stwórz wyjątkową przestrzeń na bazie naszych produktów. Mogą być to błękity zimą, a zielenie jesienią, byleby czuć się dobrze we własnym domu. Pamiętaj, wszystko zależy od Ciebie!

 

Co dają nowe dodatki?

 

Zmiany wpływają pozytywnie na Twoje życie. Tuż obok zdrowych nawyków żywieniowych, czy wykupienia karnetu na siłownię, pomyśl także o swoim otoczeniu, miejscach, w których przebywasz najczęściej. Zapewne wskażesz  domowe zacisze. Może warto rozpocząć zmiany od właśnie od swojego domu? Nie trzeba od razu przeprowadzać gruntownego remontu. Wystarczy pomyśleć nad nowym ułożeniem mebli i zajrzeć do zakładek w naszym sklepie internetowym z ogromną ilością bogatego asortymentu, który oferujemy. Spróbuj zacząć od wysokiej jakości firan. Później zastanów się nad nowym kompletem pościeli, serwisem kawowym lub narzutą na łóżko.

 

Na końcu polecamy zajrzeć do działu nowe dekoracje i dodatki, gdzie znajdują się tekstylia inspirowane podróżami po całym świecie i różnymi stylami wnętrzarskimi. Jeśli nie chcesz przeprowadzać w swoim domu gruntownych rewolucji, zakładka nowe dekoracje także będzie miejscem odpowiednim dla Ciebie! W końcu kto nie lubi raz na jakiś czas sprawić sobie przyjemności i kupić wnętrzarski gadżet?