Obrazy postacie

Wybierz widok
Rozwiń opcje filtrowania
wyczyść wszystkie
0 produktów
Cena
Kolor
Rozmiar
Wzór
Sortowanie:
Obraz TAJEMNICA  portret kobiety w turbanie ręcznie malowany na płótnie - 60 x 80 cm
PROMOCJA -23%
Obraz TAJEMNICA  portret kobiety w turbanie ręcznie malowany na płótnie - 60 x 80 cm

Obraz TAJEMNICA portret kobiety w turbanie ręcznie malowany na płótnie

60 x 80 cm
158,54 zł
Najniższa cena z 30 dni: 205,90 zł
Cena regularna: 205,90 zł
Obraz ETHNIC kolaż na płótnie portret kobiety w turbanie - 80 x 80 cm
PROMOCJA -23%
Obraz ETHNIC kolaż na płótnie portret kobiety w turbanie - 80 x 80 cm

Obraz ETHNIC kolaż na płótnie portret kobiety w turbanie

80 x 80 cm
328,71 zł
Najniższa cena z 30 dni: 426,90 zł
Cena regularna: 426,90 zł
Obraz  GODDESS 3 portret kobiety w turbanie ręcznie malowany na płótnie - 90 x 120 cm
PROMOCJA -23%
Obraz  GODDESS 3 portret kobiety w turbanie ręcznie malowany na płótnie - 90 x 120 cm

Obraz GODDESS 3 portret kobiety w turbanie ręcznie malowany na płótnie

90 x 120 cm
508,12 zł
Najniższa cena z 30 dni: 659,90 zł
Cena regularna: 659,90 zł
Obraz GODDESS 2 portret kobiety ręcznie malowany na płótnie - 90 x 120 cm
PROMOCJA -23%
Obraz GODDESS 2 portret kobiety ręcznie malowany na płótnie - 90 x 120 cm

Obraz GODDESS 2 portret kobiety ręcznie malowany na płótnie

90 x 120 cm
479,63 zł
Najniższa cena z 30 dni: 622,90 zł
Cena regularna: 622,90 zł

Portrety i kobiety

 

Piękne portrety można nabyć w przyjemny sposób w naszym sklepie internetowym. Ludzkie postacie, twarze, a szczególnie urodziwe kobiety od zawsze były ulubionym tematem artystów. Nie bez powodu obrazy z postaciami są chętnie wieszane w domach gwoli ozdoby, a obrazy kobiet stanowią efektowną i niebanalną dekorację. Zamów już dziś wyjątkowy portret i umieść go na honorowym miejscu!

 

Zachwyć się obrazami z postaciami

 

Obrazy, na których królują postacie, to dzieła wyjątkowe. Sylwetka człowieka jest pełna harmonii, a dobrze wkomponowana w oryginalne tło, może stanowić piękną ozdobę sypialni. W naszej ofercie znajdują się różnorodne tematycznie obrazy, postacie jednak są wyborem odpowiednim dla osób odważnych i ceniących oryginalne podejście do sztuki. Proponujemy Ci zarówno obrazy postaci całych, jak i portrety wykonane "z bliska". Każdy z pewnością dobierze obraz zgodny z jego upodobaniami.

 

Kobiecość na płótnie – synonim piękna

 

Postać kobieca o nienagannej figurze emanuje powabem i przyciąga wzrok. Uwieczniona na płótnie kobieta będzie cieszyć oko w każdym momencie. Obrazy kobiece to jednak nie tylko obrazy z kobietami – to również sztuka tworzona przez kobiety. Takie dzieła także oferujemy w naszym sklepie internetowym. Wystarczy zamówić produkt, a obraz stworzony z niezwykłą starannością przez artystę lub artystkę o niecodziennej wrażliwości zawiśnie w Twoim przedpokoju.

 

Ciekawe techniki, różnorodne tematy

 

W bazie naszych obrazów znajduje się wiele płócien wykonanych naprawdę oryginalną techniką. Obok standardowych obrazów olejnych i akrylowych, dysponujemy malarstwem tworzonym metodami mieszanymi. Szczególnie ciekawa jest technika kolażu, wykorzystująca farbę olejną i gazetę, a także obrazy malowane tradycyjnie, lecz dodatkowo ozdobione biżuterią. Malowidła wykonane są ponadto z należytą starannością i wobec tego cechują się wyjątkowo wysoką jakością. Tematyka dostępnych obrazów z postaciami obejmuje zakochane pary na tle miast, ogarnięte nostalgią postacie rozmyślające w naturze, czy zmysłowe portrety modnie ubranych kobiet. Zależnie od Twoich potrzeb, możesz wybrać odpowiednie wymiary oraz techniki obrazów, które udekorują Twój dom.

 

Obraz dopełni wystrój Twojego wnętrza

 

Niektóre pomieszczenia, choć już zaaranżowane i w pełni urządzone, wymagają ostatniego szlifu. Czasami puste ściany aż proszą się, by coś na nich powiesić. Pomiędzy stonowanymi firanami i ocieplającymi lampami często brakuje pewnego akcentu, który będzie przykuwał wzrok i łączył ze sobą wszystkie elementy wystroju. Obrazy z postaciami oraz portrety z naszej oferty pięknie ożywiają wnętrza i pozwalają nadać im indywidualnego charakteru.

 

Najlepsze obrazy w sklepie Eurofirany

 

Zakup obrazu powinien być dla Ciebie przyjemnością. W końcu dzięki dekoracjom, takim jak właśnie obrazy, możesz pokazać swoją duszę w mieszkaniu. Dlatego warto dokonać zakupu w naszym sklepie internetowym, gdzie możesz bez pośpiechu zapoznać się z ofertą naszych produktów. Propozycje najciekawszych płócien dobrze zestawione ze sobą i pozwalają na zebranie wyjątkowego kompletu dekoracji do Twojego wnętrza.