tkaniny 20 proc
zoom img
Sort icon
Sortowanie: Kolor:

Obrazy typograficzne


Obrazy z napisami najlepsze na ściany


Przedstawiamy naszą kolekcję interesujących obrazów z napisami, które idealnie nadają się na efektowną i niebanalną dekorację do pokoju. Obrazy typograficzne pasują zarówno do salonu, jak i kuchni lub przedpokoju. Prezentują się szczególnie dobrze w sąsiedztwie innych obrazów o tematyce botanicznej oraz motywów w stylu retro.


Plakaty typograficzne – ozdoby dynamiczne


Plakaty z napisami to ciekawe rozwiązanie stylistyczne. Mówi się, że „obraz wyraża więcej niż tysiąc słów". A co, jeśli na obrazie będą słowa? Wtedy trafienie w sedno jest wręcz gwarantowane. Plakat z napisem to sposób na estetyczne wyeksponowanie swoich myśli. Zawieszenie obrazu typograficznego na ścianie umożliwia codzienny bliski kontakt z życiowym mottem i zapobiega jego zapomnieniu w trudnych chwilach. Obrazki z napisami na ścianę to również świetny sposób na niestandardową dekorację, ponieważ litery znacznie uszlachetniają domowe przestrzenie.


Dobra sentencja to życiowa esencja


Obrazy typograficzne mają klasę. Słowa dobrze wyglądają w dużym formacie, zwłaszcza jeśli przekazują coś mądrego. Ciekawe i głębokie sentencje namalowane na drewnie lub płótnie i powieszone na ścianie to wspaniały sposób na urozmaicenie wystroju w pokoju. Pozytywne przesłanie, widziane i powtarzane tysiąc razy, wchodzi w krew. Czytanie ulubionej sentencji o poranku zdecydowanie poprawia dzień. Obrazkiem z napisami na ścianie możesz zatem zmienić na lepsze nie tylko wygląd pomieszczenia, ale i całego swojego życia.


Nowoczesne obrazy z napisami – modny dodatek


Obrazy z napisami są bardzo modnym i przebojowym dodatkiem do salonu. Nadadzą się znakomicie również do sypialni, korytarza czy też dziecięcego pokoju, zależnie od tematyki napisu. Naszym nowoczesnym obrazom z napisami nie można odmówić szyku. W niektórych obrazach cały napis stanowi esencję, natomiast w innych to pojedyncza litera jest główną atrakcją. Oryginalnie wyeksponowany, fragment alfabetu może być prawdziwym dziełem sztuki. W dzisiejszych czasach, gdy aranżacje domów i mieszkań proszą się o powiew świeżości, plakat typograficzny będzie wspaniałym rozwiązaniem dekoracyjnym. Niektóre pomieszczenia, choć już zaaranżowane i w pełni urządzone, wymagają ostatniego szlifu. Czasami puste ściany aż proszą się, by coś na nich powiesić. Pomiędzy stonowanymi firanami i ocieplającymi lampami często brakuje pewnego akcentu, który będzie przykuwał wzrok i unifikował wszystkie elementy wystroju. Nowoczesne obrazy z napisami z naszej oferty spełnią to zadanie - ożywią wnętrze i dodadzą mu charakteru.


Najlepsze obrazy w sklepie Eurofirany


Zakup obrazu to poważna decyzja. Sztuka wyraża osobowość i emocje, a raz powieszony obraz będzie stale widoczny dla korzystających z pomieszczenia. Dlatego warto dokonać zakupu w naszym sklepie internetowym, gdzie możliwe jest swobodne i dokładne zapoznanie się z ofertą. Propozycje najciekawszych płócien i plakatów są klarownie zestawione ze sobą i pozwalają na dokonanie właściwego wyboru bez większych trudności.

close icon

„Choinka za 1zł” Wybierz jeden z gotowych zestawów choinkowych, wskaż nam wysokość zielonego drzewka a otrzymasz je za symboliczną złotówkę!

Możesz skorzystać z tej promocji w sklepie online, salonach Eurofirany oraz w wyznaczonych punktach sprzedaży na terenie całej Polski.

Szczegóły oraz Regulamin
„Rabat procentowy” Możesz skorzystać z tej promocji w dwóch przypadkach:
- jeżeli zamiast zielonego drzewka za 1zł wolisz otrzymać od Nas rabat na gotowy zestaw choinkowy
- jeżeli dokonasz zakupu ozdób w pojedynczych opakowaniach za kwotę minimalną

Dla obu przypadków istnieją dwa progi kwotowe:
- za zakupy powyżej 800zł otrzymasz rabat procentowy w wysokości -5%
- za zakupy powyżej 1200zł otrzymasz rabat procentowy w wysokości -10%

Możesz skorzystać z tej promocji w sklepie online.

Szczegóły oraz Regulamin
„Drzewko w Supercenie” Jeżeli dokonasz zakupu dowolnego towaru w naszym sklepie online na kwotę powyżej 200,00zł, możesz skorzystać z tej promocji i dokonać zakupu drzewka w promocyjnej cenie:

- 145,00zł za zielone drzewko o wysokości 180cm (standardowa cena to 178,00zł)
- 160,00zł za zielone drzewko o wysokości 220cm (standardowa cena to 199,00zł)

Możesz skorzystać z tej promocji w sklepie online.

Szczegóły oraz Regulamin
Możliwość łączenia promocji! W przypadku kiedy dokonasz zakupu ozdób w pojedynczych opakowaniach i wartość przekroczy 800,00zł lub 1200,00zł możesz połączyć promocję „Rabat procentowy” z promocją „Drzewko w Supercenie”.

Regulamin Akcji Promocyjnej „Świąteczne Dekoracje” jest dostępny pod tym adresem.
close icon
Zaloguj się MAM JUŻ KONTO W SKLEPIE EUROFIRANY.COM.PL

adres e-mail

hasło
Nie pamiętasz hasła?

Zarejestruj się CHCĘ ZOSTAĆ UŻYTKOWNIKIEM SKLEPU EUROFIRANY.COM.PL
Aby zarejestrować się na eurofirany.com.pl wypełnij następujący formularz. Zapamiętamy wprowadzone dane, aby ułatwić Ci zakupy przez stronę internetową.
Imię *

Nazwisko *

Adres e-mail *

Hasło *

Powtórz hasło *

Nr telefonu *

Ulica i nr domu / lokalu *

Kod pocztowy

Miejscowość

* Oświadczam, że zapoznałem się regulaminem i akceptuję jego warunki

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych oraz komunikację za pośrednictwem poczty elektronicznej w celach związanych z realizacją zamówień, zgodnie z "Ustawą o Ochronie danych Osobowych" z dnia 29.08.1997r (Dz. Ust. Nr 133 poz. 883)
Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych drogą elektroniczną na podany powyżej adres poczty elektronicznej wysłanych przez EUROFIRANY B.B. Choczyńscy sp. j. w Żywcu, ul. Sienkiewicza 81 wpisana do Rejestru Przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy w Bielsku-Białej VIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000246287, NIP 553-233-66-25, REGON 240238276.
DZIĘKUJEMY ZA WSPÓLNE 27 LAT

zapisz się do NEWSLETTERA i daj się porwać do świata designu
Masz pytania? Chętnie na nie odpowiemy tel. +48 33 865 23 66 lub eurofirany@eurofirany.com.pl
Jesteśmy do Twojej dyspozycji od poniedziałku do piątku od 8:00 do 18:00

ZAKUPY NA RATY DEKORACJE PREZENTY OUTLET ONLINE

Mapa serwisu Home O firmie Nagrody Wydarzenia Referencje Kontakt Media o nas Oferty pracy Regulamin Polityka prywatności Zwrot towaru Reklamacje Warunki dostawy Dane firmy Nota prawna Regulaminy promocji Regulamin kart podarunkowych Informacje dla subskrybentów usługi Newsletter Dla dziennikarzy