Obrazy typograficzne

Wybierz widok
Rozwiń opcje filtrowania
wyczyść wszystkie
0 produktów
Cena
Kolor
Rozmiar
Sortowanie:
Obraz dekoracyjny AND - 30 x 1 x 35 cm
OUTLET
Obraz dekoracyjny AND - 30 x 1 x 35 cm

Obraz dekoracyjny AND

30 x 1 x 35 cm
12,90 zł
Najniższa cena z 30 dni: 12,90 zł
Cena regularna: 29,20 zł
OBRAZ MATH - 33 x 1 x 55 cm
OUTLET
OBRAZ MATH - 33 x 1 x 55 cm

OBRAZ MATH

33 x 1 x 55 cm
8,30 zł
Najniższa cena z 30 dni: 8,30 zł
Cena regularna: 14,10 zł
Strona 1 z 1

Obrazy z napisami najlepsze na ściany

 

Przedstawiamy naszą kolekcję interesujących obrazów z napisami, które idealnie nadają się na efektowną i niebanalną dekorację do pokoju. Obrazy typograficzne pasują zarówno do salonu, jak i kuchni lub przedpokoju. Prezentują się szczególnie dobrze w sąsiedztwie innych obrazów o tematyce botanicznej oraz motywów w stylu retro.

 

Plakaty typograficzne – ozdoby dynamiczne

 

Plakaty z napisami to ciekawe rozwiązanie stylistyczne. Mówi się, że „obraz wyraża więcej niż tysiąc słów". A co, jeśli na obrazie będą słowa? Wtedy trafienie w sedno jest wręcz gwarantowane. Plakat z napisem to sposób na estetyczne wyeksponowanie swoich myśli. Zawieszenie obrazu typograficznego na ścianie umożliwia codzienny bliski kontakt z życiowym mottem i zapobiega jego zapomnieniu w trudnych chwilach. Obrazki z napisami na ścianę to również świetny sposób na niestandardową dekorację, ponieważ litery znacznie uszlachetniają domowe przestrzenie.

 

Dobra sentencja to życiowa esencja

 

Obrazy typograficzne mają klasę. Słowa dobrze wyglądają w dużym formacie, zwłaszcza jeśli przekazują coś mądrego. Ciekawe i głębokie sentencje namalowane na drewnie lub płótnie i powieszone na ścianie to wspaniały sposób na urozmaicenie wystroju w pokoju. Pozytywne przesłanie, widziane i powtarzane tysiąc razy, wchodzi w krew. Czytanie ulubionej sentencji o poranku zdecydowanie poprawia dzień. Obrazkiem z napisami na ścianie możesz zatem zmienić na lepsze nie tylko wygląd pomieszczenia, ale i całego swojego życia.

 

Nowoczesne obrazy z napisami – modny dodatek

 

Obrazy z napisami są bardzo modnym i przebojowym dodatkiem do salonu. Nadadzą się znakomicie również do sypialni, korytarza czy też dziecięcego pokoju, zależnie od tematyki napisu. Naszym nowoczesnym obrazom z napisami nie można odmówić szyku. W niektórych obrazach cały napis stanowi esencję, natomiast w innych to pojedyncza litera jest główną atrakcją. Oryginalnie wyeksponowany, fragment alfabetu może być prawdziwym dziełem sztuki. W dzisiejszych czasach, gdy aranżacje domów i mieszkań proszą się o powiew świeżości, plakat typograficzny będzie wspaniałym rozwiązaniem dekoracyjnym. Niektóre pomieszczenia, choć już zaaranżowane i w pełni urządzone, wymagają ostatniego szlifu. Czasami puste ściany aż proszą się, by coś na nich powiesić. Pomiędzy stonowanymi firanami i ocieplającymi lampami często brakuje pewnego akcentu, który będzie przykuwał wzrok i unifikował wszystkie elementy wystroju. Nowoczesne obrazy z napisami z naszej oferty spełnią to zadanie - ożywią wnętrze i dodadzą mu charakteru.

 

Najlepsze obrazy w sklepie Eurofirany

 

Zakup obrazu to poważna decyzja. Sztuka wyraża osobowość i emocje, a raz powieszony obraz będzie stale widoczny dla korzystających z pomieszczenia. Dlatego warto dokonać zakupu w naszym sklepie internetowym, gdzie możliwe jest swobodne i dokładne zapoznanie się z ofertą. Propozycje najciekawszych płócien i plakatów są klarownie zestawione ze sobą i pozwalają na dokonanie właściwego wyboru bez większych trudności.