Ręczniki z mikrofibry

Wybierz widok
Rozwiń opcje filtrowania
wyczyść wszystkie
0 produktów
Cena
Kolor
Rozmiar
Sortowanie:

Nie musisz już wypożyczać ręczników w hostelach, ani dzielić się dużymi ręcznikami kąpielowymi ze znajomymi z podróży. W hotelu nie trzeba dzwonić po dodatkowe, nie trzeba wynajmować ręczników, które mogą nie być dokładnie wyprane, a na pewno nie trzeba udawać, że się już wysuszyły, jesli chodzi o mokre ręczniki kąpielowe.

Ręcznik z mikrofibry doskonale sprawdzi się w podróży, na siłowni lub w domu. Dostępny jest w różnych rozmiarach oraz kolorach, a każdy ręcznik jest trwały i ma wysoką jakość.


Ręczniki z mikrofibry – przydają się w każdej sytuacji.

Ręczniki z mikrofibry przydadzą Ci się gdy zamierzasz pojechać na kemping, wytrzeć pot na siłowni, popływać na basenie, w jacuzzi lub na plaży. Te ręczniki są kompaktowe i lekkie. Te ręczniki z mikrofibry są również bardzo chłonne, znacznie lepsze niż ręczniki wykonane z włókien naturalnych. Ręczniki można prać w pralce. Odpowiednia pielęgnacja tych ręczników zapewnia ich trwałość i skuteczność a przestrzeni lat.

Ręczniki z mikrofibry posiadają różnorodne kolory - zielony, niebieski, szary, zielony, pomarańczowy, fioletowy, różowy - zawsze możesz wybrać odpowiedni ręcznik podróżny, aby dopasować go do swojej osobowości.


Przyjemne dla skóry i wygodne w użyciu.

Ręczniki z mikrofibry dają miękkie i przyjemne uczucie dla skóry, więc nie ma potrzeby martwić się o uzyskanie skóry zbyt suchej lub o zadrapanie się włóknami ręczników. Wyjątkowość ręczników z mikrofibry polega na tym, że łączą one w sobie takie cechy, jak szybkie wysychanie, minimalna waga, nieduża objętość oraz optymalna absorpcja. Mikrofibra może szybko wchłaniać wodę i wspomagać szybkie odparowywanie.

Bez względu na rozmiar i kolor, każdy ręcznik z mikrofibry powinien zapewnić Ci suchość. Ręczniki z mikrofibry szybko wysychają, skutecznie wchłaniają wodę i są przyjazne dla skóry. Jednocześnie są odporne na działanie zarazków. Ręczniki z mikrofibry pozostawiają na skórze przyjemne uczucie po każdym użyciu, dzięki czemu zachowują świeżość i suchość. Nie eliminują przy tym nawilżenia skóry i twarzy.


„EUROFIRANY” B.B. Choczyńscy Spółka Jawna Opinie z ekomi-pl.com