Zasłony czarne

Wybierz widok
Rozwiń opcje filtrowania
wyczyść wszystkie
0 produktów
Cena
Sposób zawieszenia
Kolor
Rozmiar
Szerokość
Wysokość
Wzór
Zaciemnienie
Rodzaj
Sortowanie:

Zasłony czarne

Czerń to kolor wyjątkowo konkretny oraz intensywny, którym łatwo możemy zdominować całą aranżację. Zasłony o tej barwie tworzą interesujący kontrast z wszystkimi elementami wyposażenia. Czarna osłona okien pasuje do wnętrz zarówno klasycznych, jak i tych nowoczesnych. Niezależnie od aranżacji, głęboka czerń wprowadza do pomieszczeń wytworność i tajemniczość. Sklep internetowy Eurofirany posiada bogatą ofertę zasłon w niezwykle efektownym kolorze czarnym.

Zasłony czarne

Czarne zasłony to bardzo odważny element dekoracyjny, dzięki któremu pomieszczenia nabierają elegancji oraz zyskują wyjątkowo wytworną atmosferę. Wykorzystanie ciemnej tkaniny zapewnia użytkownikom zdecydowanie większą prywatność, a jednocześnie doskonale chroni przed rażącymi promieniami słonecznymi. W porównaniu z bielą, czerń pozostaje oczywiście kolorem znacznie mniej uniwersalnym. W wielu aranżacjach dekoracja okienna o tej barwie może się jednak okazać najlepszym dostępnym rozwiązaniem, dzięki któremu wnętrze nabierze charakteru i zyska zupełnie nową jakość. Wbrew pozorom zasłony czarne rzadko sprawiają, że pomieszczenie nabiera ponurego i ciężkiego wyglądu.

Zasłony do salonu czarne

Czarny kolor zasłon idealnie pasuje do salonu w stylu klasycznym. Takie rozwiązanie dobrze sprawdza się zwłaszcza we wnętrzach, które całościowo utrzymane są w jaśniejszych barwach. Zasłony do salonu czarne zawiesić można w oknie pokoju gościnnego, zdominowanego na przykład przez kolor beżowy lub szary. Czerń idealnie pasuje także do salonów w stylu retro, zwłaszcza tych utrzymanych w barwach monochromatycznych. Zasłony w tym kolorze doskonale prezentują się w zestawieniu z czarno-białą tapetą lub posadzką. Monotonię takiej aranżacji przełamać można naturalnym odcieniem drewnianych mebli, a także kolorowymi dodatkami z ceramiki. Nasz sklep internetowy jest w stanie zapewnić Państwu rozwiązania, które bez wątpienia pasować będą do aranżacji wymagających czarnego akcentu.