Zasłony oliwkowe

Wybierz widok
Rozwiń opcje filtrowania
wyczyść wszystkie
0 produktów
Cena
Sposób zawieszenia
Kolor
Rozmiar
Szerokość
Wysokość
Wzór
Zaciemnienie
Rodzaj
Sortowanie:
Strona 1 z 1

Zasłony oliwkowe

Stanowią oryginalny dodatek do wystroju wnętrza, głównie ze względu na atrakcyjną i elegancką barwę, która przełamuje schematy i ożywia wnętrze. Sklep internetowy Eurofirany prezentuje Państwu ofertę zasłon w kolorze oliwkowym, które zjednują sobie coraz większą rzeszę sympatyków.

Zasłony oliwkowe

Zasłony oliwkowe, które znalazły się w katalogu naszych produktów, cechują się wytrzymałością i trwałością. W bardzo dobrym stopniu izolują promienie słoneczne, zaciemniając i uniemożliwiając przegrzewanie się wnętrza podczas upałów. Zasłony oliwkowe wprowadzają do aranżacji wnętrza nutkę spokoju - wyciszają i łagodzą przestrzeń. Oliwkowy odcień kojarzony jest z prostotą i pokojem, dlatego zasłony w tych barwach przeznaczone są dla osób, które nie przepadają za chaosem, pędem i przesadną dynamiką. Oliwkowa zieleń cechuje się równowagą, a jednocześnie wprowadza ożywczą siłę. Dodatkowo kolor ten kojarzy się z naturalnym pięknem i przywodzi na myśl skojarzenia z naturą. To zatem także idealna propozycja dla wszystkich miłośników przyrody.

Zasłony do salonu oliwkowe

Zasłony do salonu oliwkowe idealnie pasują do wnętrz, które cechuje bogata paleta barw. Będą pięknie komponować się z takimi kolorami jak: żółty, pomarańczowy i czerwony. Zasłony do salonu w odcieniu oliwkowej zieleni sprawdzą się w nowoczesnych wnętrzach, urządzonych w energicznym i żywym klimacie. Oliwkowa barwa zasłon idealnie pasuje do osób młodych i aktywnych, które cenią sobie równowagę i spokój, a jednocześnie są ciekawe świata i pełne pasji. Zasłony do salonu oliwkowe wpisują się w nowoczesne trendy stylistyczne, które nawiązują do symbolicznego powrotu do natury. Będą idealnym wypełnieniem wnętrz urządzonych w myśl stylu rustykalnego oraz współczesnych koncepcji designu, przeznaczonych dla miłośników ekologii. Bardzo dobrym połączeniem dla takich zasłon będzie zestawienie ich z drewnianymi elementami wystroju oraz grubo plecionymi dywanami.