tkaniny 20 proc
zoom img
Sort icon
Sortowanie: Kolor:

Zasłony z nadrukiem


Zasłony z nadrukiem – świeży trend wnętrzarski


Firany i zasłony – ponadczasowy duet, który gości w naszych domach. Wspólnie tworzą gustowną konfekcję okienną, którą kochamy za uniwersalność i szyk. Eleganckie tkaniny łatwo dopasować zarówno do tradycyjnych i nowoczesnych wnętrz. Lekkie firany i wyrazisty akcent w postaci wielobarwnych kotar ożywi każde wnętrze nie uszczuplając zbytnio naszego portfela.
Jeśli jednak znudziłeś się klasycznymi, prostymi wzorami gotowych zasłon do pokoju, zawieś w sypialni lub salonie tkaninę z wyjątkowym nadrukiem.


Tiulowe czy perkalowe? Wybieramy najlepsze zasłony z nadrukami


Kolorowe grafiki prezentują się wyjątkowo dobrze na lekkich, półprzezroczystych tkaninach. Spośród zwiewnych materiałów należy jednak wybrać takie, które mają nieco grubszy splot. Perkal, tiul i woal pozwalają dokładnie przeniknąć barwnikowi do wewnątrz tkaniny. Dodatkowo, kontrastują z wielobarwną grafiką. Zasłony z nadrukami nie wymagają dodatkowych szlifów, np. marszczącej taśmy. Dobrze wyglądają jednak na szelkach, przelotkach lub zawieszone bezpośrednio na żabkach.


Jak powstają gotowe zasłony z nadrukiem?


Zasłony z nadrukiem uznaje się za mniej wytrzymałe. Nie każdy wierzy w trwałość grafiki i zauważa, że akcesorium dekoracyjne może blaknąć od słońca i niszczyć się od używania pralki automatycznej. Druk cyfrowy, przy pomocy którego umieszcza się grafikę na tkaninie, jest bezpieczny i trwały. Metoda sublimacji pozwala barwnikowi wsiąknąć głęboko do wnętrza materiału nie niszcząc go i zachowując świetność konfekcji okiennej na lata.


Gotowe zasłony z nadrukiem – substytut firan?


Realistyczne grafiki nawiązujące do świata fauny i flory, nasycone pięknem barw nadruki, geometryczne wzory i rozeta stworzona z soczystych kolorów to jedynie kilka propozycji, które znajdziesz w sklepie internetowym Eurofirany. Gotowe zasłony do pokoju opatrzone oryginalną ilustracją z powodzeniem zajmą miejsce firan. Lekkie, tiulowe lub z woalu, sączące promienie słoneczne, będą wystarczającą ozdobą okna.


Drukowane zasłony – dla chłopca i do kuchni


Printy i wyraziste patterny nie pasują do każdego pomieszczenia. Gotowe zasłony do kuchni opatrzone grafiką są jednak pomysłem trafionym w dziesiątkę! Radosne, pstrokate story rozweselą pomieszczenie, a rodzinne gotowanie stanie się jeszcze większą przyjemnością. Grafiki w formie zasłony dla chłopca lub dziewczynki są sprawdzonym sposobem na oswojenie pokoju dziecięcego. Jeśli maluch nieustannie boi się ciemności, otoczony bajkowymi przyjaciółmi lub przyjaznymi kolorami bez problemów zaśnie każdej nocy.
Gotowe zasłony do kuchni z nadrukiem, wyjątkowe story do pokoju Twojej pociechy i gustowne kotary do salonu wybierz spośród oferty sklepu internetowego Eurofirany. W naszym asortymencie znajdziesz dekoracje do domu – ceramikę, pościel oraz konfekcję okienną. U nas znajdziesz zawsze niepowtarzalne wzory, materiały o najwyższej jakości i najniższe ceny.

close icon

„Choinka za 1zł” Wybierz jeden z gotowych zestawów choinkowych, wskaż nam wysokość zielonego drzewka a otrzymasz je za symboliczną złotówkę!

Możesz skorzystać z tej promocji w sklepie online, salonach Eurofirany oraz w wyznaczonych punktach sprzedaży na terenie całej Polski.

Szczegóły oraz Regulamin
„Rabat procentowy” Możesz skorzystać z tej promocji w dwóch przypadkach:
- jeżeli zamiast zielonego drzewka za 1zł wolisz otrzymać od Nas rabat na gotowy zestaw choinkowy
- jeżeli dokonasz zakupu ozdób w pojedynczych opakowaniach za kwotę minimalną

Dla obu przypadków istnieją dwa progi kwotowe:
- za zakupy powyżej 800zł otrzymasz rabat procentowy w wysokości -5%
- za zakupy powyżej 1200zł otrzymasz rabat procentowy w wysokości -10%

Możesz skorzystać z tej promocji w sklepie online.

Szczegóły oraz Regulamin
„Drzewko w Supercenie” Jeżeli dokonasz zakupu dowolnego towaru w naszym sklepie online na kwotę powyżej 200,00zł, możesz skorzystać z tej promocji i dokonać zakupu drzewka w promocyjnej cenie:

- 145,00zł za zielone drzewko o wysokości 180cm (standardowa cena to 178,00zł)
- 160,00zł za zielone drzewko o wysokości 220cm (standardowa cena to 199,00zł)

Możesz skorzystać z tej promocji w sklepie online.

Szczegóły oraz Regulamin
Możliwość łączenia promocji! W przypadku kiedy dokonasz zakupu ozdób w pojedynczych opakowaniach i wartość przekroczy 800,00zł lub 1200,00zł możesz połączyć promocję „Rabat procentowy” z promocją „Drzewko w Supercenie”.

Regulamin Akcji Promocyjnej „Świąteczne Dekoracje” jest dostępny pod tym adresem.
close icon
Zaloguj się MAM JUŻ KONTO W SKLEPIE EUROFIRANY.COM.PL

adres e-mail

hasło
Nie pamiętasz hasła?

Zarejestruj się CHCĘ ZOSTAĆ UŻYTKOWNIKIEM SKLEPU EUROFIRANY.COM.PL
Aby zarejestrować się na eurofirany.com.pl wypełnij następujący formularz. Zapamiętamy wprowadzone dane, aby ułatwić Ci zakupy przez stronę internetową.
Imię *

Nazwisko *

Adres e-mail *

Hasło *

Powtórz hasło *

Nr telefonu *

Ulica i nr domu / lokalu *

Kod pocztowy

Miejscowość

* Oświadczam, że zapoznałem się regulaminem i akceptuję jego warunki

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych oraz komunikację za pośrednictwem poczty elektronicznej w celach związanych z realizacją zamówień, zgodnie z "Ustawą o Ochronie danych Osobowych" z dnia 29.08.1997r (Dz. Ust. Nr 133 poz. 883)
Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych drogą elektroniczną na podany powyżej adres poczty elektronicznej wysłanych przez EUROFIRANY B.B. Choczyńscy sp. j. w Żywcu, ul. Sienkiewicza 81 wpisana do Rejestru Przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy w Bielsku-Białej VIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000246287, NIP 553-233-66-25, REGON 240238276.
DZIĘKUJEMY ZA WSPÓLNE 27 LAT

zapisz się do NEWSLETTERA i daj się porwać do świata designu
Masz pytania? Chętnie na nie odpowiemy tel. +48 33 865 23 66 lub eurofirany@eurofirany.com.pl
Jesteśmy do Twojej dyspozycji od poniedziałku do piątku od 8:00 do 18:00

ZAKUPY NA RATY DEKORACJE PREZENTY OUTLET ONLINE

Mapa serwisu Home O firmie Nagrody Wydarzenia Referencje Kontakt Media o nas Oferty pracy Regulamin Polityka prywatności Zwrot towaru Reklamacje Warunki dostawy Dane firmy Nota prawna Regulaminy promocji Regulamin kart podarunkowych Informacje dla subskrybentów usługi Newsletter Dla dziennikarzy